FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
nem is tudom melyik nap, volt az mtv-n a word chart expressz, abban volt h a finneknél a NW volt asszem a 3. na az a szám nagyon ott volt, kár h a cimét nem tudom. de ezeket megnézem amiket leirtatok.
398.
korppi
16 éve
Szerintem is Anette aranyosabb. De Tarja is jó volt. Láttam a klipjét és a dal is jó volt.
397.
Finlandia
16 éve
Ja és fönnt van Tarja első önálló klippje is!(I walk alone)
396.
Ors
16 éve
Különben szerintem Anett sokkal aranyosabb mint Tarja,az itteni interjú alapján..
395.
Ors
16 éve
Hűűehhehhöö...aztamindenit!laughEz az a NWish,amit imádok!!laughNagyon jó!Köszi,hogy szóltál smile
394.
Ors
16 éve
Azzal az a baj,hogy olyanok is vannak ott,akiknek nem meghívót,hanem valami mást adnék legszívesebben,meg gondoltam hátha van olyan köztetek,aki felhasználná kreatív célokra..Az én gondolataim most sívárak..XD
393.
Ors
16 éve
Bye bye beautifull a youtuben van rajta. Ötletes klipp elösször csajok játszanak utánna át alakulnak. Az iwiw meghívóval meg hírdesd az ottani űzenő falon. smile
392.
Finlandia
16 éve
Van 1 felesleges iwiw meghívóm,kell valakinek?,vagy mi legyen belőle?
391.
Ors
16 éve
Melyikre gondolsz?Én csak az Amaranth-ot láttam...Megint lemeradtam??!?
390.
Ors
16 éve
Láttátok a NW legújjabb videóját,kurva jó. És a szám is nagyon vad.smile
389.
Finlandia
16 éve
Köszi nincs mit.
388.
Finlandia
16 éve
Oké,köszismileJó munkát!
387.
Ors
16 éve
Nem sokára megyek dolgozni . Myspace/jarikainulainen itt meg tudod nézni . A képeknél van a baba.
386.
Finlandia
16 éve
Oh,lemaradt a tanulás és a barátkozás smile
385.
Ors
16 éve
Zenéket hajkurászok,rajzolok,főzök,mosok,takarítok,mert hogy állásom az még sajnos nincs.Szomorú tény,hogy meghalt a nagyim,tehát még lelkeket is ápolok és fel le utazgatok..aztán,ma például a párom elvisz táncolni,merthogy meglepiként beiratott minket tánctanfolyamra...szóval,zajlik az élet!smile
384.
Ors
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.