FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Korppi melyik zsófi vagy a sok közűl? Tegnap kerestelek de nem találtalak. Majd most megint meg nézem.
323.
Finlandia
16 éve
na mostmár 4en vagyunk és nemrég mondtad h lehet 1edül mész!!laughlaugh uhhh most már nagyon beleéltem magam!!!
322.
korppi
16 éve
A Moonsorrow-t én is bírom . Megnéztem a naptárat és számoltam és a naptár szerint reggeles leszek. Én hüle miért nem néztem meg előbb. És itt mondogatom hogy nem biztos nem biztos. Akkor megyek .
321.
Finlandia
16 éve
Hehe,szereztem Moonsorrow klippet smile,és milyen morcosak..hehehehe
320.
Ors
16 éve
Ez így igaz!!smile winkDe jóóó..akkor van rá esélyem,hogy nem leszek egyedül a koncerten?:$...
Különben,most sajnos hétfőig nem leszek,addig is legyetek jók és fórumozni ám!smile Pusza nektek!
319.
Ors
16 éve
tudjátok mit a rohadt életbe, megyek!!!!!!!!!!! ilyen bevezető után nekem is ott a helyem, még ugy se nagyon ismerem őket, netről nem szoktam nagyon zenét leszedni, albumra meg nincs sok lóvém. de ezek után vhonnan beszerválom. 5000 ft egy ilyen koncertre meg nem sok. és az élmény ugyebár megfizethetetlen.smile
318.
korppi
16 éve
Az 5000 forint egy nagyon jo ar. A Sonata Arctica nem olyan szintan jar hazankba, mint peldaul a Korpiklaani vagy az Ensiferum. Megjegyzem az Ensiferum ebben az evben mar a harmadik magyarorszagi konertjet fogja letudni a decemberi fellepest kovetoen. A tavaszi koncert, ahol az Ensiferum elozenekara a Suidakra volt nagyon faszanyosra sikerult. Jo kis bulit csaptak, ugyhogy ezen a teli napon is el kell majd gondolkodnom.

Sonata Arctica mellett lesz meg Epica, aki szeptember 7en dobja piacra legujabb albumat. Szoval a repertoarba mar ott lehetnek az uj szamok is.
Ezen kivul jelen lesz az egy albumos Ride The Sky. Zenejuk nem igen kulonbozik a tucatszamba alakulo powermetal bandaktol. Meglatjuk a szinpadon, mit hoznak ki magukbol.

November 20 Sonata Arctica, Epica, Ride The Sky
Ott a helyem.

317.
Merirosvo
16 éve
Ez jó ár pedig de majd még meglátom.
316.
Finlandia
16 éve
A jegy kerek 5000 forint a koncert pedig 18 órakor kezdődik és az Epica lessz az előzenekar..
315.
Ors
16 éve
Kár,de ha jól emlékszem,azt mondtad,hogy nem biztos h délutános leszel,szóval még van némi esélyed.smile
Én szerintem megyek Nwishre is,addigra már lessz munkám is.
Ami a koncertet illeti még,igen,a Sonata leírhatttatlanul jó!!!Annyit ökörködnek,hogy eszméletlen!A Last Drop Falls egy részét például reggisen kezdték el játszani és énekelni XD.Érződik rajtuk,hogy nem érdek zenekar és hogy szeretik a közönségüket.Szórakoztatnak rendesen,de ez egy pillanatig sem megy a zene rovására.Szerintem smile
314.
Ors
16 éve
Kevesen vagyunk és nem nagyon lehet szabit kérni. A Nightwishre mennék a legszivesebben. A sonata arcticát is szeretem, de az nem jönne össze.
313.
Finlandia
16 éve
sziasztok, itt is !!XD laugh
'Kár' h én Apocalypticára megyek!! de még meggondolom h elmegyek SA-ra, még ugyse voltam és azt mondják h qrva jók!!!! és akkor nem mész 1edül, amugy mennyi a jegy?????
312.
korppi
16 éve
Hát..sajnos...ja.Ha még dolgoznék,én sem tudnék elmenni,mert én is délutános lennék 3 órától fél 9-10-ig.Bár nem tudom,mi rosszabb,hogy nincs munka,vagy hogy lemaradnék a SA-ról?!?Hmmm...Én most Kiskunhalasra költöztem,ezért nincs munka,de sokat vagyok Pesten is,leginkább pénteken és szombaton.De ha szerencséd van,talán kérhetsz egy szabadnapot,nem?
311.
Ors
16 éve
Hát én már dolgozok. Gázlenne ha pont akkor lennék délutános. Reggeltől estig munka és Tatabányán lakok. Ilyenkor este 8-ig dolgozok. És ekkor már javában megy a koncert nem igaz.smile
310.
Finlandia
16 éve
Én mintha megéreztem volna,hogy állástalan leszek sad face,már megszereztem a jegyet..Remélem azért megismerek innen valakit,aki szereti és eljön smileTöbben jobb a "buli" smile
309.
Ors
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.