FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

finnországi állások

Gondolom, aki komolyabban keresett már állást Finnországban az ismeri ezt a két linket, de talán a többieknek hasznos lehet: http://www.mol.fi/tyovoimapalvelut/paikat/ és http://europa.eu.int/eures/main.jsp?lang=en&acro=job&catId=482&parentId=52&level=2 az eures sajnos sokszor nem működik, a telítettség miatt, érdemes munkanapokon délelőtt próbálkozni smile
itt további linkek vannak a témával kapcsolatban: http://www.mol.fi/tyopaikat/index.html
Sikerese keresgélést mindenkinek!

Piros
Sziasztok,konkrét dolgot még én sem tudok.Kb 2 éve van kint egy ismerös,szalagon dolgozik bár a válság kezdetén elvesztette a munkát,de 2 hónapja ujra visszavették.A konzulátus nem fog szerintem segiteni,minek bajlodjon az itthoniakkal.Persze ott kint sem egyszerü munkát találni,segitőkész embert meg mégnehezebben,a magyar félti a helyét és ott tesz alád ahol tud.Sajna nyelvtudás nélkül nem egyszerü,bár a kint lévö ismerösöm sem beszéli a nyelvet.A hazai állást keresö oldalakon 95%lehuzás,átverés. A saját email cimemre is irhatsz,ha tudok segitek mert tudom milyen rossz itthon a helyzet.csiszar74##kukac##freemail.hu
89.
Csiszi00
13 éve
Sziasztok.

Én bízom abban, hogy legkésőbb jövőre már lesz lehetőségünk. A válság előtt szívesen látták a Magyarokat, vártak Minket, mert jó munkaerő vagyunk. Remélem, hogy végre helyreáll a helyzet. Egy barátunk dolgozott kint 2 évet, és nagyon szerette, csak sajnos a válság Neki is betett.
Én bizakodó vagyok.

Sziasztok
88.
Gerda
13 éve
Szia Gerda, CsisziOO, és Katus!

Most olvasom, hogy ti is ki szeretnétek jutni Finnországba. Igazából mi mindannyian egy cipőben járunk! Itthon lehetőség nincs, és eddig úgy fest, hogy ott sincs, sajna. azt gondolom, hogy tartanunk kellene a kapcsolatot egymással, hátha valami véletlen folytán történik végre valami pozitív dolog, és akkor tudnánk egymásnak segíteni. Az idő csak megy, a kátyú meg mélyül!!!! Mit kéne kitalálni? Van valakinek valami ötlete????
Én írtam a finnországi Magyar Nagykövetség Konzulátusára egy segítségkérő levelet, de nem válaszoltak. Nem tudom fognak-e egyáltalán, és tudnak-e segíteni. Egyenlőre ennyi.
Írjatok!!!!! Legalább tartsuk egymásban a lelket!!!
87.
P.K.
13 éve
Email címem : gerdaszakos##kukac##freemail.hu
86.
Gerda
13 éve
Sziasztok.
Most regisztráltam az oldalra. A párommal mi is szeretnénk finnországban dolgozni, egy jobb élet reményében. Találtatok ezen a portálon keresztül állást? Mindketten dolgozunk itthon, bár siralmasak a körülményeink (Borsodban élünk), de azért munka, tehát potyára nem akarjuk feladni az itthoni állásunkat. Párom Gépjármű vezető, karbantartó, de sok szakmában dolgozott már. Dolgozott építőiparban, cnc esztergályosként, operátorként, minőség ellenőrként, sofőrként, áruterítőként, betegszállítóként.
Én pénzügyi szakterületen dolgozom jelenleg, de dolgoztam már logosztikai területen is. Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezem. Bármilyen munkát elvállalunk, ha van lehetőség. Angolul mindketten alap szinten beszélünk.
Ha valaki tud, kérem segítsen.

