FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Hali!

Úgy látom nem csak nekem okozott problémát a basszus:-( Egyébként nem tudjátok hol találom meg a Justify magyar fordítását? Már néztem több oldalon de semmi:-(
970.
sweetie
14 éve
Hattu95
14 éve
Azért lassan gyűlnek a videók!laugh
Találtam még egyet!
http://www.youtube.com/watch?v=UWSBq_AXosE
968.
Hattu95
14 éve
Sziasztok!
Nagyon jó votl akoncertsmile de tényleg csak maga a koncert,mert ez a campus nem 1nagy szám...én első sorban álltam laugh tök jó volt.A dedikáláson meg az nem tetszett hogy oylan rövid ideig lehetett ottlenni és elmondták h nem lehet fotózni és mi meg is kérdeztük Laurit és nem igazán akart közös képet(pedig ez lett vna minden vágyam sad face ) ,de pl az egyik bnőmnak meg engedte...szóval ezt így nem tudtam eldönteni mitől függ h lehet-e fotózni vagy nem....Koncert után már nem jöttek ki ugye?Nektek mien "élményeitek"vannak? smile
967.
Lintu79
14 éve
Hattu95
14 éve
Na, találtam egy videót:laugh
http://www.youtube.com/watch?v=JakhNgIrKKs
965.
Hattu95
14 éve
sziasztok!
a dedikálásról én is lemaradtam, tekintve azt, hogy sajna kb fél 10 után jutottam be, de még mindig örülhetek, mert egész jól bekerültem, meg minden fasza volt, leszámítva azt a pár asshole-t, akik heavy metal koncertnek hitték a Rasmust és persze a náluk 3 fejjel alacsonyabb, gyengébb lányokkal akartak pogozni.... a secusok persze semmit nem csináltak, így nekem kellett néha gyomorszájon vernem őket. igazából jól esett a dolog, megérdemelték a rohadékok :##kukac##

a videót mindenképp felteszem, de szerintem jövőhét elején kerül rá sor, mert át kell játszani gépre, stb. stb.
de ha fent lesz, akkor mindenképp kiteszem a letöltőlinketsmile
964.
crowbaby
14 éve
sziasztok!

Fenomenális volt a koncert, sajnálom, hogy az elötte lévő dedikálásról nem tudtam. Remélem jövőre is jönnek akkor ügyesebb leszeksmile Crowbaby mindenképen tedd már fel a videót az enyém sajna nem sikerült:-( Túl sok volt a bassus.
Baccus:-(
963.
sweetie
14 éve
Aki akar nyugodtan vegyen fel msn-re!
zombi_kukac##kukac##hotmail.com
Barátkozós típus vagyok és főleg akkor vagyok nagyon az,ha más Rasmus fanról van szó!Keveset ismerek,de ezt annak is köszönhetem,hogy alig 7 hónapja vagyok rajongó...
962.
Hattu95
14 éve
De jó volt nektek!smile
Nem tudja véletlenül valaki,hogy jövőre jönnek-e a srácok?Mert akkor valószínű,hogy mennék koncertre..smile
Videó?Kinek van?Rakja fel minél hamarabb,akinek van!!laugh
És te hogyhogy ilyen gyorsan hazajöttél?Nem akartál fesztezni kicsit?
És mesélj már egy kicsit,hogy mi minden jó történt veled!Olyan kíváncsi vagyok!!
Bár én is ott lehettem volna..
És Rakkauslaulut ki énekelte?
961.
Hattu95
14 éve
vihar??????? majd meg rohadtunk, volt vagy 40 fok ott is!!! most jöttem haza, elképesztő jó konci volt és dedikálás is volt előtte!!! mindenki bemehetett, ott ültek szép sorban egy azstalnál és előtte ment a sor. kicsit dumálhattál velük meg aláirtak mindent amit eléjük tettél..laughDD nagyon arik voltak.
960.
korppi
14 éve
És Debrecenben is volt vihar? Mert itt volt és majdnem kitörte az ablakot.
959.
Finlandia
14 éve
Az jó volt hogy mutattak a koncertből és az interjú is szuper volt! Utána lekapcsoltam a tv-t mert nem érdekelt ami utánna jött.
958.
Finlandia
14 éve
Üdv!
Üzenem neked kedves fan-társam,hogy nem maradtál le semmiről..Az első 2 számba bele lehetett hallgatni meg leadták az interjót,amit Akival és Laurival készítettek...Ja,meg a Kis Pál énekese eléggé leminősítette őket!Nekem ez jött le belőle!Kinek esik,úgy puffan!smilesmilesmile
957.
Hattu95
14 éve
Természetesen épp ma reggel szart be a tv...
956.
Lauria
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.