FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Wáááá....bocs, hogy így megbotránkoztatlak titeket, de szerintem nagyon szarul áll neki ez a haj...de mondjuk a hangja a lényeg, abba vagyok belezúgva, nem a külsejébe.
895.
Lauria
15 éve
Láttam...:''''(((
Nekem így nem jön be...
Hol vannak azok a szép szöszi tincsek??????sad face
894.
GothicGirl
15 éve
Hali!
Láttátok Lauri új frizuráját??Nekem bejöb..bár minta kicsit emósra vette volna a figurát!De nekem mind1.Így is szeretni fogom!laugh
http://www.poznanici.com/index.php?p=user_image_comments&user_id=115730
893.
Black Lady
15 éve
Sziasztok!Már több,mint fél éve The Rasmus fan vagyok.Véletlenül hallottam a zenéjüket és egyből megtetszett.Remélem befogadtok....
Sajna nem lehetek ott a koncerton,de örülök annak is,ha közületek megy valaki.
892.
GothicGirl
15 éve
ez igy igaz!!laugh
Én megyek.
891.
korppi
15 éve
Sziiiiiiasztok!
Közülünk ki megy/ jön Debrecenbe?laugh Én lehet,mert Korpiklaanira akartam menni,de ugrott egyéb okok miatt a terv,viszont fesztiválozni meg mindenképp kéne. Az pedig,hogy egy Rasmus koncerten lehetek ott,hab a tortán!smile Egyszer voltam,de az örök élmény marad.Imádom őket még ma is...nem bírok leszokni. Az újakat meg csak bíztatni tudom,mert a Rasmus egy elmondhatatlanul jó "életérzés"!
890.
vircsi
15 éve
jááááááájjj, hát biztos a fájdalom beszélt belőle akkor...tounge
néztem neten, láttam h néz ki, én utálom!!!
889.
korppi
15 éve
Salmiakki – az alapanyaga ammónia és sósav reakciójának eredménye. Egyszerű molekula, medvecukorka-ízű. Egyesek (nem finnek) szerint borzalmas ízű, mások (finnek) szerint az élet alapvető sava-bors.

888.
Black Lady
15 éve
Szegényke, de milyen rendes h írt.
Mi az a Salmiakki?? valami pia?????toungePP
887.
korppi
15 éve
"Megpróbáltam gördeszkázni, de egy rossz mozdulat miatt a hátamon landoltam és kiugrott a vállam. Három órán keresztül Helsinki kórházak körzött vándoroltam mire helyrehozzak. Szerencsére egy régi barátom Esa jó vezető és volt jó zenénk és Salmiakki a kocsiban. Oroszországba azért képes leszek koncertet adni, de a gördeszkát inkább otthonhagyom a fiamnak...
Lauri"



MySpace

Szegényke,de már sokkal jobban van!!!!laugh
886.
Black Lady
15 éve
ja tényleg, konkrétan nem derengett..laugh
885.
korppi
15 éve
Hi!!
Úgy t'om hogy Lauri fiának pontos neve Julius Cristian Ylönen.
Akinak pedig tuti hogy van gyereke, de többet nem tudok róla én sem.

A klipről való "tanácskozást" néhány hozzászólással lejjebb található! laugh
884.
Lauria
15 éve
sajna én nem tudom, de már ideje lenne...XDD
883.
korppi
15 éve
Sziasztok!!
újvokitt:$ és szeretnék egy kérdésre választ kapni?
Nem tudjátok mikor forgatják a your forgiveness klipjét?A válasz előre is köszii
882.
Bloody Vampire
15 éve
idővel biztos, azért nem mindennap zajlik itt az élet. laughDD
881.
korppi
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.