FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnek és magyarok

Sziasztok!
Egy olyan helyet szeretnék csinálni, ahol a magyarok a finnekkel, a finnek pedig a magyarokkal tudnak beszélgetni. remélem sikerül és új barátokat szerezhetünk.
)finnül is szerettem volna ugyanezt leírni, de sajna ennyire még nem tudok, szal ha vki lefordítaná nagyon megköszönném!)
pussz mindenki: unkarilainentyttö smile
Sziasztok!

Én és a párom fogtechnikus állást keresünk Finnországban!
Ha van aki tudna nekünk segíteni a témával, vagy más munkavállalással kapcsolatban, azt szívesen fogadnám erre az e-mail címre: petrekovitsbalint##kukac##citromail.hu (Sajnos idő hiányában a fórumot ritkán olvasom, ezért inkább az e-mail címre írjatok!)
Köszönöm!

221.
petrekovitsbalint
14 éve
Sziasztok!

Segítséget vagy társat keresek! Van egy weboldalam ami magyar nevekkel foglalkozik. Eddig lefordítottam angolra, most készül a német, olasz, szlovák, román, finn és észt változat is. A kérdésem az lenne, hogy esetleg szeretne e valaki beszállni a finn vagy észt projektbe?

Feladat:
1. Én fordítok, te leellenőrzöd a helyesírást.
2. ketten fordítunk és egymást ellenőrizzük, így gyorsabban kész lenne.

Természetesen felkerülne a neved a fordítók között. Käännetty "te neved, én nevem". Társat keresek, az esetleges bevételekből megbeszélés alapján akár részesedést is kaphatsz. Fizetést sajnos nem tudok adni, mert én csak egy egyetemista vagyok, ez egy önkéntes munka.

Finnek jelentkezését is szívesen fogadom. Lehet Angolról finnre, vagy magyarról finnre is fordítani, amelyik neked könnyebb.

Jelentkezni az imredavid##kukac##magyarnevek.hu e-mail címen jelentkezhettek.
220.
idavid
14 éve
Sziasztok!
Ùjra vagyok sok idö után!
Boldog Barátságnapot a kintélöknek!Az otthoniaknak pedig Boldog Valentin Napot Kívánok!
Hyvää Ystävänpäivää Kaikille!
Kivel mi újság van?
Hogy vagytok?
219.
finland
15 éve
Mindenkinek boldog új évet!!

Hyvää Uutta vuotta kaikille!
218.
Finlandia
15 éve
Hyvää Joulua!

Boldog Karácsonyt!
217.
Ninni_75
15 éve
...olen opiskellut suomea maaliskuusta lähtien.

...keskustella suomalaisen kanssa.

Mikäli olet hyvällä tuulella...minulle.
216.
Jégember
15 éve
Anteeks' suomealla (remélem)
215.
miyako
15 éve
Kiitos hyvä!smile

Kyetätko autta minun opiskella suomalainen?
(Kirjoitaniko hyvä?)

Köszönöm jól.

Tudsz segíteni nekem finnül tanulni?
(Jól írtam?)
214.
miyako
15 éve
Hei!
Mitä kuuluu?

Szia!
Hogy van?

213.
Ninni_75
15 éve
Hei!
Minä olen Niki, minä olen unkarilainen. Minä opiskelen suomea lähtien maaliskuu. Minä rakastaisin keskutella kera suomialainen. Mikäli olet hyva mielii kirjoita minulla.
merweren ##kukac## gmail . com

(I hope it is understandable. So i’m looking for somebody who like to correspond with me in Finnish. I have learning Finnish since the end of march, so now i’m on a very-very basic level.)

Niki
212.
miyako
16 éve
Pilvinen päivä tänään smile
Felhős nap ma smile
211.
Ninni_75
16 éve
Olen 33 vuotias unkarilainen nainen. Olen opiskelle suomalainen.
Ha tudok segíteni írj!
MSN: sb.monika##kukac##freemail.hu
210.
saana
16 éve
Moi Ninni!
Én kezdő finnes vagyok smile ha akarod vegyél fel msnre lintu79##kukac##msn.com
209.
Lintu79
16 éve
Hei!

Ehkä voisin auttaa, mutta olen vain 17 vuotias, ja puhun vain vähän suomea. Jos haluat, kirjoita minulle sgvali##kukac##hotmail.com
208.
valeri
16 éve
Moi

Olen 32-vuotias suomalainen nainen. Etsin ihmisiä, joiden kanssa voisin kirjoittaa unkariksi lyhyitä kirjeitä/kuulumisia. Olen aloittelija ja osaan vain muutaman sanan unkaria.

Szia

32 éves finn nő vagyok. Ember keresek, amiké együtt én tud ír magyar nyelv rövid levél/hírek. Kezdő vagyok és tud csak néhány szó magyarul.
207.
Ninni_75
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.