FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Igen tudtam róla de remélem el is tudok menni.
308.
Finlandia
16 éve
Heeló!smileInfó,ha szeretitek; nov.20. Sonata Arctica,februárban pedig Nightwish koncert a PeCsában!!!smilewink
307.
Ors
16 éve
Én is nagyon szeretem várom az új albumot,és a Nightwishnek is. A Stratovariust Kotipeltot, Lordit, és még sorolhatnám még mit szeretek. És nem finnek igaz de a Hammerfall az is.
306.
Finlandia
16 éve
helloooo. HIM-mel, hogy álltok? smile én nagyon szeretem laugh
305.
Vikcaa
16 éve
Hát én nem igen, viszont a nightwish.hu hivatalos oldalon, van pár fordítás. Itt a link is hozzá, hogy ne kelljen keresgetni.
http://forum.nightwish.hu/index.php?op=posts&topic=300

Hellosztok
anna: Ensiferum koncertre mész 21- én?
304.
Merirosvo
17 éve
Meg szeretném érteni a Nightwish Kuolema Tekee Taiteilijan című számát, remélem le tudjátok fordítani.
303.
sajbicsabi
17 éve
én nem tudok ilyen koncertekről a közeljövőben...
nekem egyelőre a keddi moonsorrow és swallow the sun koncert lebeg a szemeim előtt smile smile smile
302.
anna
17 éve
Moi!

Nem tudná vki megmondani hogy Magyarországon lesz-e idén Lullacry vagy Soulgrind konci?
Köszi szépen előre is!!
peace&rock:Ani
301.
Anyita
17 éve
április 21. pecsa ensiferum+suidakra meg még két együttes, akiknek elfelejtettem a nevét tounge smile jegy elővételben 3900 ft, helyszínen 4500 smile
300.
anna
17 éve
Nekem jó lelőni az ilyen poénokat, mert nem nagyon követem az eseményeket, hogy mikor mi jelenik meg. Viszont érdekel! smile
Mivel bp-i vagyok szívesen segítenék bárkinek...csakengedjenek el otthonról! xD
299.
Gever
17 éve
az új finntrollt nagyon várom, most meg az új ensiferum ep-t hallgatom, fincsii smile
nekem is mindig be kell szerveznem valakit (általában egy bpesti barátnőmet szoktam megkérni, h segítsen eljutni a célobjektumhoz)...bár mostanában már egész jól eligazodok bpesten,ugye a sok koncert laugh
298.
anna
17 éve
Lehet későn lövöm le a poént, de márciusban jön ki az új Finntroll, meg az új Echo lemez is. laugh

Moonsorrowra valakit még kerítenem kell majd, magam mellé, mert Bp-n nagyon ne vok járatos.
297.
Merirosvo
17 éve
juhú,de jó lenne taliznismile jah,igen,azóta felmásztam msn-re ^^ szóval,ha van,aki fel akar venni,csak rajta laugh
296.
anna
17 éve
Na! Az tök jó lenne, ha többen is el tudnánk menni! Aztán ott összetalálkoznánk! smile
295.
Gever
17 éve
Heló mindenkinek. Szija Anna smile
Jó régen jártam itt. A szóban forgó bandára(Moonsorrow), azért én is fölkaptam a fejem, és nagyon szeretnék magam is elmenni. Na meg ott a Korpi is, amire legutóbb nem jutottam be. Most viszont jó lenne. ... ha eljutnék valamelyikre én is, akkor szivesen összefutnék a bagázzsal smile
294.
Merirosvo
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.