FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Az operát nem szeretem,rosszabb,mint az operettsmileTényleg alig érteni,végig "kornyikálnak".Elnézést,máshogy nem tudtam kifejezni laugh Még általánosban elvittek minket a Bánk Bánra,minden bajunk volt smile Az Operaház gyönyörű,a ruhák,a díszlet úgyszintén,de valahogy a műfajtól falra tudok mászni laugh Persze van akinek meg ez a minden,nem is akarom leszólni,főleg,hogy kultúra az is,és színház,csak én ha már költök,akkor inkább az Operettszínházra megnézni egy musicalt smile
131.
csilla.85
16 éve
Én sem vagyok régi bútordarab..smileAmi meg a balettot illeti,lehet,hogy én sem tudnám végigülni/nézni,stb. annak ellenére hogy érdekel.Operát még nem láttam,de az operett részleteket viszont annál többet,ott idegesített hogy nem értek semmit.90%,hogy az opera is ugyanaz...
130.
Ors
16 éve
balett? unokatesom hires balettáncos, tök rég láttam már mert járja az országot, 1x sikerült megnéznem, sztem jóó. a többi felsoroltra én is szivesen elmennék.
129.
korppi
16 éve
Sziasztok smile

Akkor nem csak én újonckodom még itt laughlaugh
Húh, a balett érdekes lehet,de én biztos nem bírnám végig nézni smile
Nem tudom Ti hogy vagytok vele,de én már szeptember vége felé elkezdem várni a telet laugh
Ma is szinte bosszantott,hogy őszhöz képest meleg volt laugh És már mennék vásárolgatni Karácsonyra lassan laugh
128.
csilla.85
16 éve
Szia Csilla85 én is új vagyok. Pár hete vagyok itt.
127.
Finlandia
16 éve
Az operát és a baletott nem szeretem.
126.
Finlandia
16 éve
De jó hogy gyűlünk laugh!!!Én is musicel és rock opera párti vagyok,de kicsi korom óta szeretnék egyszer egy balett előadást látni..Na mind1,sosem késősmileAmúgy nem tudom,divat-e vagy sem,hogy a "művelődni vágyókat" lenézik,szerintem ha egyszer látnák milyen is,ők is megszeretnék.Én nagyon szeretem csak sajnos nagyon ritkán jutok ek sad face.Hühh,kész litánia smile
125.
Ors
16 éve
Sziasztok smile

Még új vagyok itt,eddig csak kétszer írtam,de szeretnék majd jóóóóóó sokszor laugh
Én is tapasztaltam már párszor,hogy sokaknak ciki színházba járni,és csak azért leszólják,mert úgy gondolják,hogy a haveri körben kevesebbek lesznek,ha beteszik a lábukat egybe...hát nem tudom,én kicsi korom óta járok,és imádom,és sztem az a szégyen,ha vki pusztán divatból,vagy nem tudom miből lenézi ezt az egészet...Musicaleket én is imádom smilesmile
124.
csilla.85
16 éve
Ó szinház,de régen voltam színházban. Én szeretem nagyon leginkább a Musicaleket és a rock operát. smile
123.
Finlandia
16 éve
És ez dícséretes!Ha itt megkérdezed valamelyik 20 év alatti (bár sajnos találkoztam idősebbel is),hogy ki az a ,teszem azt,Ludwig van Beethoven,még azt sem ismerik!!!,vagy csak simán hülyének néznek,ha azt mondod,hogy te hallgatsz ilyet.Én szégyeltem magam,amikor megkérdezte az egyik osztálytársam,hogy miért jó a színház?Ehhjjjj....Tisztelet a kivételnek...
122.
Ors
16 éve
Milyen igazad van.
121.
Finlandia
16 éve
Hát... van, ami jobban tetszik... tounge Föleg komolyzenét játszom és hallgatok.
120.
Jégember
16 éve
Az ember mindig ott szeretne lenni, ahol éppen nem lehet...
119.
Jégember
16 éve
Nagyon jó a csello, és ha csello akkor az Apocaloptycával hogy álsz? Már mint szereted a zenéjüket?
118.
Finlandia
16 éve
És milyen jó is neked...(sóhaj) smile
117.
Ors
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.