FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
http://trladys.blogspot.com
Saját oldal!smileÉs csak a TI kedvetekért raktam fel!laughNem nagyon szeretem mutogatni ezt a képet...szerki társam meg is ezért orrolni rám!smilenem baaaaj!tounge
1045.
Hattu95
14 éve
hát már nem most született az tény! laughD
én még nem láttam róla képet, valaki linkeljen már ha tud!
1044.
korppi
14 éve
Jaja!smileAranyos a kis csöppség.Bár nem hasonlít az apukájára:S Vagyis én nem láttam hasonlóságot...:/ Bár lehet hogy más,mást mondd!smile
1043.
Hattu95
14 éve
Sziasztok!
A neten barangolva azt olvastam az egyik oldalon, hogy Laurinak mostanában született bébije, a másikon meg, hogy már lassan egy éves a kicsismile))))
1042.
sweetie
14 éve
jaa tényleg kiment a fejemből, bocsi.
majd ha lesz valami szólunk. laughD
1041.
korppi
14 éve
Persze,hogy mások is kíváncsiak rá!laughCsak én szerbiai vagyok és hosszú idő,mire minden meglenne és azért szeretném hamarább megtudni,hogy előre leszervezzem a "brigádomat"!smilesmilesmile
1040.
Hattu95
14 éve
ez az egy kummanat info van róla, és még ez se biztos!!! szerinted mi nem lennénk rá kivik? laughlaugh lehet csak ők szeretnék....laughlaugh
1039.
korppi
14 éve
Tök jó lenne,tényleg!!smile
Azt nem tudjátok, hogy mikor lenne?Vki írja meg, mert fontos tudom!Előre is köszke neki!laugh
1038.
Hattu95
14 éve
korppi
14 éve
most pihennek egy darabig, ugyhogy csak házhoz tudsz menni. laugh
1036.
korppi
14 éve
nagyon szeretnék talizni laurival, adjatok tanácsot, hogy hogyan. hol és mikor lesz a következő koncert?
1035.
monikafreemail
14 éve
Ezt egy cikkbe olvastam egy oldalon, ugyhogy valami fejes nyilatkozta. szerintem kacsa, de majd kiderül.
én se tartom valószinűnek. majd ha lesz időm megkeresem.
1034.
korppi
14 éve
korppinak ment a válasz, csak rossz gombot nyomtam meg, bocsi:$
1033.
Gretus
14 éve
úristen, ezt hol olvastad?laughDD
én itt lakok gyulán és nem tartom valószinünek, hogy ide jönnének.. nem is tudom, hogy hol tudnának fellépnilaughDD (tényleg elég csövi hely..laugh)
bár azért azt meg kell hagyni, hogy én lennék a legboldogabb, nem kellene utazni, meg semmi, húú

amugy bocs, hogy csak igy ismeretlenül, épp olvasgattam a fórumot amikor bele akadtam ebbe a hozzászólásba és nem birtam megállni, hogy ne szóljak hozzá
1032.
Gretus
14 éve
most költöztem pestre és barátokat keresek, illetve barátkozni szeretnék
1031.
monikafreemail
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.