FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Jajj, köszi az eddigi infókat is! Remélem még a többire is választ kapok és beilleszkedek a csapatba!smile
Hát a Debreceni koncert... nem megyek... sajna...sad face
880.
Black Lady
15 éve
Debreceni koncertre jössz????????
879.
korppi
15 éve
Szia!

üdv köztünk, ne haragudj de aki ezt mondta neked az egy nagy k***g volt!!! nem mindenki született Rasmus rajongónak, én se tudok mindent,pedig már 6 éve ők a kedvenceim. laugh
Mi is kérdezünk egymást közt ezt azt, és szivesen válaszolunk egymás kérdéseire, mert nem tudhatunk mindent!!!!
Az ilyen oldalakat került el, vagy ne foglalkozz azzal aki ezt irta, ez az én véleményem.
Itt jó kis csapat van, remélem jössz még! És jó választottál, szerintem a Rasmus egy qrva jó banda!!!sorry...XD
Igyekszünk válaszolni a kérdéseidre, de biztosat mi se mondhatunk. Ezeket hallottuk.
Paula és Lauri már nem vannak együtt és gyerek se biztos h Laurié.
Huu a nevét már itt kitárgyaltuk, azt hiszem Julius volt, de ha visszolvasol megtudhatod.
Aki lányáról én egy kummanat infot nem tudok, de házas.
Aki mániás vagy? én mindenkit egyformán szeretek, mindenkit valami más miatt. na jo Laurit egy kicsit jobban, mert olyan vicces tud lenni és szemei azok....váááoo, meg a tollak....laughDDD
878.
korppi
15 éve
Sziasztok!
Nem rég lettem rajongó,és máris rengeteg kérdésem lenne. Sokan elküldtek ezekkel kapcsoltaben, de azért szeretnék váaszt kapni rájuk...
Igaz, hogy Paula és Lauri szakítottak?, Laurié a gyerek?(Mert lehetett olyanokat hallani, hogy nem...),Mi a kicsi neve?,Aki házas?, Hogy hívják a kislányát?
Kérlek benneteket, ha lehet ne külgyetek el a francba ezekkel a kérdésekkel!!!
Ja, és még egy. Ki közületek Aki mániás???? Mert én az vagyok!laugh
877.
Black Lady
15 éve
nemcsak te, én el is felejtettem...laugh lehet közbejött valami. előfordulhat.
876.
korppi
15 éve
Hey guys! Nem úgy volt, hogy már rég elkezdték forgatni az új klipet? Még mindig nem lenne kész? Vagy szimplán félbe fog maradni, mint az Immortal-klip... sad face
Vagy csak én vagyok ilyen pesszimista meg türelmetlen.
875.
Lauria
15 éve
tudom hogy tudod. smile
igen, mindenféle. így olvastam a Rasmus-os cikket is.
874.
korppi
15 éve
T'om mi az a diák laughlaughlaugh Az állat, én csak azt nem tudtam, hogy ide konkrétan csak újságíró diákok írnak vagy mindenféle laugh De így már értem!
873.
Lauria
15 éve
diák, akik iskolába járnak..XDDDDD erre az oldalra diákok irhatnak cikket, ez is egy ilyen.
ha te/ti is irtok vmiről cikket, esélyes h viszontlátod. laugh
872.
korppi
15 éve
diák?? mármint milyen diák?
871.
Lauria
15 éve
szerintem is és diák írta.laughDD
870.
korppi
15 éve
Télleg yo a cikk!!
869.
Lauria
15 éve
http://tininews.hu/index.php/ajanlok/zene/71-az-oeroek-finnek-a-the-rasmus-elevuelhetetlen

Tök jó cikk az albumról és tetszik az utolsó mondata: milyen az mikor a fiúk kezébe gitár kerül... hát mi tudjuk!!! laughDDD és szimpi az elévülhetetlen szó is, ami tökre igaz!!
868.
korppi
15 éve
én kivágtam, szal nem tudom melyik szám volt, de köszi. a kis brumi.laughDD
867.
korppi
15 éve
Meg is van, Korppi..2006/02 Popcorn laugh
866.
Lauria
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.