FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

Kérdések

Sziasztok. Roppant mód érdekel finnország és a kultúrája. Nagyon szeretem a nyelvüket is hallgatni... Nem tudjátok, hogy hol lehet finnországi pólókat tárgyakat venni itt magyarországon? Van egyáltalán valami finnországgal foglalkozó bolt?

Más: Ismeritek a Värttinä együttest? Szerintem nagyon frankó smile Nem bírom nem hallgatni smile

Köszi a válaszokat előre is.

(Ja, régebben már regeltem ide Garish néven, de azóta nem jártam itt, elfelejtettem a jelszavamat stb... most ez az új. Hol lehet azt a jelszót megváltoztatni, amit a rendszer küldött villámpostán?)
hát igen... egy volt kollégám (aki történetesen japánul tanult) megkérdezte tőlem: "honnan ez a perverzitásod hogy finnül tanulsz?"
60.
majakka
16 éve
Én is ugyanígy érzek a finn rajongással kapcsolatban kedves Majakka, habár nem vagyok túl beszédes hozzászóló itt, de mindig olvasom a beírásokat! Jó hogy van ez az oldal...
59.
valeri
16 éve
Ok megy. Java frissítés kellett
58.
majakka
16 éve
Na most megpróbálom
57.
majakka
16 éve
Nekem megy Firefoxszal is...
56.
Jégember
16 éve
Szóval még egyszer: Csatlakoznék Hozzátok smile Egy jópár éve én is finn rajongó vagyok. Örülök, hogy itt vagytok, hogy vagytok, s hogy végre egy hely, ahol a finn rajongásom miatt nem úgy néznek rám mint egy bolondra... smile
55.
majakka
16 éve
Sziasztok!

Teljesen meg voltam rémülve, hogy írtam néhány hozzászólást és nem jelent meg. Jégembert zaklattam is a problémámmal, de nagyjából rájöttem... A Firefoxnál van a gubanc, Explorerrel megy....
54.
majakka
16 éve
Sziasztok!Látom irjátok a segitségeket itt a topikban!Nagyon rendesek vagytok és hasznos dolgokat irtok!köszönöm!Én ugye kint vagyok és nincs aki elmagyarázza magyarul amit a tanárnő elmond finnül,oroszul no meg angolul.Ha van valakinek olyan anyaga ami finn magyar és eltudja küldeni emailben hogy kinyomtassam megköszönöm!sähköposti:jaffar3##kukac##freemail.hu
szép napot mindenkinek
53.
finland
16 éve
Miten saat suomea näin hyvin /jäämies/?
Oletko käynyt ennen Suomessa?
Missä olet opiskellut suomea?
Vasta kysymyksiin,kun ehdit.
Kiitos vastausta edelleenkinsmile
52.
auringonlasku
16 éve
Ja most látom, jégember már lefordította. De ha valaki nem ért valamit hozzám is fordulhatsmile, szívesen segítek bárkinek.
51.
auringonlasku
16 éve
Et löydä minua parempaa. Minä rakastaan sinua.
Nem találsz jobbat nálam. Szeretlek téged.
50.
auringonlasku
16 éve
Jah és mégvalami finn idegenvezetőnek készülöksmile
49.
auringonlasku
16 éve
Én is éltem kinnt 9 hónapot és még kinnt letettem a középfokut belőle. Rengeteget foglalkozom a nyelvvel. Fordítgatok,beszélek,íroksmile ha lenne kedved finnül cseverészni velem:
Msn:karolin##kukac##luukku.com
48.
auringonlasku
16 éve
sziasztok!
tudjátok véletlenül mit jelent,. h lámin sotku kiejtve?
köszi
vera
47.
veraq
16 éve
Oké, köszi! smile
46.
valeri
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.