FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Igen, igen... Hátra lapozgattam a fórumban és metaláltam, hogy tolnai vagy... Ja, és azt írtad, hogy nincs msned, de megkerestelek iwiwen, és ott már van. tounge (Nem, nem vagyok fennt iwiwen.)
293.
Gever
17 éve
hát valahogy így alakult,hogy elenged anyu...persze nagyon izgul,de tudja,hogy egyrészt nekem ez nagyon fontos,másrészt,hogy örökké nem tarthat otthon... de azért általában próbálom mindig úgy alakítani a dolgokat,hogy valaki ismerőssel,baráttal azért találkozzunk... smile (egyébként tényleg nem bpesti vagyoksmile )
292.
anna
17 éve
Megint elkészítettem egy oldalt:
a NORDS(=északiak) metál portál
http://nords.extra.hu
De más metál zenékkel is foglalkozik, mert félek hogy ha csak egy célközösséget célozna meg az oldal kevesen lennénk :/
291.
avvoltoio
17 éve
Egyedül szoktál menni??? shock
De úgy emlékszem, hogy nem budapesti vagy... Egyedül elengednek? Mert én budapesten lakom, de még így (hogy már 18 vagyok) sem engednek el egyedül, de még ha mással megyek akkor sem szívsen. sad face Szóval csak azért van veszélye annak, hogy nemtok menni, mert nincs rajtam kívül senki sem akit érdekelne (még csak távolról sem). sad face
(Bár most azt fontolgatom, hogy életemben először azt kamuzom, hogy elkísér vki...)
290.
Gever
17 éve
hát az hótziher,hogy én megyek smile nincs az az erő,ami vssza tudna tartani egy moonsorrow koncerttől smile jó lenne találkozni!!smile már úgyis utálom, hogy majdnem mindig egyedül kell mennem smile
289.
anna
17 éve
Köszi! smile Én is szurkolok magamnak! smile
Már megjelent nálam is a Moonsorrow "új" honlapja. Jó lenne elmenni arra a koncertre. Te el fogsz tudni menni? Tudom, még messze van... De ha esetleg eltudnánk menni, akkor össze is futhatnánk!
288.
Gever
17 éve
ezt nagyon ötletes és kedves ajándéknak tartomsmile hát szurkolok, hogy összejöjjönsmile
287.
anna
17 éve
Egyáltalán nem biztos még. De úgy lenne, hogy a keresztanyukámmal mennék, aki ezt nekem ajándéknak szánná (amolyan 18. szülinap + suli befejezés "ajándék"). Gyűjti keményen a pénzt, és a tervek szerint egy skandináv körutazásra mennénk. Szóval nem csak Finnország, mert csak oda nem indítanak utakat. Mi meg külön kettesben nem vágunk neki az országnak (több okból sem).
286.
Gever
17 éve
hát úgy konkrétan még én sem kezdtem el tanulni laugh
egyébként hogyhogy mész Finnországba? smile mázlista smile
285.
anna
17 éve
Ó! Hmmm... Hát ez már egy fokkal talán esélyesebb... Csak ez meg keddi nap. De nagyon szeretnék megint elmenni a koncertjükre! Ha sikerülnének a márciusi dolgaim, talán kikönyöröghetném...
Nos az éretségi...hát mindent bele! Tanulgass. Én még nem igazán kezdtem el, na jó nem kezdtem el. sad face De azért igyekszem elszánni magamat! smile
284.
Gever
17 éve
ja, hát igen, a korpi kicsit húzós sad face moonsorrow április 3-án lesz, a kultiplexben, a beugró 3900.- lesz, és swallow the sun lesz az "előzenekar" smile
hű tényleg,érettségire nekem is kéne tanulni laugh
283.
anna
17 éve
Ennek annyira megörültem, hogy hihetetlen! Aztán rájöttem, hogy a Korpiklaanira nem tudok elmenni; pl ,mert nincs pénz, ráadásul március kicsit zsúfolt...(filozófia oktv, nyelvvizsga+tanulgatás éretségire...) sad face A Moonsorrow-ot nem találtam...hol lesz, s mikor (s mennyiért)?
Amúgy, az, hogy nincs pénzem az nem teljesen tükrözi a valóságot. Csakhogy...elképzelhető, hogy nyáron megyek egy kis nyaralásra, ami érinti Finnországot, és ehhez elkelne némi költőpénz is. smile
282.
Gever
17 éve
hmm...netrádió, az kirusmile
Tavasszal megint nem leszünk híján a finn metálzenének: a korpiklaani ill. a moonsorrow is ellátogat kis hazánkba smile éljenéljen smile
281.
anna
17 éve
És persze itt egy újabb segítség: http://www.makela.info/nettiradio/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=61

Ezek finn netrádiók. Hallgassátok és tanuljatok!
280.
Jumala metsien
17 éve

Bevallom nem tudom még, mi lett a sorsa a napi nyelvi percekes szavazásnak, de szeretném mindenkinek megköszönni a sok szavazatot, de ne feledje senki aki Finnországba megy/költözik, hogy Ő csak vendég ott, és a finnek határtalan vendégszeretetét élvezik. Tartsuk őket tiszteletben, és főleg ne rontsuk el azt amiért ők megdolgoztak. És persze próbáljunk egy szép képet kialakítani bennük országunkról!
279.
Jumala metsien
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.