FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
hehe,na igen,én is ebből tanultam...de szerencsére már csak 3 variációm van mindenre,azt is elég váltogatnom smile
338.
Ors
16 éve
nem bonyolitottam, mert annyi jelszóm van már h nem győzöm fejbe tartani, igy is a telomba van pár kód.laughlaugh
337.
korppi
16 éve
Akkor te sem bonyolítottad túl a dolgot smilenekem is a z,csak épp a régi mailem..
336.
Ors
16 éve
nekem van, ugyanaz mint az emailem.laugh
335.
korppi
16 éve
Éééés..feladtam!Csak ott vagyok,hogy ott legyek.De szép megfogalmazás,hehesmileVan valamelyikőtöknek msn-je?
334.
Ors
16 éve
Oké nem gond.
333.
Finlandia
16 éve
Minnapienokainen...azt hiszem..de lehet,hogy simán Minna,most hírtelen nem tudom.De a profilomba hiába írok egy csomó dolgot,nem engedi menteni,így csak képek vannak fennt sad faceEgyszerűen nem értek hozzá..de majd hétfőn még próbálkozom smile
332.
Ors
16 éve
Nem találak myspace-n. Milyen néven vagy fent?
331.
Finlandia
16 éve
Halihó!Én mindkettőtöket megtaláltalak és köszi a visszaigazolásotokat!smile
330.
Ors
16 éve
ebbe tudod mi a poén??? az h akire azt hittem te vagy visszaigazolt!smilea hülye. de azé köszi h elfogadtál.
329.
korppi
16 éve
Nem írta ki a gép hogy bejelőltél. Rossz volt az iwiw vagy nem tudom. Igen a becenevem a Finlandia. A mailomat most néztem meg és láttam hogy elfogadtad a jelölésemet. Köszi.
328.
Finlandia
16 éve
ez most érdekes!!bejelöltelek gondolván h te vagy az, erre most látom h TE jelöltél be!! most akkor melyik őtök a valódi???XDXD mikor beirtam a neved 1 embert adott ki. a beceneved ez??
327.
korppi
16 éve
Aha szóval nem a gépem rossz,mert elég lassú. Igen nem írta ki. Nincs mit ez természetes. De te voltál aki jelőlt akkor én is köszi.
326.
Finlandia
16 éve
hát ha nem lenne szar az iwiw, most megnézném, de én már bejelöltelek nem irta ki????? ennyi lenne belőlem?XD am kiitos.
325.
korppi
16 éve
Megvagy bejelöltelek.
324.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.