FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
???sad face
Nincs ezen a fórumon valami admin vagy moderátor vagy valaki ilyesmi? mert ha nincs, akkor nagyon kéne!!!
ZOZOmittudoménkicsoda és NoXoN! Nincs pasitok/barátnőtök és nem tudtok mit kezdeni magatokkal?!
Ha nem érdekel a rock a finnek, akkor ne írjatok ide semmit! Vagy, ha mégis írtok, akkor úgy látszik érdekel...
De az is lehet, hogy mínusz években utaztok.
Gever, Anna, többiek: KITARTÁS!!wink
263.
Kuoleman Enkeli
17 éve
gever, nem neked szólt. smile
262.
anna
17 éve
Bocsánat, ne haragudj, csak baromira kiakasztott, hogy vannak ilyen...nem tom micsodák, akik arra mennek, hogy más szórakozását tönkre tegyék. sad face
261.
Gever
17 éve
hát most ehhez inkább nem szólnék hozzá. majd ha ezt is megunjátok és eltakarodtok, szóljatok.
260.
anna
17 éve
Ó! Hát nem gyönyörű, amikor 2 buzi, kik már régóta egymásnak barátai, annyira unják már egymás seggbedugását, hogy ide jönnek szórakoztatni egymást? Nagyon megható ez a cselekedet, én még is sajnálom őket...ha idáig romlott a kapcsolatuk, nem kéne már szakítaniuk? laugh
Mindenkinek ajánlani tudom csak, hogy személyeiket tekintsék meg iwiwen! Van akinek nem adatik meg a szerencse, hogy ilyen jóravaló "embereket" láthasson, megismerhessen!
És ha vki van olyan mázlista, hogy Budapest utcáin szembe találkozik velük, akkor el ne felejtse a többi (kevésbbé mázlista) ember helyett is "kissé" legyilkolni őket! laugh (Néhány szervet vki félre tehetne nekem...az érdekesebbeket!)
259.
Gever
17 éve
# ú
258.
anna
17 éve
most mondjam, hogy a k*rva anyátok, vagy tudjátok magatoktól is?
mi az értelme más emberek kulturált beszélgetését elrontani?
257.
anna
17 éve
Sziasztok!

Már baromi régen nem néztem rá erre az oldalra, most tök véletlenül jutott eszembe.
Régen ez egy tök jó fórum volt. Most is van jó része, egyesek értelmesen el tudnak beszélgetni dolgokról (főlleg zenérőlsmile ). De mintha fel-fel bukkannának "zavaró tényezők. Ez senkit sem zavar?
Nem hiszem, hogy ti itt tudnátok, de nincs vki akinek rendben kéne tartania ezt az oldalt??? Mert így vhogy tényleg nincs kedvem ide járni.

Amúgy az említett koncertekre (Korpiklaani, Amon Amarth) én is nagyon el szerettem volna menni, csak nem sok lehetőségem van ilyesmire, főlleg azért nem, mert nincs aki eljönne velem, egyedül meg nem engednek. sad face De Korpin volt egy ismerősöm, ő is mondta, hogy sokan nem tudtak bejutni, így azzal vígasztalom magam, hogy ha elmentem volna, biztosan késtem volna, és nem jutottam volna be, ezt pedig még szarabbul viseltem volna. De állítólag nagyon király volt a konci! laugh
256.
Gever
17 éve
ahh nem birok ki meg 1 evet ilyen koncertek nelkul
remelem kozben szamithatok meg finntrollra meg hasonlo finomsagokra smile
255.
dvcs
17 éve
nem ő az ?laugh hmm, sebaj laughD
a koncert nagyon durva volt... áháháhá imádom laugh
254.
anna
17 éve
no megvolt a koncert eszmeletlen volt szerencsere a jegy is elkellt amikor elorditottuk hogy van elado jegy odajott egy orosz aki megvette aztan jol oszehaverkodtunk a vegere
hat a koncert az elmondhatatlanul jo volt smile
253.
dvcs
17 éve
anna nem hiszem hogy o lenne mert neki nincs nete es nem Sándor smile
de azert koszi hogy probaltal segiteni
meg mindig van jegy ha masnem megprobalom visszavltatni majd kitalalok vmi dumat laugh
06304238915 ha erdekel valakit
en indulok a vonathoz
252.
dvcs
17 éve
Sziasztok!
Én is ott voltam a pécsi Korpi koncerten a 2. sorban, és kaptam pengetőt islaugh. Ha valakinek van képe a koncertről, vagy csak beszélne róla, please vegyen fel msn-re: raz1el##kukac##freemail.hu
Kiitos!!!
251.
#d@m
17 éve
hmm, ha jól sejtem szegény Sándorunkról van szó...(megint kicsi a világ, ppl fórumról ismerem laugh )
nekem már van jegyem, ismerni meg nem ismerek senkit, akinek kellhetne sad face
250.
anna
17 éve
ELADO 1 jegy akoncertre sajnos a haverunk eltorte a labat es nemtud eljonni ezert maradt egy jegy ha valakit erdekel 06304238915 vagy dvcs_##kukac##hotmail.com
en ottleszek
249.
dvcs
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.