FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
tömegnyomor nem lenne laugh.
368.
korppi
16 éve
Szerintem egy próbát megér,kétlem,hogy egymás torkának ugranánk vagy halálra untatnánk egymást,ha mégis,legalább megpróbáltuk smile
367.
Ors
16 éve
én is ilyen alkat, tipus vagyok,és a zenei stilusunk nagyából azonos, meg az érdeklődési körünk, lenne miről beszélni és nekem tudtok ujat mondani mert kicsit le vagyok maradva. laughD
366.
korppi
16 éve
Boldba dolgozok ahol már mondhatnám azt is hogy teszteltem magam. Mert néhány vevő elmondja majd nem az egész életét is. Gondját baját, és meghallgatom szivesen. Egyáltalán nem untat.
365.
Finlandia
16 éve
Hát Merirosvo tényleg igazad van. Pl itt a neten könnyű beszélgetni. De élőben milyen lesz nem tudom. Én nem vagyok túl nagyszájú, de azért tudok beszélni ha kell. És szivesen meghallgatok embereket. És érdekel minden téma.smile
364.
Finlandia
16 éve
Merirosvo,mi mindenkit kérdeztünk,így téged is és végülis igazad van.De!Nem tudhatjuk biztosan,hogy mondjuk mi,akik itt beszélgetünk nem lenne személyesen valamilyen közös témánk.Bár nem tudom. Én személy szerint,figyelmesen végighallgatok mindenkit és felőlem akár a szomszéd néni pulijáról,egy könyvről,vagy a Rasmusról is eshet szó.Majd akkor kiderül,hogy van,volt-e értelme a találkozónaksmile.Meg szerintem mindegyikünk fejében megfordult ez,de ez az én meglátásom,szóljatok,ha nem így van!smileSzerintem veszteni nem vesztünk semmit.
363.
Ors
16 éve
Sziasztok
Olvastam, hogy finn-hun találkozón agyalogtok. Na elmondom szerintem mi a baj ezzel, aztán majd el lehet dönteni, hogy vajon van- e benne valami igazság.
Elösször is a Finnhun közössége- azon kívül, hogy az oldalon Finnország a kapocs,- nagyon eltérő érdeklődési körrel rendelkezik. Ennek ellenére, persze biztos jó emberek és tökjót lehet velük beszélgetni, de az is lehet hogy te fél órája magyarázol valakinek a Sonata Arcticáról és az illetőt egyáltalán nem érdekli, hogy te miért kalimpálsz olyan hevesen.
A másik dolog ami eszembejutott- és az első "érvemmel" közeli rokonok,- hogy mégha egy érdeklődési körbe tartozna a társaság, akkor is kevés lenne a létszám egy ilyen talákozón. Ami vagy jó, vagy nem jó.

Ez nem azt jelenti, hogy én speciel nem örülnék neki, de ha nem vinnék ismerősöket, lehet hogy nem is találnék beszélgető partnert.

Ha meg engem nem is kérdeztetek, akkor utólag is elnézést. smile
362.
Merirosvo
16 éve
Lányok,hétfőig nem leszek,ma haza kell utaznom.De addig tanakodjatok,mi legyen..Pusa!smile
361.
Ors
16 éve
Én is remélem.Már csak az kéne,hogy a többiek is fellessenek ide smile
360.
Ors
16 éve
Oké de remélem nem jönn közbe semmi.
359.
Finlandia
16 éve
Oké,kérdezzüksmile
358.
Ors
16 éve
Kérdezük meg őket.
357.
Finlandia
16 éve
Hát igen.
356.
Finlandia
16 éve
Én nekem is eszembe jutott,hogy ha már találkozunk,akkor jó volna a többieket is egyidejűleg megismerni.Részemről oké a dolog,kérdés,hogy mit gondolnak a többiek?smile
355.
Ors
16 éve
Én arra gondoltam hogy kéne egy finn-hun találkozót rendezni. De ez csak egy ötlet.
354.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.