FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
a masik ceg a blue1

http://www.blue1.com, nagyon megbizhato mert a finnairhez tartozik, vagyis a finnairi olcso valtozata. Tobbszor utaztam veluk es tenyleg ugyan olyan mint a finnair. Budapestrol Helsinkibe kb EUR 200.
11.
saluti
18 éve
Na ezt én is tudtam már, de azért nagyon köszönöm!!
A sterlinggel épp az a baj, hogy nem megbízható, mint azt már elébb írtam. Lemondott járatokat, és a pénzt állítólag tök nehéz volt visszaszerezni.Namost ki garantálja, hogy ez nem fordul elő még egyszer??
10.
Iltatähti
18 éve
Sziasztok,

Nem vagyok finn de itt elek az orszagban, es szivesen valaszolok a kerdeseitekre.

Mar letezik fapados :

http://www.sterling.dk (egy dan ceg)
9.
saluti
18 éve
Ti honnan szereztetek jegyet?csak mert én is mennék Helsinkibe, de még nem foglaltam sehol mert még várok hogy megnyíljon vmi fapados..plusz van a sterling de arról azt mondják, megbízhatatlan
szóval tanácstalan vagyok, de menni akarok
puszi
8.
Iltatähti
18 éve
nekem meg május 18ra tounge
lehet ott leszek egész nyáron. de az is lehet lemondom az utat. mit szóltok mindehhez?
7.
SzGabesz
18 éve
Na igen, szerintem egyetlen finn sem nézi ezt az oldalt, vagy ha igen, jól titkolja...laugh
Meg van július 7-re a repülőjegyem Helsinkibe.....laugh
6.
Mara
18 éve
ja!
nemtom hallott-e egyáltalán egyetlen egy szerencsétlen kis finn is erről a helyről! smile
habár lehet, hogy olyan jól beszélik a magyart, hogy fel se tűnik, hogy finnek! laugh
na jó, ez csak vicc!
5.
moonsorrow
18 éve
sztem ide csak magyarok írnak:S
4.
Iltatähti
18 éve
Moi,

mindenkinek, ahogy elnézem, a finnek nem nagyon nyomulnak laugh
3.
Mara
18 éve
szió,csak azt szeretném mondani, hogy ez eddig is ilyen hely volt, egyébként honnan az érdeklődés a finnek iránt?
tökjó a neved...régen én is hasznátam vmi hasonlót....mi is volt az? unkarilaistyttö, ha jól emlékszem
2.
Iltatähti
18 éve
Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
1.
unkarilainentyttö
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.