FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
A Nightwish End of an Era DVD-jén Tarja a The Kinslayer közben mond walamit finnül.Segít walaki megfejteni,hogy mit mondhat és,hogy amit mond azt,hogy kell leírni?Köszönöm.
488.
ajvi18
14 éve
A Moonsorrowon én is ott voltam!Habár csúsztak a zenekarok,meg kicsit béna volt a szervezés,azért mégis jól éreztem magam!A finnek egyszerűen zseniálisak !smile
487.
vircsi
14 éve
Moonsorrow nagyon nagyon jó volt!!! Sajnálhatja aki kihagyta, éppen ezért menjen el a legközelebbire!
486.
Fraien
14 éve
A Dürrer kert nagyon felkapott mostanában. Moonsorrow is ott lesz márciusban azt hiszem.
485.
Finlandia
15 éve
Én a HIM zenéjét imádom nagy rajongójuk vok!! (L) Nem tudja vki h a közeljövőben terveznek magyarországi koncertet??? Mert ha igen én biztos ott leszektounge
484.
Finiki
15 éve
ez a hivatalos oldalukon van, szerintem jönnek!!ha már oda feltették, nézd meg!!!
483.
korppi
15 éve
Nem mondok előre semmit,majd kiderűl. Augusztus még messze van.
482.
Finlandia
15 éve
van dátum!! Apocalyptica a Szigeten 08.15-én!!!!!!!!!!!!
481.
korppi
15 éve
szerintem a mi részünkre nem soksmile
inkább punk és SKA zenék lesznek főként
480.
vircsi
15 éve
a Voltot meg se néztem, most nincs semmi emlitésre méltó??
479.
korppi
15 éve
Inkább mennék a Szigetre Apora,mint a Voltra. Elég ratyi az idei Voltos felhozatal.
Na,majd kiderül...
478.
vircsi
15 éve
még kérdés melyik nap, de jön valaki a Szigetre Apocalypticára????????? én megyek, igaz eddig sok mindenre mondtam h megyek,laugh, erre tutifix, kettőn már voltam, ez se hagyom ki.
477.
korppi
15 éve
Most hogy megtudtuk hogy a Rasmus feloszlás kacsa hír. Itt egy új és ez igaz mert a Stratovarius főnők Timo Tolkki megerősítette a hírt. A stratovarius feloszlik sad face
476.
Finlandia
15 éve
Nagyon jó volt a koncert smile Anettében kelellemeset csalódtam nagyon jó a hangja. Nem nagyon álltunk előre mert ott nem volt hely. Hallani azért hallottuk és láttuk a koncertet. A fények és a pirotechnika is nagyon jól meglett csinálva. Írtam a iwiwre is élmény beszámolót. Éjfél után értunk haza,mert még a koncert után még szórakoztunk. Tegnap meg fáradt voltam nagyon ,felkeltem reggel de vissza aludtam ebédután. Jövőre ha jönnek megint megyek.
475.
Finlandia
16 éve
jó szórakozást ,majd mesélj milyen volt!!!
474.
korppi
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.