FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
egyébként miket szervezkedik apukád? smile
113.
anna
18 éve
kíváncsi vagyok, nyugi smile művészetek völgyébe lehet, hogy én is elmegyek, édesanyámtól meg a nővérétől függ (akinek balcsin van nyaralója), de én ha megyek is, valszeg csak egy napra sad face meg remélem németországba is elmegyünk,anyu nővére lakik ott és meghívott minket smile nyelvtanulás szempontjából is jó lenne tounge smile
112.
anna
18 éve
*márhogy normális kaját is csinálnismile
111.
Merirosvo
18 éve
Hát itthon leszek főként... majd Művészetek Völgyébe megyek... mert kivonulnak a szolnokiak, hogy lehet ott normális kaját is enni, és nem csak mindenféle útmenti bódéba vásárolgatni a hotdogot.smile Apám szervezkedni fog, én meg remélem közbe minél több koncertet és fellépőt megtok néznismile Balcsi északi partján van egy nyaralónk, Szigligeti strandon majd minden nyáron megfordulunklaugh...Na talán ennyire nem is voltál kiváncsi, de mitcsináljak, unom itthon a fejemsmiletounge Nálad nyaralás merre??
110.
Merirosvo
18 éve
hmm, most jó zenei ízlésről tettél tanúbizonyságot smile ezeket én is nagyon szeretem smile ti mentek valahova nyaralni?
109.
anna
18 éve
Hát nemtudom miket nem ismersz, de ha a hagyatdobós. lábbizsergetős metalt szeretnél, akkor ajánlok Haggardot, After Forevert, Xandria-t(lehetne még sorolni)... mostanság Leaves' Eyes-t és Lordit is gyakran hallgatok.smile Nyár van... ráadásul rohadt meleg:S Azért jó nyaralást meg miegymást mindenkineksmile
108.
Merirosvo
18 éve
nem ezért vagy azért de hol van mindenki? punnyadás van smile inkább ajánljatok valami jó kis zenét nekem! smile
én most lakupaavit hallgatok smile
107.
anna
18 éve
"Thomas Väänänen, the vocalist of Thyrfing, will appear on the next Moonsorrow album." háromszoros hurrá!! alig várom már, hogy kezemben legyen az új album!! jipíí smile
106.
anna
18 éve
Hát kedves AlluShagrath el kell hogy szomorítsalak..smile én már 20 éves vagyoksad face Hát anna neked meg igazat adok, én sem akarok idősebb lenni... látjátok, itt is én vagyok a legvénebb, legközelebb már nem is koncertre megyek, hanem nyugdíjastalálkára..smile
105.
pegazus
18 éve
Sajnos én koncertekben nemtom mérni a korom, de ha a 9 év néptánc megteszi, akkor azzal talán lehet valamennyire "menőzni"smile
104.
Merirosvo
18 éve
laugh úgy látszik...
bár én a koromat inkább az átélt jó dolgok mennyiségével mérem...tehát az én korom 2 moonsorrow koncert laugh
103.
anna
18 éve
Én már 18 vok... smile

huhh... én lenék itt a korelnök?? laughlaugh
102.
AlluShagrath
18 éve
Szia Ancsa az e-mail címem: moonsorrow4ever##kukac##citromail.hu egyébként nem gond wink
101.
Moonsorrow4ever
18 éve
hehe, egy időben én is vártam a szülinapjaimat,aztán most meg már kaparom a falat, hogy nekem így most 17évesen jó,én már nem akarok idősebb lenni smile hogy mik érdekelnek? smile hmm zene,fotózás,festés,olvasás,koncertek, meg úgy tulajdonképpen minden smile
100.
anna
18 éve
anna: Vénecskesmile... ez aranyos volt. Én majd júliusba leszek 16.. jaj istenkém, de várom már.smileÉs mifélék iránt érdeklődsz? Szijó

99.
Merirosvo
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.