FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Mi történt Finnországban? Az iltalehti honlapján mintha valami fegyveres dolog történt.?
191.
Finlandia
16 éve
Persze elolvadt hamar.
190.
Finlandia
16 éve
Az első hó Magyarországon..
189.
Finlandia
16 éve
És ti hogy vagytok ezen a borongós napon. Már mint nálunk az van,legalábis nálam Tatabányán. smile
188.
Finlandia
16 éve
Moi! /Szia/
Kiitos Hyvin! /Köszönöm jól!
Nem tudom jól írtam
187.
Finlandia
16 éve
Moi!

Mitä kuuluu? smile

Szia!

Hogy van? smile
186.
Ninni_75
16 éve
Szia!az email cimem:jaffar3##kukac##freemail.hu
Köszönöm szépen a segitőkészséget!
185.
finland
16 éve
Aha, értem. Hát elküldhetem e-mailban a telefonszámomat (ide inkább nem írom ki) ha megadod a címedet. Aztán vagy felveszem (fel tudom venni) a telefont, vagy nem... tounge
184.
Jégember
16 éve
Hello!

Nem tud valaki ingyenes-letoltheto nyelvoktato anyagot? Nagyon erdekelne, de nem talalok, hatha ti mar talalkoztatok ilyennek.
Koszi
183.
kalamajkaa
16 éve
Szia!igazság szerint nekem állás ügyben kelne el a segitséged!Az ATRIA-hoz szeretnék menni dolgozni de még a párom kolegájának a felesége most viszi majd be az önéletrajzom!Ha elkezdek dolgozni és valamit nagyon nem értek akkor kéne egy telefonos tolmács!Ha nem tudsz segiteni időhiány miatt nem gond megértem akkor kutakodok tovább smile)!Csak kérdeztem!További szép napot kívánok! NIKI
182.
finland
16 éve
Eläköön eläköön Kimillesmile
181.
Finlandia
16 éve
köszi smile
180.
csilla.85
16 éve
Kimi on vuoden 2007 formula 1 -maailmanmestari (?)
179.
Jégember
16 éve
Hogy mondják finnül,hogy Kimi 2007 forma-1-es világbajnoka? vagy valami hasonlót laugh
178.
csilla.85
16 éve
Tampere környékén tevékenykedem... tounge Finnül tudok, tolmácsolni talán nem annyira. És idöm sincs baromi sok, de azért megpróbálhatok segíteni ha már ide is irogatok...
177.
Jégember
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.