FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Hé hé hé hé hová csöppentem?? Ennek semmi értelme...
Először is: mindenki nevében kikérem magunknak ezt a hangnemet...kis köcsögök stb stb...ennek a fórumnak nem ez a lényege, hogy osszuk egymást, hanem hogy megosszuk egymással az élményeinket vagy ha hallottunk ill. láttunk olvasatunk egy érdekes hírt, videót, pont pont pont.
Amúgy szerintem mindenki maga dönti el, mit miért szeret meg hallgat. Az más kérdés, hogy ki mivel ért egyet ezzel kapcsolatban, én speciel zeneileg értékelem a bandát, de ez az én egyéni problémám, és ha valakinek ezzel kapcsolatban más a véleménye, álláspontja, én nem fogom ezért megostorozni, mert nincs is jogom hozzá, másrészt nem is igazán érdekel.
Ha nem tetszik a fórum, nem kell olvasni. De biztos elég unalmas ki életed lehet, hogy ezzel töltöd a szabadidődet, hogy másokat basztatsz (bocs a kifejezésért). De nyilván nem kéne egy havibajos kis tizenéves lányka kitöréseivel foglalkoznunk, aki nem tud magával mit kezdeni.
No, ez az én véleményem erről.
1135.
Lauria
14 éve
Hát nem tudom a többiek mit szólnak,de szerintem ugyan azt amit én: az egyetlen aki itt hüyle,szánalmas,primitív és idióta az te vagy,és köszönjük,nem vagyunk rád kíváncsiak,ment máshova rontani a levegőt!!!Itt igazi Rasmus-fanok vannak,jah és persze normálisak,nem oylanok mint te....
1134.
Lintu79
14 éve
Ja,és nem tudom,ki írta,hogy majd elhiszi,hogy a felesége Paula,ha a saját szájából hallja.Ha rákeresel Youtube-on,Paula saját maga mondja,hogy azért utálják sokan,mert a házastársa híres zenész stb.stb.Bár gondolom,te Lauri szájából szeretnéd hallani,ahogy itt minden kis köcsög,mert nem a dalok miatt hallgatjátok az együttest,hanem a kijelölt kis kedvenc miatt.Az egész fórum arról szól,hogy Laurinak van barátnője?Felesége?Gyereke?És Akinak?És nálatok az Eero,és Pauli név semmit nem mond,igaz?Az a csaj meg nem a barátnője,magyar csajt is ismerek,akinek vannak hasonló képei,mégsem mutogatja,van benne annyi,h tiszteletbe tartsa a banda magánéletét.Itt meg mindenki irigykedik arra,akinek van velük képe...
1133.
dominka
14 éve
Akkora seggfejek vagytok,h az már lehetetlensmileLauri haja most nem ilyen,ezt a klipet a szőke haja után,és a mostani előtt vették fel,és a promós képek is akkoriak.Gratulálok minden itteni embernek,nr1 rajongóksmileMást basztatni ahogy látom tudtok,de,h ti ennyire idétlenek vagytok fel sem tűnik...
1132.
dominka
14 éve
sokan használják a torrentet.
1131.
korppi
14 éve
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani egy oldalt, ahonnan komolyzenét lehet letölteni, lehetőleg ingyen és bérmentve, és még ráadásul vírusmentes is? Köszi!!
1130.
Lauria
14 éve
jaja, hogy telik az idő!!!laugh
1129.
korppi
14 éve
Jeee!Aki 30 éves!Ezt is megértük!smile
Boldog szülinapot neki!laughlaughlaugh
1128.
Hattu95
14 éve
most mély hangja van, beleborzongok mikor meghallom,olyan szép tónusú, neki minkét szint tök jól áll.laughDDD
1127.
korppi
14 éve
Fura egy klip,hiányzik belőle valami nagyon. A balladának cselekménye van,tán ez.Képileg kitűnő, szépek a színek,csak kicsit sok benne az ismétlés. (Szerencsére nem olyan,mint a régi Elvis-filmek,amikor az autót rávetítik az útra.) Anettet sminkelhették volna szebben(amúgy szép nő,csak itt nem annyira).Viszont Lauri mimikája tök jó.A hangját is imádom.A dalban pedig az tetszik,hogy most Lauri hangja számít férfiasnak,nem úgy mint a Bittersweetben.smile
1126.
vircsi
14 éve
Sziasztok!!!!
Hú ez a videó nagyon jó,de nem a story és nem is a pierceing-es csaj miatt,hanem Lauri miatt smile annyira édes smile és oylan jó hogy megint ilyen haja van!!!! először csak néztem,hogy ezt mikor forgatták,régi vagy mi?de aztán rájöttem,hogy visszatért a régi Lauri!!!!!!amúgy arra a kérdésre válaszolva,hogy hogy nőtt meg iylen gyorsan: ha jobban megnézed ott hátul elég rövid,elöl meg csak egyszerűen normálisan van elválasztva nem oylan egyik oldal semmi másik térdig ér smile
Mind1,a lényeg,hogy a videó képileg nagyon jó wink meg persze a szám is szép...
1125.
Lintu79
14 éve
lehet kevés volt a budget...laughDDDDDDD a pénz rá.
klippsztori lehetett volna az igaz.
1124.
korppi
14 éve
Hát öhm...izé...én nem vagyok elájulva ettől videótól...az az igazság, hogy az egésztől többet vártam, valami újat, valami nagy durranást...valami olyat, ami úgy meghat. Valami történetet is vártam a kliptől (ha már ballada!!), de az alapötlet jó lett volna látvány szempontjából, és ha még ülnek rajta eg kicsit, akkor még jobb lett volna...De amúgy nem rossz...De ze az én szerény kis véleményem.
De annak örülök, hogy Lauri megint fekete! Sokkal jobban áll neki.
1123.
Lauria
14 éve
Én is pont azt nézetem.Meg a promóképeken is Akinak ez a mostani haja van,Laurinak meg a tollas.Ekkor már gondoltam,hogy újra a régi..De hogy nőtt meg ilyen gyorsan a haja?!wink
1122.
Hattu95
14 éve
láttátok már az oktober&april videoját???????
Lauri újra olyan mint régen!!!!! jeee!!!!!
kicsit uncsi a sztori, de nekem tetszik!!!!
1121.
korppi
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.