FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
ki nézte a jubileumi koncertet???
Paulinak milyen rövid lett a haja!!laugh
1150.
korppi
14 éve
http://www.youtube.com/watch?v=s8hrZHrs9MA

making of Oktober &April.
1149.
korppi
14 éve
wááá akkor hazai laugh
köszi!
1148.
Lauria
14 éve
a magyar, szegedi: p*ck. laugh nézd meg a honlapot, rajta van minden.
1147.
korppi
14 éve
nah, melyik szalámiról van szó? nem nagyon szoktam fogyasztani, de most rákattanhatnék esetleg...smilevagy a családból valaki.. laugh
1146.
Lauria
14 éve
visszanéztem a kedvedért, de minden kérdésre válaszoltunk. noha néha nem rögtön de ott van.

Ha valaki szereti a szalámit, akkor egyen és játszon vele mert lehet nyerni Helsinki-be utat. Én poénból játszok, netán csöppke ezrelék százalékom van hogy én nyerjem. :XD Ha nem akkor is eljutok önerőből.
1145.
korppi
14 éve
basszus nem unod még ezt a témát? mit kell itt pattogni? ha nem tetszik a fórum , nem kell ide feljárni, és kész. vagy ennyire unatkozol?
1144.
Lauria
14 éve
Magadnak is ellentmondsz. Mit csináltatok itt egy csajjal pár oldallal ezelőtt? Úgy néha nézz már vissza! Nálam ez nem vita, ne akard látni milyen, ha vitatkozni szeretnéksmile Egyikőtök sem lenne hálás érte...
1143.
dominka
14 éve
az uccsó mondattal a számból vetted ki a szót laugh
1142.
Lauria
14 éve
érdekes amiket mondasz, én régóta itt vagyok már és elsősorban a finnországi fórumok miatt jöttem fel, mert érdekel a kultúra, a nyelv, és itt sok minden infót lehet gyűjteni. A hab a tortán ez a fórum volt, örültem h van.
Szerintem nincs igazad. Én is tudok olyan fórumokat amik ezt kenterbe vágják!! sőt... ott az újaknak esélyük sincs, csak ők és kész épp ezért nem csatlakoztam. a másikon csupa Lauri ömlengés, az durva volt, röhögtem is. Ugyhogy minden fórumnak van ellenoldala.
Lehet pont azok irtak akik koncert előtt mellettem álltak és mikor jöttek a scrácok verték az üveget és sikítoztak h jujj láttam Laurit milyen édi!!! És hol volt Eero,Aki v Pauli?????????sehol...
Igen, véleménykinyilvánitás szabad, a sértés határáig.

Álomvilág?? Ti nem szoktatok ökörködni???? néhány barátommal mi tiszta hülyeségeket szoktunk összedobni, term. nem komoly, csak vicc!!! Tök jó a hangulat. Ha neked ez nem tetszik, kész, mi se gondoljuk komolyan.

szerintem ezzel zárjuk le ezt a vitát, ne csatlakozzunk másokhoz,én amugy se szeretem a feszültséget.

1141.
korppi
14 éve
Az előttem szólóhoz én sem vagyok régóta itt,és velem sem bántak így.Sőt én az ilyen rágalmak miatt kényszerültem ide menekülni,mert egyes oldalakon nagyon lenézték engem,mivel én Szerbiában élő magyar vagyok.Ja,és 14 éves.Ebben mi a baj?Semmi.Úgy ítélkeztek az itt élőkről,hogy nem is tudják mi az igazság.És csak köszönni tudom azoknak,aki nem bántak velem így.Nekik nem rögtön az volt a válaszuk,hogy "Mit érdekel téged?!" meg "Ne fírtassuk a magánéletüket!"Ezek csak puszta kérdések,amikre értelmes válaszokat lehet adni,nem kell rögtön a földik rombolni vele a másik embert.Minden rajongó kíváncsi valamennyire a banda személyes dolgaira és szeretne kideríteni ezt-azt.Ez nem turkálás a másik magánéletébe.
Visszatérve az eredetihez,itt igen csak köszönetre méltó emberkéket lehet találni,akik nem harapják le a fejed és barátságosan fogadják az ide tévedőket!smile
1140.
Hattu95
14 éve
én sem régóta vagyok itt, engem semmilyen sérelem nem ért...
1139.
Lauria
14 éve
Jaj kedveseim, ennyire nem tudtok magatokba nézni? Ide akárki beír, aki eddig nem tette úgy bántok vele, mint egy senkivel. Nem tűnik fel? korppi, kedvedért visszaolvastam, és halál bunkók tudtok lenni az ujjakkal, nemhiába van meg más fórumokon a vélemény éppen rólatok. Nekem pedig nem ti fogjátok meghatározni a hangnemem, elvégre szabadon nyilváníthat mindenki véleményt, én sem lennék kivétel. Ragadjatok csak bele a kis álomvilágotokba, de felesleges.smile
1138.
dominka
14 éve
a klippről irt véleményedet köszönjük, tudod mi nem jártunk ott a forgatáson mint te és nem tudhatjuk mi mikor zajlik.
Személy szerint én amugy is le vagyok maradva mindig laughlaugh/nem töltöm minden időm kutatással és forditással/, de vannak barátaim akkor szivélyes örömmel tudatják velem a történteket és megosztjuk egymással az infokat, attól még az ember elragadtathatja magát, mindenkinek más dizájn tetszik amit szeret, legyen az bárki.
Attól még igazi rajongók vagyunk. pont.
Abban igazat adok neked hogy ne a frontemberért vagy bármelyik tagért rajongjon, hanem az irt számokért ,dallamvilágért.Előtérben a zene.nekem.
1137.
korppi
14 éve
húha, eddig tök normális hangulat volt itt, én pont ezért szeretek ide irni, mert máshol pont az ment mint amit Te irkálsz !! Lauri igy meg úgy, ha régóta irnál ide, vagy visszaolvastál volna kanyarba nincs erről szó!! Ez a banda fóruma, mint a nevében is benne van,olvasni tudni kell...Az hogy valaki éppen kiváncsi vagy nem olyan régóta szereti az együttest azt persze érdeki hogy Laurival mi van mert hallott róla valamit és bizonyosságot akar róla hallani.De mindenkiről beszélgetünk ha felvetődik.most igy jött ki.

Személyes véleményem: nekem is a könyökömön jön ki h van-e csaja vagy nincs, ő dolga, de most ezért nem csesszük le hogy még ezt se tudod???, válaszolunk és kész.
Mindenkinek már van családja köztük, ugyhogy erről kár vitatkozni.
Fotó: én pl a kezdetektől imádom őket, 1kivételével az összes koncin ott voltam és nincs közös képem senkivel, bőven elég ha hallhatom élőben a zenét és láthatom őket. ennyi. De mindenki döntse el magában mi fontos. 1x nekem is lesz de nem fogom izgatni miattam ha nem sikerül, ez csak 1 emlék.

Végül: normális formában is le lehet irni a negativ véleményeket, kulturáltan.
1136.
korppi
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.