FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
WÁÁÁ!!Mit találtam! Ez hatalmas.smile Csak érteném,amit mondanak...smile

http://areena.yle.fi/video/1051565
1195.
vircsi
13 éve
Szerintem nem lesz újabb kisbaba...de nem mennék itt részletekbe smile
1194.
Reka
13 éve
Szerintem biztos,hogy csúszni fognak.De ehhez már hozzászoktunk.smile
Lauri hátteréhez valóban nincs sok közünk,de azért mégis érdekes lenne vmi új fejlemény.Pl.még egy kisbaba.(Azt hiszem monika erre célozhatott.)A magánélet más tészta,az csak az övé.smile
1193.
vircsi
13 éve
##kukac##monikafreemail: miért fontos ennyire? amm igen Paulával van és Juliussal smile

tényleg jó lenne ha ősszel kijönne az album, de Lauri olyant is mondott hogy az is meglehet ami a BRel volt hogy csúsznak és majd csak az új év elejére várható album sad face. Azért jobb lenne ha karácsony előtt kijönne, legalább meglenne mit kérek ajándékba xD.
1192.
Reka
13 éve
én nem foglalkozom vele, ugyhogy passz..laugh
Engem az őj album izgat ami elvileg idén lesz.
1191.
korppi
13 éve
Friss infóm nekem nincs róla,de gondolom Paluával van.smile
1190.
vircsi
13 éve
Sziasztok! Tudtok valamit Lauri magánéletéről?
1189.
monikafreemail
13 éve
azt én is olvastam, ez már rajtamarad...laughlaughlaugh
komoly????????? dejóóó, gratulálok!!! szépe ez a nyelv, 1x én is elkezdem, hátha jó lesz még vmire. laugh
1188.
korppi
13 éve
Igen,múlt héten mondta egyik ismerősöm,hogy lehet,hogy jönnek a SZIN-re,ma meg láttam az újságban egy SZIN hirdetést és bele volt írva,hogy "A hollótollakkal ékeskedő Lauri Ylönen és csapata a The Rasmus elfogadta a szervezők meghívását."Tökjóóóó smile (Igaz,kicst le vannak maradva madártoll témával kapcsolatbanlaugh ) Amúgy képzeljétek tegnap vizsgáztam finnből 5ösreeeeeee wink
1187.
Lintu79
13 éve
sziasztok!

Én is nézegettem a Facebook-ot, tök jó. Jó képeket tesznek fel, igy sokkal több info jön le. meg nem telik el évezredek pár morzsáért.!!
Készülődni, jönnek szegedre aug.28án!! ez biztos ugyhogy menjetek!!!!
1186.
korppi
13 éve
Sziaa! Van Facebook oldaluk! Azon sasolom őket.Mindennap feltölt Eero egy új képet. Nagyon jól vannak. Hülyülnek,mint mindig!smile Készítenek egy új albumot,de ugye nem valami jó drága kiadóval,hanem a sajátjukban és nem valami tehetségtelen producerrrel(Desmond Child). Szóval szerintem ez egy hatalmas jó album lesz,belevetve minden finnességüket!laugh
1185.
vircsi
13 éve
Moi-moi!
Mi ez a pangás,emberek??? Nem történik semmi a zenekarral mostanában? El vannak tűnve sad face Hallottátok a pletykát,miszerint a Félszigetre jönnek nyáron? VAgyis mennek...Románia kcisit messze van... sad face
1184.
Lintu79
13 éve
köszi a linket, végre valami frisseske, számomra.laughD

JAja, igaz, most ő volt a másodhegedűs,de élvezte, hogy vigyorgott, mindegy csak gitár legyen nála, el volt addig a pár percig. smile
1183.
korppi
14 éve
Nem hiszem, hogy az Pauli lennesmile Igazán nincs mitsmile

1182.
Salla
14 éve
Azért voltak szép pillanatai...
Tök fura- Rasmusos szemszögből nézve-,hogy Lauri most oldalra szorult.Megszoktam,hogy ő tündököl mindenütt.smile Amúgy pár másodpercig hátul nem Paulit láthatjuk?

köszi a videót!laugh
1181.
vircsi
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.