FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Mázlisták... tőlem miért van olyan messzesad face Nembaj 11 nap és szülinapom, 16 nap és Pirates of the Caribbean 2smile Be kell érnem ennyivelsmile
143.
Merirosvo
17 éve
jejeee... pár nap és finntroll ... jejejeeee smile smile
142.
anna
17 éve
Én voltam, a múlt szombaton, meg is bántam. Azok a rusnya vírusok megirigyelték az én jókedvemet, hát gondoltak egyet és megfertőzteksad face Mostanra szerencsére már meggyógyultamsmile nem tudom, mikor merészkedem ki újra..
141.
pegazus
17 éve
azáldóját, én sem voltam még!!!
(ezen sürgősen változtatni kell...)
jelen pillanatban bosszús vagyok, magam sem tudom, mitől.
140.
Iltatähti
17 éve
Ezen a nyáron még nem is voltam strandolni...tiszta béna vagyoksmile
139.
Merirosvo
17 éve
uff, visszatértem, a strandolás fárasztó tounge
énis odaraktam egyszer a papírt, de reggel ugyanazzal a lendülettel le is vertem egy magányos bögre kakót...ami nem megy, azt ne erőltessük. laugh
138.
anna
17 éve
Hát nekem is csak úgy ott van a papír, aztán ott a sötétbe leírom gyorsan... nem agyalok rajta...tényleg csak ha jönsmile
137.
Merirosvo
17 éve
Én valamikor raktam oda magamnak papírt meg ceruzát(már ez se volt egyszerű, mert emeletes ágy tetején alszom), hogy hátha éjszaka felébredek, és/mert eszembejut valami, és azt feljegyzem, és aztán nem emlékszek semmire belőle. Az agykontrollosok is így csinálják (asszem ők), de náluk biztos az eredmény. De nem írtam rá semmit, hiába vártam, mint a kiesett fog után maradó pénzt a mesében. Vagyishogy egyszer írtam, de azt elalvás előtt. Ha néha felébredek, arra mindig emlékszem, annyira nem vagyok alvajáró. Persze nem verseket akartam így írni, azt sosem írtam.
136.
FindMe
17 éve
igaz, ebből a szempontból még nem néztem a dolgokat smile
fű most egy kicsit el kell szakadnom már géptől, dagadnak a szemeim O_O smile
135.
anna
17 éve
Igaz, de legalább megy a fórumlaugh
134.
Merirosvo
17 éve
oks visszajelöltelek, meg üzit is küldtem smile
így most jut eszembe, hogy kicsit eltértünk a fórum témájától laugh de hát sebaj smile
133.
anna
17 éve
Na én meg az a szép hosszú nevű gyerek leszeklaugh Szutorisz Szabolcs Bencesmile
132.
Merirosvo
17 éve
okés smile de felelősséget nem vállalk tounge smile wiw-en gábris anna néven találsz meg smile
131.
anna
17 éve
Szívesen olvasnék ennek ellenéresmileiwiwen vagy? Mi az egész neved?smilemár ha szabad megkérdezni
130.
Merirosvo
17 éve
msn-em az mondjuk pont nincs smile nem vagyok nagy híve smile
szívesen megmutatom, egy -két "művemet",de szerintem nem érdemes megnézned. és ezt nem az álszerénység mondatja velem, ez egyszerűen nem az én asztalom smile
129.
anna
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.