FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Akkor majd egyszer összefuthatunk,ha gondolodsmile
353.
Ors
16 éve
Akkor jó. Én is szoktam Pestre járni néha a családdal. Vásárlás miatt vagy csak úgy felmegyünk.
352.
Finlandia
16 éve
De lényegében az volnék,csakhogy leköltöztem a páromhoz Kiskunhalasra..Nem rossz,csak időnként előnytelen smile.Ami a találkozást illeti,én benne lennék,2 hetente feljárok hétvégére (péntek-vasárnap),e héten is megyek.
351.
Ors
16 éve
Miért nem Budapestivagy? Igaz még késő lenne eről beszélni de nem találkozunk valahol még a koncert elött. ? smile
350.
Finlandia
16 éve
Szerintem érdemes ezekkel tölteni,de a soulseek gyorsabb.Szerintem meg nem hangzik hülyén a "szülői kíséret"smile.Én három órát zötykölődhetek majd a vonaton :'(De nem baj,az este majd feledteti smile
349.
Ors
16 éve
Ezeket nem ismerem de kiváncsivá tettél. A koncertet még nemtudom hogy fogom megoldani,mert egyedűl nem tudnák Pestre menni. És nem találnék oda. Ez lehet hogy furánhangzik de szülői kiséretet kapok, mert apunak van kocsija. Vagy még nem tudom.
348.
Finlandia
16 éve
Mi Soulseek-kel töltögetünk,meg néha a Bittlord-dal,bár a Soulseek gyorsabb.
347.
Ors
16 éve
Megveszem lehet a Nightwisht és a Himet. Nem szoktam tölteni olyat ami itt is lehet kapni. Van letöltő programom az Emule ez nagyon jól bevált.
346.
Finlandia
16 éve
Nekem van!!!smileha van msn-ed,akkor átküldhetem,vagy máshogy..smile
345.
Ors
16 éve
Sonata Arctica cdtek nincs esetleg?? ha már megyek legyek már képbe felőlük.XDDDD
344.
korppi
16 éve
Az új Nightwisht sajnos nem találom,a többi meglett.
343.
Ors
16 éve
Nem nem,már megjelent és le is tölthető!Az új Uniklubi is smile.Azért is kérdeztem az msn-t többek közt,mert,ha valamelyikőtöket érdekel és nem tudja letölteni,annak át tudom küldeni...
342.
Ors
16 éve
Igen és a jelszavak nekem annyi van hogy néha elfelejtem.
341.
Finlandia
16 éve
Úgy tudom hogy 18.-án jelenik meg a him nem?
Nekem nincs MNS-em a család többi tagjának van.
340.
Finlandia
16 éve
Meg van valakinek az új HIM?Vagy az új Nwish,esetleg?
339.
Ors
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.