FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Írogatok bizony.. bár engem a legkülönfélébb helyzetekben támad meg az ihlet... leginkább este, és olyankor többször fel is kellek az ágyból leírni a gondolatot. Hát régebben írtam novellákat, aztán dalszövegeket mostanában pedig verseket. Kiváncsi lennék miféléket írszlaugh Van msn-ed?tounge
128.
Merirosvo
17 éve
smile smile
jó gyorsan válaszoltál smile te is a gép előtt ülsz egész nap? mert én lassan teljesen idenövök laugh
én pl zongorázom pár éve, de ez nem látszik meg rajtam -.- smile és néha,ha rám jön az ihlet írogatok vmiket amit versnek azért nem neveznék laugh
te írsz ilyesmiket?
na megint csak én pofázok laugh
127.
anna
17 éve
Amúgy mennyire vannak itt művészlelkek: versírás, dalköltés, novellák írása vagy bármiféle firkálmány gyártóksmile... zenéltek?smile
126.
Merirosvo
17 éve
laughHátulról néha már eltévesztettek a hosszú hajam miatt, de azért megmaradok fiúnaksmile a csapatban: hát ez változó,mivel mi a régi általános iskolánk ifi bandája vagyunksmile..szóval minden évben hozzánk csapódnak azok, akik elvégezték a 8-adikatsmileEredeti nevem amúgy Szabolcssmile
125.
Merirosvo
17 éve
hihi smile
hányan vagytok kb a csapatban?
egyébként most egy hülye kérdés,bocsi, de eddig még bele se gondoltam: merirosvo, te fiú vagy lány vagy? o_O smile
124.
anna
17 éve
Felléptünk... az eddigiek közül makedoniai lesz a leglazítósabb... Litvánia az durva volt: a nap abból állt, hogy reggel 7 kor keltettek, hoyg reggelizzünk aztán elinduljunk a fellépés helyszínére. Odaértünk lenyomtuk a 3-4 számunkat(így egymás után), aztán haza... konyhás nénik ott vártak minket vacsival, amire álltalában olyan éjfélkor került sor. Ezek után vagy bedőltünk az ágyba, vagy le se feküdtünk... vagy 3- dik lehetőség, hogy lementünk a kis tóhoz, aminek ilyen 1-3 tájba egészen kellemmes volta vizelaugh De lehetne sokmindent mesélni, a csapat az nagyon jósmile
123.
Merirosvo
17 éve
halihó smile
figyelem-figyelem!szigeten lesz ENSIFERUM!! smileén szerintem the gatheringre is meg ensire is megyek (12000 ft - mintha a fogamat húznák smile )
122.
anna
17 éve
Szia Merirvoso! Ezek ilyen fellépések voltak külföldön? Vagy huzamosabb ideig voltál és tanultál?
121.
FindMe
17 éve
Szia! Én a dolgok mai állása szerint márpedig egyedül megyek ki, mert hát a Gatheringre mégiscsak muszáj kimenni.
120.
FindMe
17 éve
Heló, azt az észrevételt tenném, hogy ez a három stílus külön-külön jó, vegyítve meg nem annyira, énszerintem. Az én ízlésem szerint.
Helló mindenki, ebbe a fórumba még nem írtam.
119.
FindMe
17 éve
le lennék maradva? -> nekem a du. folyamán vmi tök más oldal töltődött be a finnhun.com -ra, mint ez :/
ilyenkor akkor mi van? %)
118.
anna
17 éve
durva nagyon smile minket is taníthatnának ilyen jól nyelvekre sad face
jajj most fedeztem fel egy jó együttest: schandmaul smile igaz nem finn, de azért klassz smile
117.
anna
17 éve
Vágom én(megnéztemsmiletounge
Ja, népitánccal sok helyere eljutottam, ahova nem is álmodtam, hogy egyszer elmegyek(Törökország, Litvánia, Olaszország)Másrészt Makedóniába is családoknál leszünk, szóval a ynelvgyakorlás is megadatiksmile Nem gondolnátok de Törökbe a gyerekeket nagyon megtanítják a nyelvre...8. évvégére sztem akár egy felsőfokút is letehetnek(bár lehet tévedek,de az én fogadótesóm az durva volt!!)smile
116.
Merirosvo
17 éve
azannya!! makedónia gyönyörű lehet!! nagyon szerencsés vagy!! smile
én szeretem a német nyelvet, habár nem beszélem túl jól smile
én tolnai vagyok smile (igen tolna város -van ilyensmile )
115.
anna
17 éve
Nem szeretem a német nyelvet igazán... De jó szórakozást Németo-basmileÉn majd szeptember megyek még ki Makedóniába néptánccsoportommal. Hát édesapa a szolnoki főiskolában dolgozik, aztán mivel neki vannak kapcsolatai a műv. völgyes emberkékkel ezért ő szervezi a dolgokat...asszem Taliándörögdön leszünk valahol. Amúgy lehet mondtad már,de te melyik városba is laksz?
114.
Merirosvo
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.