Köszönöm
85.
Gerda
13 éve
Sziasztok,én egy ujj belépö vagyok,és én is szeretnék kint dolgozni.Sajnos nyelv ismeretem nem igazán van.Családdal mennék bármi érdekel.Persze elöször csak én mennék,feleség gyerek 1-2 hónap múlva.Itthon nincs lehetöség normális életet élni,mert minden bizonytalan,szeretnék távolra tervezni.Szeretném a fiamat úgy elinditani az életében hogy legyen biztos családi háttere.Tudom hogy nagyon nehéz kijutni,és beilleszkedni,de a környezö országok már ellégé telitve vannak magyarral,és nem túl jó a megitékésünk a munkáltatóknál.Már a románt,lengyelt,ukránt is szivesebben foglalkoztatják,Finnország talán kivétel.Bármi jöhet nem félek a munkától dolgoztam már sok területen;biztonsági ör,cipö bolt,épitöipar,szalag munka stb.Ha valaki tud segiteni kérem irjon;csiszar74##kukac##freemail.hu
84.
Csiszi00
13 éve
Szia!

Szeretnénk a párommal kimenni Finnországba. Kokkolába vagy környékére! Tudnál valamit ajánlani? Bútorasztalos a párom és jó lenne abba, de végül is mindegy lenne...én vendéglatozóm szakács vagyok de kezdő...

Ha tudsz valamit kérlek válaszolj!

Köszönöm előre is! Katus
83.
katus
13 éve
Hello everybody! Na ennyi az angol nyelvtudásom. A finn? Hát... De komolyra fordítva a szót, sziasztok! Én és a férjem, meg a három szép gyerkőcünk éppen finnországba készülnénk, de nincs semmi kapcsolatunk. Hogy lehet munkát, és lakhatási lehetőséget találni odakint? Kihez lehet fordulni? van köztetek olyan magyar, vagy magyarul beszélő finn, aki tudna segíteni nekünk? Én egészségügyben dolgoztam. A férjem kamionsofőr, hegesztő, kőműves, gipszkartonos.
Megadnám az e-mail címünket, légyszi erre írjatok! Előre is köszönöm!
P.K.
pasko.k##kukac##freemail.hu
82.
P.K.
13 éve
Helló pedro! Én most léptem be erre a lapra. Csak érdeklődnék, hogy sikerült-e kijutnod, mert mi is erre készülünk.
81.
P.K.
13 éve
Sziasztok, en hentesnek szeretnek kimenni, mar 8 eve dolgozom Nemetorszagban, de valtani szeretnek, ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönnem!
80.
robi
13 éve
Apolonokent barhol el lehet helyezkedni Finnorszagban, mivel hiany van. Viszont a finn nyelv ismerete kell hozza. A sved meg angol sem hatrany.
79.
Geri
14 éve
Hali! A finnorszagi adodat nem kell visszaigenyelni, mert automatikusan utaljak a szamladra. Arra, amelyiket megadtad, mikor az adokartyad csinaltattad. Ha az a szamlad nem el, vagy masikra szeretned megkapni a lovet, itt rendezheted:
http://www.vero.fi/?language=ENG&domain=VERO_ENGLISH&path=488&article=&
Amugy a kovetkezo ev decembere korul kuldik. Remelem segitettem.
78.
Geri
14 éve
Sziasztok.
Ápolónői és villanyszerelői állásokat keresünk a feleségemmel finnország bármelyik részére.Ha valaki tud segíteni kérem írjon nekem.(juhaszarpad##kukac##citromail.hu).
Köszönöm üdv Árpi.
77.
kerio
14 éve
Sziasztok Keresek egy Finnországban dolgozó Bölcskei férfit.Tud valaki segíteni?
76.
rkaresz84
14 éve
Sziasztok!

Én és párom Finnországban állást keresünk. Engem segédmunka érdekel. Szobalányi és kórházi takarítói munkakörben van gyakorlatom, de segédápolói vagy egyéb betanított munka is érdekelne. Páromat elsősorban kamionos munka érdekelné. Neki ebben van nagy gyakorlata. Angliában és Írországban is dolgozott, középfokú angol nyelvismerete van.
Segítségeteket a vankati##kukac##freemail.hu címre várjuk.
Előre is köszönjük.
75.
vankati
14 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.