FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Akik finnül akarnak tanulni.....

Ezzel a kis résszel azoknak szeretnék segíteni akik szeretnének megtanulni finnül. Nincs mindg időm ezért előre is bocsi ha lassan fognak felkerülni az anyagoksmile, de azért igyekszem gyorsabb lenni a csigánállaugh
Kedves Mindenki! Skypeos finn nyelvoktatást vállalok egészen a 0-ról felső fokig. Óráimon barátságos a légkör, a tananyag diákra szabott. Több éves tanítói tapasztalattal rendelkezem. Érettségire, nyelvvizsgára készítést is vállalok. 2015. szeptemberig az első óra ingyenessmile Fordulj hozzám bizalommal. E-mail elérhetőség: mbarbarateachme##kukac##gmail.com
230.
mbarbara
8 éve
Sziasztok!

Végigolvastam ezt a topicot és nagyon sok érdekes, hasznos dolgot olvastam benne! Köszi!
Én most kezdek el kacérkodni a finn-tanulás gondolatával és szívesen venném, ha akadna benne társam/segítőm. Keressetek meg, írjatok bátran!

Üdv!
Dóra
229.
dora012
9 éve
Hei!smile A hirdetés még mindig él. 5 éves tapasztalattal rendelkezem. Budapesten vállalok teljesen kezdőket/haladókat; fiatalokat/idősebbeket; korrepetálásra/ nyelvvizsgára minden szinten /kiköltözéshez ,,túlélő kommunikációra'' felkészítést. A tananyagot biztosítom. Óráim személyre szabottak. Megbeszélés szt. a távoktatás is megoldható. Elérhetőség: barbara.slayer##kukac##gmail.com
228.
NeWrA
10 éve
kedves mindneki.


keresem: Papp István - Finn nyelvkönyv (Tanuljunk nyelveket)

próbáltam többféleképpen rákeresni, hátha valaki feltöltötte valahova, de nem találtam.
itt találtam olyan bejegyzést - például "imp92"-től - miszerint, el tudja küldeni a poszt írója emailben a scannelt változatát a könyvnek.
neki, vagy akárki másnak, akinek meg van és szánna rá pár percet, hogy továbbítja, megköszönném!!

viktor.nokia##kukac##gmail.com

sikerült otthagynom helsinkiben, a reptéren az enyémet a nagy kapkodás közepette
[2 bőrönd + 1 bringa = 80 kg; nem egyszerű feladat]
karácsony pedig messze van hogy újra beszerezhessem otthonról


előre is hálás köszönetem:

viktor
227.
viktor
12 éve
Sziasztok.

Szeretnék finnül tanulni, de miskolcon nem indítanak tanfolyamot. Megpróbálnám Magamtól, könyvből, netről. Abban kérnék segítséget, hogy hol találhatnék használható tananyagot, mit tudtok ajánlani?
A segítséget előre is köszönöm.
226.
Gerda
12 éve
Hei kedves finnül tanulnivágyók! Továbbra is vállalok oktatást, ellenben sajnálatosmód valaki feltörte az e-mailem az utóbbi időkben és emiatt nem tudtam reagálni néhány érdeklődőnek. Új elérhetőségem a köv.: barbara.slayer##kukac##gmail.com; legyenek szívesek a továbbiakban ott érdeklődni. Köszönöm a megértést!
225.
NeWrA
12 éve
A javított ragozási táblázatok ismét elérhetőek.

A későbbiekben a megjelenésén is változtatok és további ragozási alakok is felkerülnek majd a táblázatba.
224.
csiszi
13 éve
A ragozási táblázatok hamarosan (ahogy időm engedi) ismét felkerülnek a FinnHun-ra. Az adatbázis átalakítása miatt ez még folyamatban van. A kezelőfelület is bővülni fog.
223.
csiszi
13 éve
Heido !

Ez az új profil valahogy nem okés ! Hol lehet megtalálni a ragozási táblázatot (jelen, múlt, feltételes etc...) Nagy segítségemre volt éveken keresztül ! Most meg nincs ilyen vagy legalábbis én nem találom !
222.
CaveGhosT
13 éve
Hei!
Továbbra is finn nyelvoktatást vállalok bármilyen szinten, akár a 0-ról kezdve is. Röviden rólam:ELTE Nemzetközi tanulmányok+ ELTE BTK-spanyol szakokon folytatok tanulmányokat; külföldi tapasztalattal, finn emeltszintű érettségi 5-sel, finn felsőfokú nyelvvizsgával+jó anyagokkal, kellemes oktatási tapasztalatokkal(nyelvizsgás sikerélménnyel is) rendelkezem.
Távoktatás is lehetséges opció.
Bővebb információért keress bátran: newra##kukac##live.com
221.
NeWrA
13 éve
Sziasztok!

Próbálnék magyar nyelvű finn tankönyvet keresni magamnak, mert bár a finn könyveim megvannak, de rengeteget felejtettem, és jó volna, ha magyarul látnám a szabályokat leírva. Ha véletlenül valamelyikőtök tudja merre keresgéljek, netalán tudna küldeni netes címet, nagyon hálás lennék!
(tahtikerttu##kukac##gmail.com)

Paljon kiitoksia!
220.
Tahtikerttu
13 éve
Szia!
Ha még nem találtál senkit, hát küldd el a fogalmazásaidat nekem. antala##kukac##okmt.hu
219.
viita
13 éve
Sziasztok!

Kb. másfél éve tanulok finnül, jelenleg finn szakos órákat látogatok, és mindenféle magánjellegű oknál fogva az elmúlt egy-két hónapban kicsit kevesebbet tudtam fordítani erre. De most úgy érzem ismét komolyan bele tudnám vetni magam, de ehhez szükségem lenne egy kis segítségre, félek egyedül fogalmazást gyakorolni pl, vagy bármi, mert nem akarom, hogy rosszul rögzüljenek azok a dolgok amikben hibázok.
Szóval arra gondoltam, hogy ha valakinek lenne rá ideje és affinitása, segíthetne nekem Pl. heti rendszerességgel írnék egy fogalmazást, amit kijavítana nekem, megjegyzéseket fűzne hozzá.
Valamennyit fizetnék is érte, persze nem annyit mintha magánóra lenne, arra sajnos nincs pénzem, ezért gondoltam ezt a megoldást.

Ha valakit érdekel: palos.monika##kukac##gmail.com
Köszi!
Aw
218.
Awíva
14 éve
*Mármint abszolút JÓL tudod.
217.
kirahvi
14 éve
Abszolút. Azt ott erősen elnéztem, bár szerencsére szóltak, hogy badarságot írtam. A nen->se természetesen nem fokváltozás, hanem névszói tő változása, keresése. smile
216.
kirahvi
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.