FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
nem tudom megnyitni...
nekem több van, az egyik mikor a backstage-be ökörködnek, mikor Pauli nyomja az orosz táncot, a másik mikor Lauri még szőkén tanyál a színpadon egyet, meg vannak még, annyi jó van!!!!!!!!!!
1090.
korppi
14 éve
Hááát igen,fantasztikusan tehetségesek midannyian,őszintén csodálom őket és úgy tűnik még ennyi év után is szívvel-lélekkel tudják csinálni.Persze Lauri a kedvenc nagyon szerény,és valóban úgy látszik hogy nincs "elszállva" magától.Ez régi már,biztosan láttátok,de nekem az eggyik legkedvenceb.......http://www.youtube.com/watch?v=sSNK4lyVHokbbb.
1089.
gabibaba
14 éve
Anett már nyilatkozott közös dalról és istenitette Lauri tehetségét. laughlaugh hát ha az kérem!!!!!laugh
Rajta lesz a best of albumon.
1088.
korppi
14 éve
Halihóóó!Épp döglődöm,klassz ez a vírus....szerintem is bizti a klippekben is követik az album storyt,mert ugye valamiféle forgatókönyv alapján készült az is vagy mifene...,biztos jó lessz bármit is csinálnak!
1087.
gabibaba
14 éve
moikka!
Visszajöttem a 'nyaralásból', látom meggyöngült itt az élet...laughDD
Várjuk a klippet, lehet folytatják az előző sztorit??
1086.
korppi
14 éve
hááát nem tudom ,több helyen is olvastam hogy az ,de végül is mindeggy,ki tudja mi az ami hiteles és mi nem.Állítólag készül az új klipp...your forgiveness!
1085.
gabibaba
14 éve
én meg úgy hogy nem vega. még Pauli mondta anno hogy köztük senki se az.
Hát most megint gondolkozhatunk mi lesz, de most ezt jó értelemben.
1084.
korppi
14 éve
hát ha már így kaja...+ Rasmus,úgy tudom Lauri vegetáriánus,a Magyar konyhát állítolag nagyon kedvelik.......egyébként nem sok új hírt lehet róluk találni,csak az esetleges gyulai koncert jövőre és a best of album.mi bezzeg naon kiváncsiak vagyuk és persze mindenre!
1083.
gabibaba
14 éve
Biztos finom lesz!laughlaughlaugh De úgy vélem ez még csak a kezdet!laugh A varjúizével kezdték,de lesz itt kígyó,béka,kutya,macska meg további ínyencségek!!laughlaughlaugh
1082.
Hattu95
14 éve
anyum ma felküldött postán egy kis levelet, benne füstölt rénszarvasbélszín darabkák, az a szárított hús féle, nem tudom ki evett már, lappföldi, de nekem nagyon szar volt!!!!!!!!!!!!laughDDDDDD biztos sütve finomabb, de igy... és ők ezt szeretik!!! egészségükre...laugh
1081.
korppi
14 éve
na azokat nem olvastam, még jó, ennyi hülye embert egy rakáson...laugh
1080.
korppi
14 éve
A kommentek a legviccesebbek,valaki azt is meg akarja magyarázni miért nem hordják a gyűrüt....
1079.
gabibaba
14 éve
oké, valaki odaírta, ennyi. nem ő mondta.
1078.
korppi
14 éve
pontosabban Paula Vesala-Lauri's wife
1077.
gabibaba
14 éve
Hát ezzel én is így vagyok...a youTube az biztos, (csak úgy kattintgattam) de ott is annyi marhaság van...keress rá Lauri and Paula wife's
1076.
gabibaba
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.