FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnországi állások

Gondolom, aki komolyabban keresett már állást Finnországban az ismeri ezt a két linket, de talán a többieknek hasznos lehet: http://www.mol.fi/tyovoimapalvelut/paikat/ és http://europa.eu.int/eures/main.jsp?lang=en&acro=job&catId=482&parentId=52&level=2 az eures sajnos sokszor nem működik, a telítettség miatt, érdemes munkanapokon délelőtt próbálkozni smile
itt további linkek vannak a témával kapcsolatban: http://www.mol.fi/tyopaikat/index.html
Sikerese keresgélést mindenkinek!

Piros
Szia! Köszi a gyors és rövid választ! Igazából a járható út az, hogy meg kell valamilyen szinten tanulni a nyelvet? És munkahelylehetőség? Mi többen kollégákkal szeretnénk kimenni! Tanács? Előre is köszi!
44.
4rn3PgfMMD
16 éve
43.
4rn3PgfMMD
16 éve
42.
4rn3PgfMMD
16 éve
A némettel itt sajnos nem sokra mész, mert kevesen tudnak németül.
41.
Jégember
16 éve
Sziasztok! Marianna vagyok és érdekelne, hogy családosan - 3 gyerekkel-hogyan lehetne kimenni Finnországba. Tudna valaki segíteni. És nem utolsó sorban munkahely keresés. Én vendéglátós vagyok a párom klímaszerelő. Van-e ezekre kint kereslet? És feltétlenül szükséges-e a finn nyelv, mert sajnos én csak németül tudok! Mit javasoltok a nyelvtanuláson kívül?
40.
4rn3PgfMMD
16 éve
Valaki tudna-e esetleg olyan álásról, ami könyvtárban vagy bármely más kultúrális intézményben van?
39.
kooskinen
16 éve
Az előző hozzászólásom sem ment el, nem tudom, miért, de azt tudnám mondani kopirinek... de egyáltalán nem boztos,mert nem emlékszem pontosan, de hallottam valakiről,a ki eddig Németországban dolgozott ebben a munkakörben, és nem rég vitték át őket finnbe, és talán 1200€-t keres, de nem biztos.
38.
Essi
16 éve
Sziasztok!

Valaki írta hogy a hegesztőkből nagy a hiány.
Azt tudja valaki,hogy kb mennyit keresnek az awi hegesztők?

Köszi

Piri
37.
kopiri
16 éve
Szia!

Én barátnőmmel Írországban dolgozom, jómagam mint légiutaskísérő. Tavaly év végén hagytuk el Magarországot, eredetileg Finnországba akartunk menni, mert mindketten rajongunk Finnországért, az én rajongásom már-már egyfajta sóvárgás, amit szavakkal ki sem lehet fejezni. Mégis Írországba indultunk el, mert nem tudunk Finnül, csak angolul, és sokan riogattak, hogy Finn nyelvtudás nélkül, meg diploma nélkül bele se fogjunk, hacsak nem vagyunk orvosok, informatikusok, mérnökök... De akkor vajon Finnországban nem dolgoznak eladók? Takarítók? Recepciósok? Te hogyan látod, milyen esélyei vannak egy angolul kiválóan beszélő fiatal párnak, érettségivel, egyenlőre még Finn nyelvtudás nélkül? Szóba állnának velünk? Előbb utóbb ugyanis, szeretnénk visszatérni eredeti tervünkhöz, nagy álmunkhoz, hogy Finnországban élhessünk. Nem a pénz, ami motívál minket. A pénz Írországban kimagasló, de mi Finnországba vágyunk... Mik a tapasztalataid? Válaszod előre is köszönjük!
Zsolt+Andi
36.
Pakanajuhla
16 éve
Felölem... ( e_minor88##kukac##yahoo.co.uk )

A humán eröforrás managernak majd utánnanézek.
35.
Jégember
16 éve
hogy van a humaneröforras menedzser finnul? amugy jegember, lehetek en is "ramenös"? (msn)
34.
enke
16 éve
köszi!
33.
enke
16 éve
Jégember
16 éve
sziasztok! tudnåtok adni infot azzal kapcsolatban, hogy hol lehet finnorszågi ållåsokat böngeszni?
31.
enke
16 éve
pont most deritettük ki hogy miért év végén és miböl nyaralnak!'dolog:az adóvisszatérités.
üdv mindenkinek!
30.
finland
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.