FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
várjuk a következő áldozatot...laugh
1060.
korppi
14 éve
Én sem hiszem el.Pletyka!
1059.
Hattu95
14 éve
szerintem is az.
1058.
korppi
14 éve
Több, mint valószínű...smile
1057.
Lauria
14 éve
Szerintem amerikai, 31 éves és modell.Kb ennyit lehet róla tudni,ja és hogy Crish Angel (hogy ő kicsoda azt nem tudom)felesége volt és nemrég váltak el....persze lehet hogy ez is csak pletyka.
1056.
gabibaba
14 éve
hogy te miket nem tudsz...smile de ő nem finn? mármint a neve miatt gondolom.
1055.
korppi
14 éve
Az jó lenne,.....bár elég kicsi rá az esély,magánéletük eléggé tabutémának számít.Kár pedig mi olyan kiváncsiak vagyunk.......Laurit utoljára egy Trisha Ellison nevü lánnyal hozták össze,hát nekem nem tűnt túl szerelmesnek a képeken...
1054.
gabibaba
14 éve
egyszer kéne egy olyan fotó amin mindenki ott van!
Eero gyerekei Laurié meg Akié, hát Pauli meg igyekezzen! laugh
1053.
korppi
14 éve
Bocs..balcsin voltam.Na szóval letagadni semmiképp csak épp az a foto nem az ő bébijéről készült,nem akarok hülyeséget mondani ,de ha jól emlékszem Aki babája.....
1052.
gabibaba
14 éve
na akkor itt a magyarázat. bár beszélni lehet mindent, azért egy gyereket csak nem tagad le..
1051.
korppi
14 éve
Sziasztok!Olvasgatom egy ideje a fórumot,nekem is nagy kdvencem a Rasmus.A képre ráakadtam valahol,már nem elékszem.....,ahol azt írták hogy 2006-ban készült és valaelyik barátjuk bébije.....
1050.
gabibaba
14 éve
Szivesen Korppi!smileAz meg,hogy hasonlít-e rá...én nem látok semmi egybevágót!:/ De lehet,hogy később majd meg kiköpött kis Lauri lesz belőle.Nem lehet tudni,de most így ebben az állapotban egyáltalán nem hasonlít rá!
1049.
Hattu95
14 éve
juuu, most nekem nagy örömet okoztál én még egyetlen képet se találtam róla!!!! hát na igen, övé v nem. Ránézésre a szeme hasonlit egy kicsit. de lehet csak bebeszélem magamnak....laugh
KÖSZÖNÖM!!!!
1048.
korppi
14 éve
szerintetek övé, vagy nem is övé a gyerek.
1047.
monikafreemail
14 éve
Valóban édes a bébikesmilebár így első ránézésre nem látok hasonlóságot. Egyébként amikor tesóméknak született akkor először az anyjára hasonlított.
1046.
sweetie
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.