FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Benne vagyok.
56.
Jégember
17 éve
Oké,köszi,viszont az a helyzet,hogy ritkán jutok géphez,főleg ide.Nem tudom,benne lennél az e-mailezésben is?Az tűnne egyszerűbbnek,de rajtad múlik,nem sértődök meg,ha nemet mondasz...smile
55.
satakieli
17 éve
Tampere mellett lakunk, oda járunk be busszal az iskolába. Rólunk, magyarokról, meg úgy általában külföldiekröl nem nagyon esik szó, úgy hogy nem tudom, hogy hogy viszonyulnak hozzánk. Lehet, hogy az is számít, hogy nem szokták észrevenni, hogy külföldi vagyok.smile A szórakozási lehetöség meg attól függ, hogy mi neked a szórakozás. Itt például az ivászat szórakozásnak, kikapcsolódásnak számít. Most kicsit röviden válaszoltam, de kérdezzél nyugodtan máskor is.
54.
Jégember
17 éve
Phüphh...Tundék ezer dolgot,például merre laktok és milyenek a viszonyok,hogyan viszonyulnak a magyarokhoz,milyen szórakozási lehetőségek vannak...?Szóval kérdésem az van bőven csak nm tudom volna-e időd,kedved,stb. válaszolni,beszélgetni?
53.
satakieli
17 éve
Vannak jó dolgok is, meg nem-olyan-jó dolgok is. Hát... kérdezzél valamit, akkor könnyebb válaszolni.
52.
Jégember
17 éve
De jó neked!Vagy nem volt az?Milyen a kinti élet?Pfühh...annyi mindent tudnék kérdezni....smile
51.
satakieli
17 éve
16 éve vagyok itt és úgy kerültem ki, hogy szüleimmel együtt jöttem amikor két éves voltam.
50.
Jégember
17 éve
Szeretném teljesíteni mindkettőt...smileAmúgy mikortályt vagy itt elérhető?Mert akkor megpróbálok itt lenni és dumálhatnánk,ha gondolod smile
49.
satakieli
17 éve
Ez csak természetes!!!laugh Egyébként jó, h egyre többen vagyunklaugh, remélem miután kijutsz azután is írsz majd idelaugh
48.
Alexito
17 éve
smileNem,igazából Jégembertől szerettem volna megtudakolni...De amúgy köszi,hogy szorítassz.
47.
satakieli
17 éve
Hát sajnos én nem kint éleklaugh (ha a kérdést nekem szántad)
46.
Alexito
17 éve
Köszi!Amúgy mióta vagy kinn és hogy kerültél oda?
45.
satakieli
17 éve
44.
satakieli
17 éve
Hát sajnos én nem dudok neked segítenisad face, de remélem sikerül kijutnod!!!!
43.
Alexito
17 éve
Remélem ezzel tudok valamit segíteni:
http://työvoimatoimisto.fi/mol/en/index.jsp
42.
Jégember
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.