FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
FEJLEMÉNY!!!!!!!!

http://i3.photobucket.com/albums/y94/Fusions/The%20Rasmus/BestofTR.jpg

Nemsokára elérhető!!!! a dátumot meg elfelejtettem linkelni, holnap beirom.
1105.
korppi
14 éve
megértem miért nem nyilatkozik róla, én se tenném, valami legalább legyen csak az övé.
Eléggé komplikált a viszonyuk, remélem már rég otthagyta....
1104.
korppi
14 éve
A csaj az a bizonyos trisha.....(ha minden igaz).Hogy eggyütt vannak-e Paulával,nem lehet igazán tudni Lauri nem beszél a magánéletéről,Paula állítólag azt mondta hogy minden rendben van köztük....
1103.
gabibaba
14 éve
tényleg együtt van paulával?
1102.
monikafreemail
14 éve
ki ez a csaj???név szerint. ha tudod. laugh
1101.
korppi
14 éve
Paula Vesala a régi(???)5 évig voltak eggyütt kb. és van egy 1,5 éves kisfiuk..... http://www.youtube.com/watch?v=oOmOes9Yb00 és az állítólagos új.......Háááát ezt igazán nem tudom http://www.youtube.com/watch?v=aASH28RdDT8
1100.
gabibaba
14 éve
Sziasztok. Valaki válaszoljon a kérdésemre
1099.
monikafreemail
14 éve
valami a Muse-tól, ismerős de nem tudom a címet.
Medvecukor, én úgy utálom!!!! fujj. egészségére. laugh
Ha kijön a best of album megtudod milyen. laughDDD addig mi is várakozunk.
1098.
korppi
14 éve
Szijasztok!
Ez a videó naggyon édes smile nem tudjátok melyik szám megy 1:50nél?
Jah, amúgy a liqu...izé szóval az a kaja az a medvecukor,finnül lakriitsi smile (sztem szörnyű íze van).Tudtok vmi új infót az új albumról vagy a közös számról?
1097.
Lintu79
14 éve
az milyen a régi???????laughlaughlaugh
1096.
korppi
14 éve
Laurinak van új vagy régi barátnője?
1095.
monikafreemail
14 éve
nálam is a fekete a nyerő,bár a régebbi szőke sem volt rossz,a legutóbbi már nem igazán hiába nála is csak múlik az idő...ez a mostani barna meg.....nem igazán bár az édes babaarc örök.Liquorice:medvecukor asszem vagy édesgyökér
1094.
gabibaba
14 éve
most nem tudom eldönteni láttam-e már vagy nem..laughD annyit néztem h passz...smile))))
De milyen édes feketében!!!nekem ez tetszik a legjobban, lehet még barna vagy akármilyen de a fekete az nagyon jól állt neki!!!!!!
Mi az a liquische vagy mi??? gyűrűk ura..na én abba majd elaludtam, csak mennek és mennek....
1093.
korppi
14 éve
bocs,remélem most jó lessz...hát igen ez van amikor kapkodok.fúúú amikor elesik szegény az naon ciki,de tul képpen elég jól viselte...hát igen the show must go on...
1092.
gabibaba
14 éve
gabibaba
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.