FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Finn metal/rock

Közkívánatra.

Személyes kedvenceim:
MOONSORROW, Nightwish, Stratovarius, Turmion Kätilöt, Norther, Finntroll, Velcra.

Tetszik még az Eläkeläiset is.
Elän humppalla!
Azzal ugye tisztában vagy, hogy ezzel az ÉN egyik nagy álmomat írtad le tömören összefoglalva?! smile Csak a végén nem "sörömet" hanem söreimet!!! smile
158.
Gever
17 éve
na igen... én meg szívesen leveleznék (is) helyes, dúsgazdag, metal kedvelő, finn fiúkkal, akik amellett, hogy megtanítanak finnül/elvisznek Finnországba (is), fizetik a koncertbelépőmet ill. a sörömet smile))
157.
anna
17 éve
A Chaotic Beauty és a Vilda Mánnu van meg.

Hmm. Finn lányok?? Sajnálom, de sztem ide nem nagyon járnak finnek... sad face De azért sok szerencsét! smile
156.
Gever
17 éve
hú, ez gáz volt...laugh ezt ne olvassátok ellaughlaugh
155.
lucifersangeel
17 éve
Szijasztok!!! Szívesen leveleznék, beszélgetnék finn csajokkal. smile Igaz, nem nagyon tudok finnül laughlaugh de majd szótárral megoldom smile írtok? írjatok smile
154.
lucifersangeel
17 éve
hát igen, ezt megértem ... sad face
eternaltól melyik két albumod van meg? szerintem a legjobb a chaotic beauty... szvsz a bride of the crimson sea a világ egyik legszebb száma... smile
153.
anna
17 éve
Az ETOS nagyon JÓÓÓÓÓÓ!!! smile
Bár sajnos, még csak 2 albumukat sikerült összeszednem, de dolgozom a többin is!

Én is megyek a Szigetre, de csak 1 napra és az sajnos nem esik egybe az Ensiferum-mal, mert az abszolút kedvenc bandám a CradleOfFilth és arra muszály mennem, többre meg sajna nem futja. sad face
152.
Gever
17 éve
"kihalt minden, zene se szól..." smile
uff én majd csak szigetre megyek, de azis eléggé ki fog készíteni pénzügyileg- 2 napra megyek
gathering+ensiferum hihihiihihihiihiiii
egyébként ha már finn metal fórumban vagyunk; ki mennyire kedveli pl az eternal tears of sorrow-t? smile
151.
anna
17 éve
perrrrrrrrrrrrrrrkeleeeeeeeeee smile))))))
uff ez a finntroll nagyon állat volt smile
benn voltam kb 3.-4. sorban, középen, elindulta a koncert és rohantam ki a szélére laughDD
a hangosítás a pocsékot alulról súrolta, depresszióhoz még pont jó volt, na de azért finntrollra összeszedhették volna magukat sad face(((
a képeim elég vacakul sikerültek, viszont csináltam sok kis videót (ofkorz hang nélkül sad face )
viszont dobpergés...dobpergés...dobpergés... van aláírásom mindejüktől + fényképezkedtem is velük smile))))))))))))))))))))))))
és akárki akármit mond,szerintem jó a vreth hangja...
na megyek vissza aludni laugh
150.
anna
17 éve
Blackout volt a VOLT-on is, élmény volt, (főleg, mert sikerült elaludnom,és amikor feltápászkodtam, senkit nem találtam magam körül, aki hajlandó lett volna eljönni velem.)
Hahh.
Miért teszik a legjobb koncerteket hajnali fél kettőre? És akkor a 2:20-as Faith No More tribute-ról és Red Hot Chili tribute-ról ne is beszéljünk.
Bimm-bamm.
Ennyi voltam mára, gyertek VOLTraaaaa!!
149.
Iltatähti
17 éve
na mi ez a nagy pangás?
holnap finntroll, és basszus, mikorra teszik be a kresz vizsgát? na mikorra? holnap délutánra... amikor az oktató megmondta, hogy a vizsgák mindig de. vannak vááá lemaradok a black-out-ról brühühühühühüüüüüüüüüü
(most sajnáljatok egy kicsit, jó?) smile
148.
anna
17 éve
laugh
147.
Merirosvo
17 éve
hjaa, ismerem a helyzetet... majd kicsit később már engedékenyebbek lesznek... én egy idő óta kész helyzetek elé állítom szegény édesanyámat, így se köpni se nyelni nem tud... tounge smile
146.
anna
17 éve
Se pénz se engedély nincs az iylen akciókrasad face
145.
Merirosvo
17 éve
messze? miért lenne az messze? smilepár óra alatt leérnélwink finntrollért bármit,nem? smile wink
144.
anna
17 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.