FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
ahhhaa!!!!!!! imádom mikor ilyen szúrósan néz, haláli!!!
na nálam ez verte ki a biztosítékot!! ezeket szeretem, látni mennyire lükék!laughDDDD
925.
korppi
14 éve
http://www.youtube.com/watch?v=_ow1dyOMHjQ&feature=channel_page

na fiúk-lányok,ezt a grimaszt nézzétek!XD
924.
vircsi
14 éve
hee, na végre van hang nálam!
basszus ez komoly volt, hogy mondta neki hogy true vagy mi, nem gyenge, megnézném azért hogy beszéli a csávó a finnt!!! na abba beletörne a nyelve, azért birtam Laurit mikor Akival hallgatták a Ghost of love-t és a végén mondja hogy amazing!!!smile)))
923.
korppi
14 éve
köszi a vidiket én ma nézem meg otthon, ott van hang.laughD
tökre csipázom az ilyen kis making of vidiket, ilyenkor bepillantást nyer az ember milyenek is mikor maguk vannak.
922.
korppi
14 éve
Megnéztem a videókat,és tényleg nagyon szánalmas ahogy Dasmond viselkedik. Bánhatna egy kicsit jobban is Laurival. Igen, lehet, hogy van egy kis akcentusa, de ez minden nem angol ajkú emberrrel előfordul. Nem mindenki született Amerikába vagy Angliába..!!!
Ami meg az új koncertes vidiket illeti, meg se látszódik, hogy baj volt a vállával. Ugyanúgy nyomja, mint máskor!laughMeg persze az új haj... sokat dob rajta!wink
Az új klipről tudtok valamit???
921.
Black Lady
14 éve
GothicGirl
14 éve
6.ban Desmond fikázza Laurit
8.LIAWWY klipkészítés.
Nézzétek meg!Megéri!
*jó szórakozást*
919.
GothicGirl
14 éve
Egy kis ismertető:
Az 1.ben csak valamit finnül beszélnek
2. Justify,nagyon jó,főleg ahogy a képek mennek
3.Ten Black Roses
4.Ghost of love,szerintem így jobb lett volna a szöveg,ja és macinak öltöznek.Nagyon édik
918.
GothicGirl
14 éve
GothicGirl
14 éve
GothicGirl, be tudnál egy-két ilyen videót linkelni? Kíváncsi lennék rájuk... Köszi!
916.
Lauria
14 éve
igazatok van, szerintem se kéne beállni a sorrba, az igazi rajongók kitartanak mellettük. ezek meg majd lekoccolnak,mert csak most élik ki a divatmániájukat...ezt egy kicsit benézték, nem kéne mindent amcsistilusra váltani, ők maradjanak csak szépen az óceán másik oldalán, nem tudom miért kéne oda is 'befutni', hisz tény h nehéz dió. lehet hogy ott az a menő, de kérem szépen, mi voltunk itt előbb!!!XDDD nekünk köszönhetik, hogy fel lettek fedezve, mármint Amerika...smile))))
ezt én is sajnálom, de bizzunk Lauriban meg a többi tehetségben és összehoznak valami jobbat. A Dead Letters nekem is tökre bejön, de én a HFTS-t is szeretem, abban az a jó hpogy kicsit keményebb lett. A BL meg olyan popposabb. lehet Lauri pont most volt ilyen hangulatban.
Bennük pont az volt, vagy még most is már nem tudom, hogy egyediek voltak, megjelenésben is. Emlékeztek még a ITS-re? mikor először megláttam, mondom wááááoo....
Komolyan kioktatta hogy beszél? bazz minden nemzet máshogy beszéli az angolt a saját beszédstilusa szerint....pláne egy európai..nevetséges. Hátha belátják hogynem volt jó ötlet és visszamennek haza.
Azt a bravós v popcornos cikket én is olvastam, a poén hogy Pauli rajta sincs..de a cikk az jó. mondjuk abból érteni a BL album lényegét, szövegileg.
Változnak az idők, ez van. De Lauri hangja tényleg isteni, ebben szerintem mindenki egyetért..laughDD a többiek is baromi jók a maguk posztjában. Na ezen ne rágódjuk, túléljük mint a csótány a klippben. toungeP örüljünk hogy van egy ilyen jó banda. jupppii!!!!!!!!!!!!!
915.
korppi
14 éve
Láttam videót,amiben Desmond is szerepel és m ár tényleg idegesítő,hogy mindig beleszól mindenbe,semmi se jó neki.Aztán a nagy zenész(Desmond)beszélni "tanította" Laurit,mert nem tudta rendesen kiejteni a szavakat.Látszott Laurin,hogy nem tetszett neki mert nagyokat nyelt közben.
Én nem ismerem ezt a Desmondot,de abból a pár videóból kiderült,hogy nem valami kedves ember.Amikor Mo.-n voltak koncerten,akkor is a Bravós interjúnál is meg volt szabva,hogy hogyan kell beállniuk a képhez,miről szabad beszélni,meg ilyenek.Hát...mit mondjak,nincs könnyű dolguk vele a fiúknak.:S
914.
GothicGirl
14 éve
Logikusnak tűnik, amit mondasz, Vircsi. Nem tudom, hogy ez mennyire reális, de ha így van, akkor viszont abba nem gondoltak bele a srácok, hogy pont emiatt fog a biztos rajongótábor többsége "elpártolni". Hiszen ennek az lesz a vége, hogy szépen fokozatosan, lassan de biztosan elvesztik az egyéniségüket, "tömegcuccként" lesznek titulálva, és pontosan így fognak elvegyülni a többi szar között. Azok a tinipicsák meg fel fognak hamarosan nőni (vagy nem, de ebbe ne menjünk bele)...na akkor mit fognak lépni? Amúgy jó lett ez a lemez is, van egyfajta hangulata, Lauri hangját továbbra is istenítem, szó se róla, de a Dead Lettersnél nem tudtak eddig jobb lemezt csinálni. A HFS-lemezről pedig tudnék olyan számokat mondani, aminek zseniális a gitártémája ill. basszustémája, míg a Black Rosesról nemigen mondható el ugyanez, szerintem zeneileg nincs annyira a topon, ennél ők azért jobb zenészek, többre képesek (ez teljesen szubjektív, természetesen, és elnézést, ha ezzel most sértek valakit).
913.
Lauria
14 éve
Egyszer még egy régi riportban mondta,hogy azért változtatja fizuráját,mert azzal az ember kifejezi magát.
Oké,ez így elfogadható,de ez kb. 6-8 éve volt.

Ez alapján kifejezi,hogy emós?
Szerintem nem.Egyszerű reklámfogás,hogy visszacsábítsák a tini zenekarokra(TH meg az ilyenek) áttért kiscsajokat,akik olyan elszántak,hogy elmennek minden koncertre. Abból van profit,nem a CD-kből..

Na meg gondolom eléggé csökkent a népszerűségük Európában a Dead Letters utáni drasztikus stílusváltás hatására. Közbeszólt a producerváltás-->az amerikai tömegcuccra kellett,hogy szakosodjanak Desmond Child miatt,meg saját maguk miatt is. Egyszerűen versenyképtelenek voltak itthon.Szerintem ennyi az egész.
912.
vircsi
14 éve
De,Britney volt(bocs Pink!),csak rosszul írtam.
Ja,a második gyermekkora xD
911.
GothicGirl
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.