FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Jó élmény az biztos smile Ennyire közvetlen volt? És hogy volt az egész?
458.
Finlandia
16 éve
Amikor tavaszal kinnt voltam, Helsinkiben volt szerencsém koccintani a Children egyik gitárosával, Kemiben meg a Sonata szintisét láttam abban a baariban, ahol voltunk laugh
Hát mit ne mondjak, nagy élmény volt. Tuomasról 1 nappal késtem le sajna, mert az ismerősnőm, akinél voltam pont érkezésem előtt 1 nappal "futott össze" vele... Sebaj, jövő tavasszal újra kalandra fel!
457.
Horla
16 éve
Hát igen, elég nehéz összehozni az ország különböző pontjáról...
456.
majakka
16 éve
És tud valaki jó webfordítót?
455.
Finlandia
16 éve
Már talóótmár fontolgattuk de időpontra nem jutottunk. A koncert előt lett volna tényleg a jó találkozni,de néhányan nem mennek közülünk. Aki megy előre is jó szórakozást ami meg elesz szerintem.
454.
Finlandia
16 éve
azt gondoltuk! laughDD
453.
korppi
16 éve
Sonata a legjobb! Mi is megyünk haverokkal. Pont 1 héttel előtte mentek haza a finn cserediákok, akik jöttek a suliba, igaz nem Sonatasok voltak... az egyik HIMes+ Nightwishes stb. De jófejek.
452.
AuroBorealis
16 éve
fuu ez kegyetlenül hangzik. felőlem rendben van, de ez még odébb van, majd megbeszéljük.
451.
korppi
16 éve
Az élmény az összes fájó testrésznél többet ér. Egyszer Lord koncerten egy tökrészeg egyed hátrafejelt és szétrepedt a homlokom egy 3 centis darabon, ez volt a legkomolyabb sérülésem. Sajnos akkor Sonata nekem is kilőve... Az alapozást finn módra nem gondoltam komolyan :-D Csak azt, hogy ha többen megyünk, előtte tényleg összeröffenhetnénk.
450.
majakka
16 éve
Sonata most lesz 20.-án.
én még 1 koncertről se keveredtem ki zúzódás nélkül, de ez belefér. az élmény kárpótol.
Finn alapozás?? ezen jót röhögtem, én nem nagyon ápolom ezt a hagyományt, de ne vessetek meg érte.XD
449.
korppi
16 éve
Ja és a hanganyaga megvan, nem a legjobb, de hallgatható. Ha valakit esetleg érdekel keressen meg: majakka7##kukac##gmail.com
448.
majakka
16 éve
Sonata mikor lesz és hol? Még nem hallottam róla.
A tavalyi nagyon jó volt.
Pont a tömeg közepén álltam és kék-zöld foltokkal meg szakadt cipővel tértem haza. Egy jó közepes Aurorának felelt meg ;-)
447.
majakka
16 éve
Nightwishre megyek . Sonatara sajnos nem.
446.
Finlandia
16 éve
elvileg megyünk többen is, esetleg előtte egy jó kis alapozás finn módra? :-D
445.
majakka
16 éve
moi!
én nagy valószinűséggel menni fogok, mivel Sonatara nem tudok menni, igy kárpótolom magam.smile
444.
korppi
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.