FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Kérdések

Sziasztok. Roppant mód érdekel finnország és a kultúrája. Nagyon szeretem a nyelvüket is hallgatni... Nem tudjátok, hogy hol lehet finnországi pólókat tárgyakat venni itt magyarországon? Van egyáltalán valami finnországgal foglalkozó bolt?

Más: Ismeritek a Värttinä együttest? Szerintem nagyon frankó smile Nem bírom nem hallgatni smile

Köszi a válaszokat előre is.

(Ja, régebben már regeltem ide Garish néven, de azóta nem jártam itt, elfelejtettem a jelszavamat stb... most ez az új. Hol lehet azt a jelszót megváltoztatni, amit a rendszer küldött villámpostán?)
siis oikeesti tää on iha nii ****** hyvä yleensä laitan joka klamydian biisii kommentiks että vähä on hyvä tai että himo mutta täsää ei riitä sanat kuvailemaa kuinka hyvä tää on tekispä klamydia viel ainaski yhe levy!!!!! valaki lefordítaná nekemlégyszi? a google nemnagyon segített
90.
unkarilainen
13 éve
Sziasztok szeretném segítségeteket kérni egy FINNORSZÁGBAN gyártott gépnek a címére és hogy melyik városban van a gyár. A gépnek a neve: AVANT

Köszönöm
89.
csabi
13 éve
Szia!

Ez csak egy név, és svéd. smile

Kriszti
88.
Krikov
14 éve
Sziasztok!

Egy finn szónak a jelentését keresem. Lehet hogy nincs csak egy név de hátha van

Lindström

neten néztem de sehol sem találtam

köszönöm a segítséget

üdv
87.
Butcher
14 éve
Sziasztok!

Én és a párom fogtechnikus állást keresünk Finnországban!
Ha van aki tudna nekünk segíteni a témával, vagy más munkavállalással kapcsolatban, azt szívesen fogadnám erre az e-mail címre: petrekovitsbalint##kukac##citromail.hu (Sajnos idő hiányában a fórumot ritkán olvasom, ezért inkább az e-mail címre írjatok!)
Köszönöm!

86.
petrekovitsbalint
14 éve
Sziasztok!
Mi ez a csned????
85.
Hinta
15 éve
Sziasztok!
Ha magatoktól akartok tanulgatni ajánlom a Hyvin Menee címü finn könyvet.Itt kint ebböl tanítanak minket heti 1 nap és elég hatékony!ha van valami kérdés: nikimacko##kukac##gmail.com
ûdv mindenkinek
84.
finland
15 éve
Köszi! Megnéztem, de sajnos úgy tűnik most nem akarózdnak finn tanfolyamot indítani... írtam ímélt, hát meglátjuk. De addig is találtam egy ilyet: http://www.oneness.vu.lt/fi/ ha vkit érdekel esetleg (ha már ismeritek akkor meg sori smile )
83.
Awíva
15 éve
Szia, én az Effynél tanultam (neten megtalálod). Nehéz dolog, mert ami olcsó, az nem hatékony. Ami meg drága, az meg drága... Amikor egyedül voltam tanuló, kétszer annyi pénzért ötször annyit sajátítottam el egy órán. Ez persze egyénfüggő, de minél jobban motivált vagy, annál könnyebb dolgod lesz.
Sok sikert! Képletesen szólva: hyvää matkaa!
82.
kirahvi
15 éve
Sziasztok!
Újonc finn nyelv érdeklődő vagyok (de szép mondat lett ez tounge ) smile Nem tudtok véletlenül egy normális árfekvésű tanfolyamot Bp-n? Nekem eddig nem sikerült találni.
Előre is kiitos annak aki segít smile
Üdv,
Aw
81.
Awíva
15 éve
Próbálgasd wink Szerintem menni fog. Tipp: ha valamire rájössz, írd fel egy cetlire, alá a következőt, stb.
Ha nem megy, van itt szótár is a finnhunon, vagy máshol. Legrosszabb esetben keress finn-angolt, aztán angol-magyart, ha esetleg nem tudnál angolul. smile
80.
kirahvi
15 éve
Király vagy! Télleg a kérdés volt a bibi. Köszi! laugh Most már csak néhány aproságra lenne szükségem. Olyanokra hogy:
üzenet irása
kilépés
válasz
küldés laugh
79.
klopek
15 éve
hali.
nem tud valaki olcsó finn nyelvoktatást Monoron vagy környékén?
előre is köszi:
Lídia.
78.
én.
15 éve
Hmmm. Én azt a lépést kihagytam,simán átengedett nélküle. Úgy sejtem, hogy egy tartalék-e-mailcímet szeretne kapni; ha előtte megadtál biztonsági kérdést, akkor ezzel a dologgal lehet a baj: ne adj meg kérdést.
Egyébként nincs ötletem, nekem viszont elsőre sikeredett. Esetleg adj meg egy postacímet, hogy megoldjuk a problémát a nyilvánosság kizárásával wink
üdv. K.
77.
kirahvi
15 éve
Annettu sähköpostiosoite ei täsmää. Tarkista, että olet kirjoittanut osoitteen oikein molempiin kenttiin.

Ezt irja ki állandoan én meg azt se tudom mi a rossebet akar!!
76.
klopek
15 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.