FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Most éppen csellózni tanulok a Tamperei konziban, 17 éve élek itt kint.
116.
Jégember
16 éve
Szia finland milyen ott kint?
115.
Finlandia
16 éve
Szia jégember!megkérdezhetem hogy mivel foglalkozol itt kint?és mióta élsz kint?
Jó hétvégét!
114.
finland
16 éve
Igen.
113.
Jégember
16 éve
Hűha...az baj.Hát,semmi okosat nem tudok mondani.De ha beszélek Jégemberrel,majd kifaggatom,ő hátha tud valami "jó" megoldást.Neked is szép napot!smile
112.
Ors
16 éve
Szia Ors!Én Seinäjokiban lakok a párommal,és ő jött ki januárban dolgozni én meg júniusban jöttem utána!de mivel semmilyen nyelvet nem beszélek keresem azokat az embereket akik esetleg tudnának nekem segiteni egy kicsit!mert a tanárnőnk beszél az orosztol kezdve minenhogy csak magyarul nem!Igy meg nemigen tudunk elhelyezkedni!szép napot Niki
111.
finland
16 éve
Szia!nem akarok helyette válaszolni,de tampereismile.Te merre laksz odakinn és hogy adatott meg neked ez a csoda??!?Egy kicsit irigyellek ám wink smile
110.
Ors
16 éve
szia!te kint élsz finnorszégban?Ha igen merre felé?látom elég jól megy a finn,és lehet hogy a segitségedet kérném,mert én kint vagyok itt próbálom megtanulni a nyelvet és nem tudok angolul a tanárnő meg nem tud magyarul!köszike
109.
finland
16 éve
Oké,újra felveszlek msnre,ha nem bánod...smileHa nincs kedved beszélgetni,úgyis tudatod.
108.
Ors
16 éve
e_minor88##kukac##yahoo.co.uk (ez MSN, ide ne írjatok e-mailt, mert nem szoktam túl sürün nézegetni. Ha e-mailt szeretnétek írni, akkor azt ide tessék küldeni: oliver.mueller88##kukac##gmail.com)
107.
Jégember
16 éve
Igen,jól sejted..smileAzóta nagyon megváltoztak a dolgok..Azt hittem,már másfelé jársz.Nemrég jutottam csak géphez,a címedre meg már nem emlékszem,szóval ezért nem jelentkeztem,ha hiányoztam egy iciri-picirit is a hülye kérdéseimmelsmile
106.
Ors
16 éve
Tampere mellett. Ja és veled beszélgettem is már valamikor ha jól sejtem... Azóta nincs msn-ed?
105.
Jégember
16 éve
Hát majd meg látom. Még nem tudom milyen .
104.
Finlandia
16 éve
Jégember,te merre laksz odakinn?
103.
Ors
16 éve
Szerintem egy tanárnak nem szabadna hibáznia...főleg nem nyelvtanárnak.
102.
Ors
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.