FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Moi Zsolt!

Úgy értettem hogy munkát vállalni nagyon nehéz finn nyelvtudás nélkül.És az ott tartózkodás sem egyszerű. Nem kapsz munkavállalóit ha nincs tartózkodásit , és nem kapsz tartózkodásit ha nincs munkád. Kicsit bonyolult.Erre értettem.
Egyébként én is szeretnék legalább túristaként kimenni.
71.
Tomi
17 éve
Terve!

Tudna nekem segíteni abban, hogy hol taláhatnék (főleg neten) finn hanganyagot a tanuláshoz, vagy tudna valaki feltenni? Mert itt Miskolcon nem lehet sehol kapni finn nyelvvanyagot, néznek rám a boltban, mint borjú az újkapura... sad face

Köszi előre is!
70.
Suomiboy
17 éve
Üdv Tomi

Azt hiszem félreértessz. Kizárólag turisztikai szándékkal mennék, bár így is érdekel mi az ami nem olyan egyszerű.
69.
zsolt106
17 éve
Hei Zsolt!

Hogy akarsz kimenni?Közvetítővel vagy csak úgy neki vágsz??Én is gondolkodom a kimenetelen csak sajnos nem olyan egyszerű!!
68.
Tomi
17 éve
Üdv mindenkinek!
Már évek óta érlelődik bennem, egy finnországi utazás. Úgy néz ki, az idén nyáron sikerül eljutnom végre.Nem tudom érdemes-e kempingben gondolkodnom, vagy egyszerűbb egy faházat bérelni.
67.
zsolt106
17 éve
Ohh... Köszönöm szépen! smile
(A kuoleena-t a bátyám találta ki...jók a ráérzései!) wink
66.
Gever
17 éve
A "kuolleena" szó azt jelenti, hogy "holtan". Egy "l"-betüvel nem jelent semmit.
65.
Jégember
17 éve
Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de mit jelent a "kuoleena" szó? Elméletileg jelenthet vmit, mert néhány finn oldalon megjelenik...
MOI!
64.
Gever
17 éve
Ole hyvä! smile
63.
Jégember
17 éve
Kiitos!
62.
DarkLydia
17 éve
Hyvää Joulua ja Onnellista Uutta Vuotta!
61.
Jégember
17 éve
Hogy van az finnül, hogy: Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet! ?

Kiitos!
60.
DarkLydia
17 éve
Válasz "unkarilainentyttö"-nek ez alatt van.
59.
Zöld Péter
17 éve
Péter vagyok, 23 éves. Segitek leforditani amit írtál:

"Haluaisin luoda nettifoorumin, jossa unkarilaiset ja suomalaiset voisivat keskustella keskenään. Toivottavasti voimme tällä tavalla luoda uusia ystävyyssuhteita."

Tessék itt van amit kértél. Én most próbálok megtanulni magyarul, mivel svéd-finn-nyelvü vagyok és Svédországban lakom.
58.
Zöld Péter
17 éve
smileDe jó!A címem;tuuli##kukac##freemail.hu és köszi,hogy "foglalkozol"velem.
57.
satakieli
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.