FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnországi állások

Gondolom, aki komolyabban keresett már állást Finnországban az ismeri ezt a két linket, de talán a többieknek hasznos lehet: http://www.mol.fi/tyovoimapalvelut/paikat/ és http://europa.eu.int/eures/main.jsp?lang=en&acro=job&catId=482&parentId=52&level=2 az eures sajnos sokszor nem működik, a telítettség miatt, érdemes munkanapokon délelőtt próbálkozni smile
itt további linkek vannak a témával kapcsolatban: http://www.mol.fi/tyopaikat/index.html
Sikerese keresgélést mindenkinek!

Piros
Én érdeklődni szeretnék ,hogy valaki tud e segíteni kijutni Finn.O-ba dolgozni?Én egy vízvezetékszerelői munkát keresnék .erre a címre írjon aki tud segíteni kérem nagyon fontos lenne a lányom érdekében bach2##kukac##citromail.hu Köszönöm!
74.
Klaudia
14 éve
HELLO!ÉN is nagyon szeretnék FINN O.dolgozni, az az álmom hogy kimehessek igaz három gyereket hagynék itthon de így legalább tudnám nekik biztosítani a jövőjüket!Állat tenyésztés, á egészségügyben dolgozom!Nagyjábol tudom már a kinti munkával kapcsolatos dolgokat.Kinti magyarok által szeretnék ki menni,(ha egy mód lenne rá)2007 tavaszán mehettem volna de akkor vártuk a kis babánkat és nem akartam egyedül hagyni a feleségem!Ha valaki tudna segíteni hogy pontosan milyen is az élet odakint,azt meg köszönném(pl:akkik már voltak kint!)Jelenleg az az állás hogy próbálok tapasztalatokat szerezni!sziasztok!
73.
pedro
14 éve
72.
szimfi
14 éve
Meg tudná valaki mondani hogy kell a finnországi adómat visszaigényelni?Sajnos már nem dolgozom kint,és nem tudom mi ennek a módja.Köszi!
71.
szimfi
14 éve
Hello, ki tudná megmondani milyen eséllyel lehet kint német tanári állást találni? Folyékonyan beszélek svédül, angolom is jó. (Csak egy kis információ azoknak, akik le vannak ragadva az egy ország - egy nyelv mítosznál: Finnország többnyelvű, a svéd is hivatalos nyelv. Vannak olyan svédlakta részek is, ahol nem örülnek, ha megszólasz finnül)
70.
Finlandssvensk
14 éve
Sziasztok!
Még új vagyok itt. Látom ritkán írnak ide, de remélem annál többen olvassák. Én is mint mindenki aki ide ír munkát keresek. Ha valaki tudna segíteni, azt meg köszönném. Autószerelő, sofőr, festő, munkák érdekelnének első sorban. A legutóbbihoz nincs papírom, de dolgoztam a festő szakmában és ismerem az összes TIKKURILA anyagot.
Finnül nem tudok, de rajt vagyok az ügyön csak nincs tanár aki segítene, így könyvből próbálkozom. Az angol megértési szinten megy. Természetesen családostul mennék Finnországba, van egy egy éves kisfiam. Ha valaki tud segíteni erre az e-mail címre írjon. ha3szg##kukac##gmail.com Előre is köszönöm!!
Tisztelettel: Szakács Gábor
69.
szgabor
14 éve
Szasztok

Én hegesztői állást keresnék Finnországba 135,136 os eljárásra ha valaki tud valamit akkor az email címem kiskoviati##kukac##gmail.com
68.
kispogi
14 éve
Sziasztok!

Én március óta tanulok finnül és egy közvetítő cég keresi nekem a megfelelő munkahelyet.
Úgy volt, hogy már augusztusban mehetek, de 3 ember helyett csak egyre tartott igényt a munkáltató.
Azóta várok és tanulom a nyelvet.
Ha valaki tud boncmesteri állást, kérem írjon a pirikj##kukac##gmail.com email címre. Köszönöm!
67.
jutka04
14 éve
hali! Tudna valaki segiteni au pair önéletrajz megirásában? Előre is köszönöm
66.
evelyn
14 éve
Hello!

En masfel eve elek Helsinkiben,tanari diplomam van,eddig mindig talaltam vmi kisebb melo felet, de mostmar nagyon jo lenne vegre egy rendes allas is. Eddig csak az angol nyelvu allasokat neztem de az felejtö, mert ha nagy nagy ritkan van is, akkor az angol anyanyelvueket keresik persze...most raalltam hogy finnul nezek vmit, mert igaz annyira nem jo meg a finnem, de tesi tanar vagyok, ahhoz vegulis nem kell perfektnek lenni...Vkinek vmi tipp? Nezem a mol.fi, de semmi. Most kisse le vagyok igy törve, de lehet az öszi faradtsag issmile
65.
nelli1
14 éve
Sziasztok!

Én és a párom fogtechnikus állást keresünk Finnországban!
Ha tudna segíteni nekünk valaki a témával, vagy bármilyen munkavállalással kapcsolatban, azt nagyon megköszönném! A fórumot idő hiányában ritkán olvasom, válaszokat inkább a petrekovitsbalint##kukac##citromail.hu e-mail címre küldjétek.
Köszönöm!
64.
petrekovitsbalint
14 éve
Sziasztok!

Én és a párom fogtechnikus állást keresünk Finnországban!
Ha van aki tudna nekünk segíteni a témával, vagy más munkavállalással kapcsolatban, azt szívesen fogadnám erre az e-mail címre: petrekovitsbalint##kukac##citromail.hu
Köszönöm!

63.
petrekovitsbalint
14 éve
Sziasztok !

Külkerben dolgoztam sok éven át, fősuli+angol+finn nyelvtudás rendben van. Finnország a mániám, ott akarok élni, dolgozni.Tud valaki segíteni abban, hogy merre, hol keresgéljek állást? Köszönöm
62.
gabo
14 éve
Sziasztok!
HENTES a szakmám....bárki aki segít munkát találnom finn honban,hajlandó vagyok az első havi fizetésem felét fel ajánlani neki.
Ha fel keltettem az érdeklődést,lépj kapcsolatba velem:mickharris##kukac##citromail.hu

További szép napot mindenkinek
61.
burgying
14 éve
Sziasztok,

Én egy nemzetközi au-pair oldal segítségével jutottam ki Finnországba. Nekem tökéletesen bejött, bár tény: itt nincs külön iroda, aki felelősséget vállal.

http://www.aupair-world.net/

Viszont mindenképpen fontosnak tartom kiemelni, hogy ha valaki nem is beszél finnül, azért legalább egy társalgási szintű angolja legyen. Egyszerűen kell. smile

Sok sikert.

60.
jadewarrior
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.