FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
az nem Britney volt? nem mintha számítana....smile
én felveszlek.
Lehet így fejezi ki, hogy fejezet indul nála, vagy valami ilyesmi....laughDDD
910.
korppi
14 éve
Szegény Lauri,ennél a gyereknél tényleg nincs rendben valami.Mi lesz a következő??!Ki fog akadni mint Pink és kopaszra lenyíratja...:##kukac##
Ja a címem:betti95##kukac##stcable.rs
***mi fanok tartsunk össze!***
909.
GothicGirl
14 éve
huuu ez még rosszabb mint amikor be volt lőve neki a haja rendesen, de igy hogy ugrált meg minden, durva,kis csapzott!!! itt még a lakk se segít...laughDD
én felvennélek msn-re de ritkán vagyok mert dolgozom és otthon már nincs kedvem odaülni.smile)de attól még megadhatod hétvégén fenntvagyok.smile
908.
korppi
14 éve
GothicGirl
14 éve
Lehet!smile
Felvesztrek msn-re?
A címet majd csak aztán írom kilaugh
906.
GothicGirl
14 éve
Sziasztok!
Ez a haj ez valami borzalom én azt hittem meghalok amikor megláttam te jó és hogy tudta levágatni azt a cuki haját ilyenre?Megölném a fodrászát szívesen laugh Állítólag Villi Valo vette rá a vágásra....de ez csak pletyka.Mondjuk neekm mind1 a lényeg hogy Lauri így már nem is olyan "Lauris" :'( remélem a koncertig megnövesztiwink (de ettől még uyganúgy imádom smile )
905.
Lintu79
14 éve
lehet élőben más, nem kell sírni! laugh hozzászokunk.
Lehet megint a gyerekkorát éli akkor voltak Eeroval ilyen hajköltemények!!XDDDDDDDD
képzeljük el ezt szőkén.............na akkor én is sírok..XDD
904.
korppi
14 éve
Hát néztem!Most már tényleg sírok...:'S
Szegény!Ennek valami nincs rendben a fejével!!!
:''''(
(bocs,én ilyen sírós vagyok)
903.
GothicGirl
14 éve
Black Lady
14 éve
Nem tudom, de kegyetlen feje lett...
901.
Lauria
14 éve
lehet a Salmiakki az oka nem? sokat evett belőle.....XDDDDDDDDDDDD
900.
korppi
14 éve
aztaa!!! mingyárt lefordulok a székemről!!!
Nekem se tetszik, nekem mindegy hogy szőke v fekete, bár a szőkéhez is idő kellett mire átálltam, de én a kis bozontos égnekálló tincseket kérem vissza!!!! smile)))))))) ha már toll sincs....
Ez sztem is kicsit emos lett, ez a félrenyalt haj... nem előnyös neki, a cuki arcához meg a szép szemeihez pont illet a hosszabb haja.
Na mindegy ő döntése, tiszteletbe tartjuk. Tényleg a hangja az isten! Mi a fene jöhetett rá?
Üdv az újaknak, örülünk h minél többen vagyunk!! ilyeneket meg ne irjatok h remélem befogadtok, mert ez alap! mondjuk én már láttam olyan oldalt h ment az üzengetés h te igy meg úgy, na attól frászt kapok! ahelyett h örülnének h egy helyen összegyűlnek a rajongók és megosztjuk a hireket meg élményeket egymás közt.
899.
korppi
14 éve
Közízlést sértő frizurája lett...jaj,mostanság minden jó pasi levágatja a szép hosszú haját.Mi van velük!?
Viszont a videóban tök aranyos LAjrilaugh
898.
vircsi
14 éve
GothicGirl
14 éve
Na végre valaki ki egyet ért velem...
így nekem se jön be,olyan buzis.Csak tudnám,hogy miért csinálta!Lehet,hogy megártott neki a sok vodka??!
896.
GothicGirl
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.