FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
biztos fincsi lehet....tounge
Milyen videot??? hiszem ha a saját szájából hallom...laughlaugh
1075.
korppi
14 éve
Jahhh varjupörkölt...a tollakat meg a hajába tűzi,nehogy már kárba vesszen,ennél már csak a Mexicoi szekta jobb,hah idióták..tényleg mit csinálhatnak egy szertartáson lehet hogy varjupörköltet esznek,,?Tegnap meg láttam egy videot arrol miszerint Paula Lauri felesége!Hát szerintem koncertre most egy jó ideig várnunk kell sajna.
1074.
gabibaba
14 éve
ha tudjuk az időpontot szólunk!
1073.
korppi
14 éve
nekem is mondták hogy lesz valami meglepetés, de hogy mi?? lehet akkor a best of?? basszus de jo lenne, annyira nevezzük igy hozzászoktam hogy album album, de ez eszembe se jutott!!! laughDDDDDDDDDDD
Tényleg, mondjuk nekem az összes albumok best of..tounge minden szám jó...
Akkor lehet az Anett-es duett is ezen lesz, mint bónusz. vagy netán egy best of koncert??? na nem álmodozom, jó lesz amit kapunk, legyen az bármi.
valaki nézi a külföldi fórumokat? pk mindig hamarabb tudják meg ha van valami...
na mondtak már Laurira ezt-azt amazt, még a hajam is égnek állt....kedvencem a varjúpörkölt, hogy azt eszik otthon...
1072.
korppi
14 éve
Helló Mindenkinek! Most regisztráltam az oldalra!smile
Esetleg nem tudja valaki, h mikor lesz legközelebb Rasmus koncert? Mert a debreceni koncertre sajnos nem tudtam elmenni:'(
1071.
kriszti
14 éve
hahó mindenkinek!smile

Aki adott egy interjút,abból derült ki,hogy a duett címe October in April
valamikor idén ősszel fog megjelenni egy válogatás albumon,ami az utóbbi 10 év munkásságát öleli felsmile
1070.
vircsi
14 éve
Persze biztos megtalálja majd,állítólag nagyon félénk,de majd csak sikerül neki...azt is olvastam valahol hogy állítólag a fiukat szereti micsoda vérlázító pofátlanság már a feltételezés is..nem?
1069.
gabibaba
14 éve
Hát arra én is kíváncsi lettem volna...
1068.
Lauria
14 éve
Halló perkeléksmile Tudtok valamit az Anette Olzonos duettről?laugh Nagyon kéne mársmile
1067.
vircsi
14 éve
Most hallottam barátnőmtől(de nem biztos),hogy az új album best of lesz.2001-2009..várjuk a fejleményeket!smile
1066.
Hattu95
14 éve
ezzel persze én is így vagyok, hol van az a lány aki tudja hogy kitől lenne boldog újra?? vagy valami ilyesmi nem???tounge
Kéne neki már egy jó kis lelki fröccs. A többieknek sikerült. ő is megtalálja majd.
1065.
korppi
14 éve
Nov.4 juuujjjj de jó ,ez nekem is új.A barátnőröl meg csak annyit,hogy nem számít kivel csak legyen nagyon boldog....(ha belegondolunk nem lehet túl könnyű neki ilyen szempontból)
1064.
gabibaba
14 éve
nekem ezek újak!laugh
most leálltam a keresgéléssel, úgyhogy rátok hagyatkozom.
Tinka Hakala, még rímel is, illetve olyan dallamos.
Nov.4?????az már nincs is olyan messze...laughlaugh
1063.
korppi
14 éve
Aki eddig nem tudta,hogy Aki lányát hogy hívják,hát most itt van: Tinka
Az előtt néztem pont finn wikit és ott eddig nem volt kiírva..hogy miért.Na,mind1!
A lemezzel kapcsolatban meg keresgetek,de ha ti is találtok vmit írjátok meg okvetlen,akármivel kapcsolatos!smile
1062.
Hattu95
14 éve
Új hír(vagy lehet,hogy csak nekem):november 4 új album!...Amiről nem tudok többet!:S
1061.
Hattu95
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.