FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Moi,

olen 32-vuotias nainen Suomesta. Etsin ihmisiä, joiden kanssa voisin kirjoittaa unkariksi lyhyitä kirjeitä/kuulumisia. Olen aloittelija ja osaan vain muutaman sanan Unkaria.
161.
Ninni_75
16 éve
Na jó,mostmár ráveszem magam és beszerzem,ha azt mondjátok,hogy ennyire jó smile
160.
csilla.85
16 éve
Én csak annyit tennék hozzá,hogy hallgasd meg többször az albumot. smile Nagyon korrekt anyag- véleményem szerint az eddigi legjobb- , de két három hallgatás biztos kell, amíg eljut az emberhez a zene minden apró mozzanata.
159.
Merirosvo
16 éve
Őszintén,amióta Anette van nem sokat hallgattam smileDe most gondolkozom,hogy mégis be kéne szerezni az újat,ezért is kérdeztem,hogy milyen,és eddig akárkitől érdeklődtem,a többség azt mondja,hallgassam meg a teljes albumot smile
158.
csilla.85
16 éve
Áááá nagyon jó. wink smile Mostanában ezt hallgatom a legtöbbször.
157.
Finlandia
16 éve
Ja igen,meg akartam kérdezni,hogy milyen az új Nightwish album ?
156.
csilla.85
16 éve
itt ma nagyon fújt a szél,hajnalra már mínuszt mondanak smile
Már megint Karácsonyi hangulatom volt,amint hidegebbre fordul az idő,már alig várom laugh Kicsi korom óta ezt csinálom,ezt nem sikerült kinőnöm laughlaugh
155.
csilla.85
16 éve
Szar idö van, egyre hidegebb. Lassan nem lehet már biciklizni. Illetve lehet, csak nem fogok.
154.
Jégember
16 éve
Én is szeretem a telet. smile
153.
Finlandia
16 éve
Egy nap egyben ez így tényleg bosszantó lehet...
Nekem a kedvenc évszakom a tél,mindent imádok ami vele jár laugh Hamar meg is fogom szokni,ha kimegyek,de persze mindenki más... smile
152.
csilla.85
16 éve
Csütörtökön, volt Aleksis Kivi nap, én csak annyit érzékeltem belőle, hogy felhúzták mindenhol a finn zászlót.
Szerintem nem jó ez az idő ami most van. Reggel zuhogott az eső, napközben szakadt a hó, délután meg hét ágra sütőt a nap. Mondanom se kell majd szétrobbant a fejjem. Tegnap reggel már minusz volt ma napközben 2 fok. És rettentesen fujt a szél. Hát én örülnék ha 17 fok lenne, nem hiányzik a tél..
151.
zinaida
16 éve
De klassz,akkor jó idő van odefent laugh Nálunk is lehetne már végre tél laugh
150.
csilla.85
16 éve
Ki hagy tam a k betüt Aleksis Kivi
149.
Finlandia
16 éve
És Alesis Kivi nap is volt valamelyik napon. Azt hogyan ünneplitek? Mármint ezt finn irodalmi napoknak nevezik ha jól tudom. Vagy ez csak iskolásoknak program mint itt nálunk. Na ezt jól elmendtam remélem értedted mit akartam mondani.
148.
Finlandia
16 éve
Igen láttam itt a neten az iltalehtiben, képeket. Itt Magyarországon hidegvan és 17 fok. Jó hétvégét nektek én nem leszek holnap megyek Pestre. Meg van a nightwish album na végre.
147.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.