FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Moi Moonsorrow4ever! Honnan tudod hogy érdekellek, ha nem is ismersz,és még nem is láttál? Ez érdekes! Ha megadnád az e-mail címdet, akkor írnék, mert lenne pár személyesebb kérdésem is! Ha nem akarod nem kell! Szia
98.
Ancsa
18 éve
Kedves Ancsa! Én a legjobban a Moonsorrow-t szeretem
érdekes módon a Bridet is Defactot(magyar) C.O.B. és sok más, majd legközelebb felsorolom az egészet mert most nem túl aktuális, remélem továbbra is tartjuk a kapcsolatot és esetleg szigeten találkozhatnánk is mert érdekelsz. Sziasmile
97.
Moonsorrow4ever
18 éve
hmm smile klipek smile
óhh, én már vénecske vagyok, 17 smile én spec a fantasyért nem vagyok oda smile
96.
anna
18 éve
Létrehoztam egy új témát a Finnország fórum alatt Finn videóklippek címmel. Amit találtam, azt feltettem oda, ha tudsz jó klippet finn együttesről, akkor oda felteheted te is.

http://www.finnhun.com/index.php?p=forum&a=2&t=50
95.
csiszi
18 éve
Üdvözletem AlluShagrath.

Nem fordítgattam, csak nézelőddtem meg próbáltam megtanulni egykét szót finnül. 15 vagyok még csaksmile
Te miylen idős vagy? Fantasy iránt érdeklődik valaki??(RPG)
94.
Merirosvo
18 éve
Moi!
Sajna elég régen voltam :S
Mind1. Úgy látom van néhány új arc smile
Üdv Nektek és érezzétek jól magatokat köztünk! Jah, és írjatok sokat wink
93.
AlluShagrath
18 éve
csak nem fordítottál valamit? smile
ha szabad ilyet kérdezni, te hány éves vagy? smile
92.
anna
18 éve
Az oldalra.. hmm.. már magam sem emlékszem, talán épp valami finn szótár után kutathattam, vagy valami ilyesmilaugh
91.
Merirosvo
18 éve
na, az nem kilences akart lenni smile
90.
anna
18 éve
hát kb én is így vagyok ezzel az egésszel smile mondjuk mikor megjelent a once, valahol már motoszkált bennem az érzés, hogy innen nem tudnak továbblépni, úgyhogy valaminek történnie kell. az bizti, hogy az új énekesnőnek nehéz dolga lesz...
btw, hogy találtál rá erre a fórumra? :9
89.
anna
18 éve
Hát az ügy... Nem olvastam el az egész sajtótájékoztatót, mert azért elég durván visszanyúltak a múltba, de a lényeget és az indokokat természetesen megnéztem. Hát a fiúknak valahol igazuk van, valahol viszont ezzel az egésszel eléggé ki*esztek magukkal...

Hát hogy milyen énekest találnak Tarja helyére... és hányan fognak ezután esetleg egy kicsit elfordulni a Nightwishtől, majd kiderül. De az biztos, hogy az eddigi Tarja által énekelt Toumas dalokat még jó ideig dúdolni, énekelni és hallgatni fogjáklaugh

Én szolnoki vagyok amúgysmile
88.
Merirosvo
18 éve
ja tényleg, WT is alap smile egyébként én tolna megyei vagyok smile te mit gondolsz erről az egész 'kirúgtuktarját' ügyről?
ja és nincsenek valakinek véletlenül fotói a legutóbbi moonsorrow koncertről? én nem vihettem fényképezőt sad face
87.
anna
18 éve
Nightwish nálam a befutósmileMoonsorrow, Lullacry, Gathering, Finntroll, ... Lacuna Coil és Mandragora Scream az természetes hogy nálam is. Within Temptation ki ne felejsem, attól az ember aztán hanyatvágja magát... amúgy meg ami épp ész határain belül még létezik.**
86.
Merirosvo
18 éve
én? moonsorrow ezerrel, gathering nagy kedvenc, nightwish, szóval úgy általában folk (equilibrium,korpiklaani, finntroll,agalloch, etc) meg goth (lacuna coil, without face, mandragora srceam, stb.) metal cuccokat hallgatok smile most te jössz smile
85.
anna
18 éve
Há köszönő egyén... hell.smile Hát te merről, honnan, miként.hmm... zene?? Elvégre erről szól ez a fórum.
84.
Merirosvo
18 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.