FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
kiitos paljon!!!laugh
1015.
korppi
14 éve
Hattu95
14 éve
huuu az nagyon jó!!! hol láttad? nem mintha most mennék, de jövőre tervezem.laugh
Nem számit itt a kor, csak kiváncsiságból szerintem megkérdeztetett.smile
1013.
korppi
14 éve
Azt meg látom,hogy én vagyok itt a legfiatalabb rajongó!smileNincs még egy 14 év körüli csajszi errefelé?De ha nincs,az se baj...
1012.
Hattu95
14 éve
Korppi,én néztem répülő jegyeket finnbe csak azt nem tudom,hogy a legolcsóbb-e...55 200ft
1011.
Hattu95
14 éve
én még a nagyon csövi, kicsi helyre is mennék!laughD
És fizetsz a szigetértvalami 12 rongyot???? mondjuk nekem minden pénzt megérnek, de azé ez....
1010.
korppi
14 éve
Moi-moi! smile
Most olvastam ezt a gyulai dolgot...egyik haverom mondta,hogy vmi nagyon kicsi,csövi hely..Hát,én nem örülnék ha megint iylen világvégeközeli helyre jönnének sad face Mind1,reménykedjünk hogy meghívják őket vmi Sziget-színvonalú helyre,és várjuk az új albumot!Addig is,éljen a LAURIZMUS !!! wink
1009.
Lintu79
14 éve
lehet hát pl a zenei tehetségéért. vagy amiket művelnek a háttérben, lásd régebben belinkelt videok, amin az orosz zene paródia van.
Amugy mennyi most a legolcsóbb jegy finnbe??
1008.
korppi
14 éve
Én 25 vagyok.

Jó lenne kimenni már tényleg. A fanatikusságról meg annyit hogy, van egy valaki aki már 30 éves lány egy külfőldi fórumról. Aki oda írogat mindenféle hülyeséget mint egy tini. Komolyan mondom. De ez egy másik finn banda fóruma.

De a legdurvább az hogy írogat mindenféle hazugságot pl rólam is. Na ez borított ki. Meg az is hogy az a bizonyos finn banda énekese ott lakik ahol egymásik fórum tag is és elkérte a lakcímét tőle. csúúúcs!!


Pedig lehet másként is rajongani egy sztárért és nem rögtön a nyakába ugrani vagy lerohanni. Nincs igazam?

1007.
Finlandia
14 éve
miért mibe vagyok még?? amugy nem is szeretnék, iskola óta utálom ha valamiben én vezetem a sort, azóta inkább tartom magam tőle.
miért haragudnék,nem volt verseny. tounge sőt tök jó.
1006.
korppi
14 éve
Jó reggelt!!!

igen kedves korppi, de remélem nem harizol ezértsmile)PP sajnos nem lehetsz mindenben TE az elsősmile))))
1005.
sweetie
14 éve
laugh
1004.
Lauria
14 éve
hát ezt bebuktam.laughDDDDD
1003.
korppi
14 éve
Sziasztok!

sztem sem kellene mást macerálni mert neki bejöttsmile én inkább azon gondolkozom, ha valóban jönnek legközelebb, inkább ügyesebb leszeksmile))
am korpi nem hinném, hogy te vagy a legöregebbsmile)
sztem én viszem a pálmát a 35-telsmile))PPP
1002.
sweetie
14 éve
és nem és nem és nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!toungeP Ezek szerint eddig én tartom a csúcsot a kemény 23 évemmel!
na igen, leirtátok amit nagy nehezen mondani akartam. laughDD Amugy én azt hallottam illetve olvastam, hogy állitólag jönnek 2010-be Gyulára, mert meghivták őket, egy rockmaratont terveznek az ottaniak és külföldi 'sztár'ként őket hívnák meg, elvileg folyik erről az egyeztetés. Hogy ebből mi igaz, kiderül.
Aki kérdezte a VIP belépőt, annak mondom hogy én egy online újságnál dolgozom, ők akkreditáltak.
Nekem a legdurvább rajongói sztori az volt, hogy valaki szentélyt emelt otthon Laurinak és bevezették a laurizmust... na ez....
1001.
korppi
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.