FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Stiasztok!Szeretnék segítséget kérni....a legtöbb fórum kihalt,te/ti vagytok az utolsó reményem!Szeretnék finnországba költözni és majd állást találni,de sehol nem kapok infót ahoz,hogy biztonságban tudjam magam odakinnt.
41.
satakieli
17 éve
Egyébként lehet, hogy nem ezen a fórumon kellene erröl beszélgetni smile
40.
Jégember
17 éve
Hát nekünk linux van és ezért nincs msn. De talán az iskolában meg lehet oldani, ha szoktál napközben "online" állapotban lenni.
39.
Jégember
17 éve
Kár hogy nem működik az msn.sad face
38.
Alexito
17 éve
Yahoo! Messengerem van, de azt hiszem, hogy nem fogsz tudni bejelölni, mert egy régi verziója van nekem, és valamiért nem tudom letölteni az újat.
37.
Jégember
17 éve
Aha, szóval te jelöltél be iwiw-en laugh Vívóversenyem votl, de inkább hagyjuk, mert most nem úgy sikerült, ahogy szerettem volnasad face Msn-ed nincs, csak skype-od?
36.
Alexito
17 éve
Engem Olivérnek hívnak. Milyen versenyed lesz?
35.
Jégember
17 éve
Köszönöm én is jól vagyok, holnap lesz versenyem, ugyh a mai napom nekem is tanulással telt, bár én még csak most lettem gimnazista.
Hát,h ne legyen ennyire személytelen a dolog, engem Alexandrának hívnak, és téged?
34.
Alexito
17 éve
Köszönöm, jól vagyok, csak most elég sok dolgom van az iskolával, ugyanis idén fogok érettségizni. És te?
33.
Jégember
17 éve
Köszike
Egyébként hogy vagy, mi újság?
32.
Alexito
17 éve
31.
Alexito
17 éve
Räikkönenéken kívül ma egy volt tagja a Nokia cég igazgatóságának, a világ egyik legbefolyásosabb nöi cégvezetöjének többszörösen megválasztott Sari Baldauf is csatlakozott a Niinistöt támogatókhoz.

Az egyéb új sportolók a támogatók listáján: Mikko, Jukka és Saku Koivu, Markus Pöyhönen és Mika Salo.

Két "kevésbé titkos fegyver"

Vasárnap Sauli Niinistö elnöki kampányjába két új kevésbé titkos fegyver lépett be. A jelölt fiai, Matias Niinistö, 25, és Nuutti Niinistö, 30, meglepték [a közönséget] azzal, hogy elmentek apjuk kampányünnepére (?) Kotkába.

A fiúk apjukra hagyták a beszélést, inkább a közönség elbüvölésével foglalkoztak. A jelölt családja köré csödült több, mint ezerfejes Kymi-i tömeg reakciójáról ítélve ez sikerült is.
30.
Jégember
17 éve
Köszi
29.
Alexito
17 éve
Kimi és Jenni Niinistö mögé állnak

A forma-1-sztár Kimi Räikkönen és felesége, Jenni Dahlman-Räikkönen támogatják a Kokoomus-párti Sauli Niinistö megválasztását Finnország következö elnökévé.

Majd folytatom, most mennem kell.
28.
Jégember
17 éve
Hát akkor találtam egy újabb cikket:

Kimi ja Jenni Niinistön taakse
F1-tähti Kimi Räikkönen ja hänen vaimonsa Jenni Dahlman-Räikkönen tukevat kokoomuksen Sauli Niinistön valintaa Suomen seuraavaksi presidentiksi.

Räikkösten lisäksi ilmoittautui tänään Niinistön tukijoukkoihin myös Nokian entinen johtokunnan jäsen, ja useita kertoja maailman vaikutusvaltaisimpien naisyritysjohtajien joukkoon äänestetty Sari Baldauf.

Muita uusia urheilijanimiä tukilistalla ovat mm. Mikko, Jukka ja Saku Koivu, Markus Pöyhönen ja Mika Salo.

Kaksi "vähemmän
salaista asetta"

Sunnuntaina Sauli Niinistön presidenttikampanja sai peliin kaksi vähemmän salaista asetta. Ehdokkaan pojat Matias Niinistö, 25 ja Nuutti Niinistö, 30, yllättivät tulemalla isänsä kampanjajuhlaan Kotkaan.

Pojat jättivät enemmät puheet isälleen keskittyen itse yleisön hurmaamiseen. Ehdokasperheen lähelle rynnineen yli tuhatpäisen kymiläisväen reaktioista päätellen se sujui.




Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!!!laugh
27.
Alexito
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.