FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
szia!

én nem tudok semmi a Paula ügy óta. remélem talál egy rendes csajt. megérdemli.
1030.
korppi
14 éve
szia. nem tudtok lauri magánéletéről valamit, megnősült, van-e valakije?
1029.
monikafreemail
14 éve
jujj nekem is volt ilyen, az összes eddigi Rasmusos képem elveszett, de legalább megusztam vagy 50.000 forintos számlát vagy egy új gép beruházását.
pedig milyen kár érte...sirok..laughDDDD
1028.
korppi
14 éve
Jajj,hát az nagyon nem jó!sad faceMihamarabbi gyógyulást a gépednek!!!smilesmilesmilesmile
1027.
Hattu95
14 éve
sajnos bekaptam vmi vírust, most épp mentem az adataim, de csak pen-drive-ra merem kimenteni a dolgaimat, mert bármikor újraindulhat. hnap csinálok egy újrainstallálást :S
1026.
crowbaby
14 éve
én a totál jobb szélen álltam mert kérdeztem a bizti őrt hogy mikor lehet menni fotózni, be előre, de azt mondja h az enyémmel nem ennged be, mondom ez hülye. minden fotósnak ilyen volt a nyakába, a nevezett lánynak is, szal el volt tévejedve. meg ott nyilott volt a kordon, azért álltam ott. de mérlegeltem és semmi értelmét nem láttam annak ha arra az 5 percre odaálljak inkább buliztam egyet, fotót onnan is lehetett csinálni. laughDD
Első sor volt, igen???? na jó tudni hogy majdnem egymás mellett voltunk, ez vicc.laughDD
JAa durva árak voltak, mi kimentünk a plázába kajálni meg inni. Én meg azt a szatyrot amit osztogattak, jó lesz még kaját vinni benne. laughDDDD vagy dinnyét.
1025.
korppi
14 éve
Tök jó a vidi laugh....mintha megint ott lettem volna smile tegnap is egész nap arra gondoltam,hogy jaj egy hete iylenkor...de jó volt!!! smile
Te amúgy ott a szélén álltál?(A Nórika is ott "szokott" tounge ) Hányadik sor volt?Mi azzal a kancsal őrrel szemben álltunk
,majdnem rajta vagyok a videón smile
Jaa,amúgy 4üveg víz+1 kürtöskali (400ft) került annyiba...mind1,az üvegeket megtartottma emlékbe smile
1024.
Lintu79
14 éve
ohh az elég szar. nekem is volt ilyen, aztán 2 hét szerviz és meggyógyult. laughDDD
végre feltöltöttem a vidim, a hang zavaros,recseg, de a kedvenc részem : Hungary!Finland!The Rasmus!!
kb. 2:44nél jön

http://www.youtube.com/watch?v=dVNlBfqK7sc
1023.
korppi
14 éve
Moi moi!

amint látom, sok bejegyzés született, amíg nem voltam :S
lehet, hogy eltűnök egy időre, ugyanis meghalt a gépem. ebből kifolyólag késni fogok a videóval is, de ha saját gépről nem, akkor majd egy másikról feltöltöm a Duna TVs cuccot. smile
Addig is, legyetek jók smile
1022.
crowbaby
14 éve
nekem 3 óra volt az út. tounge de jót elbeszélgettünk odafelé. naja, mi is néztük hohgy milyen kicsi, kettőt lépsz és ott vagy a végén! laugh
1500??? Hány litert ittál te? amugy volt viz kint, mi onnan töltögettük az üveget. és sűrűn álltunk a vizforgónál is, tudod ami hideg vizet permetezett.
1021.
korppi
14 éve
Jah...persze, a kor nem számít, csak kíváncsi voltam! laughlaughlaugh
1020.
Lauria
14 éve
Dejó nektek!
Én még soha nem vtam Finnországban,de minden vágyam...smileAutóval elég hosszú,nem?És vonattal?Én Debrecenig is alig bírtam,2és fél óra...tounge..Amúgy kb mennyi egy vonatjegy Finnországba?
Korppi a kérdésedre válaszolva: Igen,inkább kifizetem a Szigetjegyet mint hogy ennyit utazzak és egy iylen kis fesztiválnak nevezett "parkban"legyek egész nap ahol semmit nem lehet csinálni..kb.15perc alatt körbejártuk,aztán ültünk kint a tónál ...smileAmúgy ez a debreceni"túra" is benne volt kb. 11ezerbe,ha beelszámolom azt az 1500öt is amit ásványvízre költöttem tounge....
1019.
Lintu79
14 éve
juuu a mi autónk 29 éves!! nem birná ki szegény.laughDDDD majd megkérdem ismimet ő mennyiért ment ki és akkor lehet osztani-szorozni. laughD
1018.
korppi
14 éve
Ez az ár egy személyre jó is. De ha többen mennétek akkor sok. Legalábbis most nekem. De lehet hogy autóval megyünk. Finnországban lakik egy iwiw ismerösöm aki itt is volt Finland néven. Ő a párjával hazajönnek néha és autóval. De lehet hogy vonattal megyünk. Még nem tudom ez olyan messze van.
1017.
Finlandia
14 éve
Miellelläni!!smile
1016.
Hattu95
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.