FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Itt a fordítás.




Jessica (29) és Eero Heinonen minden évben ellátogatnak Indiába. Itt Jessica munkaruhát visel, és indiai kuchipudi táncos ruhát.
Eero Heinonen a The Rasmusból mindennap meditál a feleségével és a kislányaival.
Nagyon más természetem volt tinédzser koromban. - mondja az élénken gesztikuláló táncos, Jessica Heinonen.
Oh, tinédzserként. - kötekedik a férje, a basszeros Eero Heinonen (28) finoman.
Amikor 15 éves volt nehéz érzelmeken ment keresztül. A szülei elválltak, nem törődve vele. Önmagát abban találta meg, hogy meditálni járt egy sahaja-jóga kurzusra.
Ez volt az egyetlen ingyen hozzáférhető lehetőség. - mondja Jessica és nevet.
Az ausztrál lány meglepett volt, hogy megtalálta a lelki békéjét és a fényt az életében és ezt a kurzustól várta.
Elkezdtem a világot egy jobb helynek érezni. - emlékszik vissza Jessica.
A világ másik oldalán barátra talált a The Rasmus basszerosában, Eeróban, és meggyőzte őt, hogy ismerkedjen meg a sahaja-jógával, 10 évvel ezelőtt. Eero nem keresett semmi különöset az életében, ő csak belecsöppent és elment meditálni.
A gyanú hamar elmúlt. Eero úgy érezte megváltozott. Világfájdalmat érzett.
Sokkal több szeretetet kapok a meditáción keresztül az életben. - mondja Eero.
A meditáció hatására Jessica elkezdett klasszikus indiai táncot tanulni. Sok indiai él Ausztráliában és sok iskola van, ahol indiai táncot oktatnak. Úgy érezte, hogy a tánc az ami az élete értelme ezért otthagyta az iskolát, vett egy jegyet Indiába, ahol kuchipudi táncra képezte magát öt éven keresztül.
Jessica már őrülten űzte ezt Indiában, amikor találkozott Eeróval, aki egy sahaja-jóga tanfolyamra érkezett. Megismerkedtek egymással és azonnal érezték a kapcsolatot egymás között.
Két héttel azután, hogy megismerkedtek már tudták, hogy össze fognak házasodni. Ezt öt hónap után megtették Ausztráliában. Ez hat évvel ezelőtt volt.
Voltak rossz napok, de semmi sem nézett ki negatívnak. - írja le Eero az új életformájának az előnyeit, amit a sahaja jógának köszönhet.
Habár az időjárás szörnyű volt, amennyire csak lehetett, ez nem döntött le, Jessica boldogan teljesítette és kinézett a januári esőbe.
A pár mindennap kétszer meditál. Másfél órával előbb kelnek, mint a gyerekeik és meditálnak együtt másfél óráig. Amikor a lányok felkelnek csatlakoznak.
Megfogjuk egymás kezét, énekelünk együtt, megpróbálunk csendben is lenni. - magyarázza Jessica.
Este a szülők meditálnak egy második alkalommal.
Gyakran használunk lábfürdőt ehhez. Lenyugtat. - mondja Eero.
A meditációs lábfürdő egyszerűen csak egy dézsa víz egy csipetnyi konyhasót hozzáadva.
Jessica egy kultúrális sokkot tapasztalt, miután Finnországba költözött. Csend volt a városban és senki sem beszélt a buszokon.
Azt hiszem jót tesz Finnországnak, hogy az emberek ideköltöznek más országokból.
A jóga és az indiai utazások hatásai szintén megjelennek a család lakásában. Amíg Indiában élt Jessica sok indiai festményt és szőnyeget vásárolt.
Nem igazán jellemzőek azok a színek és formák a házunkra, mint amilyenek a skandináv dekorációk általában. - írja le Eero mosolyogva.
Nincs tv az otthonukban. Az étel gyakran mutat indiai hatásokat. A menüjük tartalmaz húst is.
Jessica három alkalommal látogatja meg Indiát évente. Az év végén az egész család elutazott ide. Nagyon egyszerűen éltünk. Nagyszerű volt látni, hogy a gyerekek milyen jól alkalmazkodtak. Nem panaszkodtak semmi miatt. Lenyugodtak és megismerkedtek a környezettel. - mondta el Jessica.
A The Rasmus tagjaként Eero sokat utazik.
Nagyszerűen lehet meditálni a hotel szobában, ha semmilyen berendezésre nincs hozzá szükség.
A sahaja-jógázóknak (mosoly) nincs semmilyen tilalma vagy parancsolatai, de sokan elhagyják az alkoholt és a cigarettát, ahogy elkezdenek meditálni.
A mi életstílsunk meglehetősen egészséges. - gondolja Jessica.
Sok ember iszik alkoholt, ahhoz hogy kikapcsolódjon. A meditáció szabaddá tesz, tehát nincs többé szükséged alkoholra. - mondja Eero.
De az ő élete sem teljesen bűn-mentes.
Túl gyorsan vezetek az autóutakon. - gyónja meg.


520.
Finlandia
16 éve
csak ámulok és bámulok Eero feleségén.Köszi a cikket tényleg!!!Lehet hogy sosem láttam volna akkor ha nem küldöd ellaugh
519.
yöperhonen
16 éve
az klassz lesz mert én nem értem!!!amugy kösszi a cikket.
tök fura látni végre Eero feleségét, mindig homály fedte a családi képét, számomra.
518.
korppi
16 éve
Az az világfájdalom. XDsmile
A buszon itt se beszélnek nagyon. Ja igen ..nem semmi ilyen hamar megházasodni. Van is valahol lefordítva csak meg keresem.

Hyvää viikonloppua kaikkille!
517.
Finlandia
16 éve
KÖSZI A CIKKET!
Micsoda durva már!Hogy bírják ki a finnek,hogy nem beszélnek a buszon?xDlaughlaugh
Nagyon tetszik,ahogy az életük alakult.
Regénybe illő történet...azt hiszem meg is írom,kicsit fűszerezve.......!
nah, aki tud angolul,annak kellemes elmélkedést hozzá, aki nem,annak szívesen lefordítom valamikor.
(egyébként a "maailmantuska" elvileg világfájdalmat jelent.Úgy tűnik,erre nincs szó az angolbansmileMily csodás a mi nyelvünk!)


TERVE!
516.
vircsi
16 éve
És itt az angol fordítás.

http://www.therasmusforum.com/viewtopic.php?t=35009
515.
Finlandia
16 éve
Én szorgalmasan várom az albumot azt mondom és majd meglátjuk mi lesz.

Eero családjáról.
http://www.iltalehti.fi/perhe/200802047104433_pr.shtml
514.
Finlandia
16 éve
Hihi látom vannak itt ötleteksmile nem tudom mi fog kisülni abból hogy amcsikkal dolgoznak együtt.bele se merek gondolni.egyszer arra gondolok hogy tuti jó lesz ha ennyire hajtják, máskor meg arra hogy el fog veszni az a hamisítatlan finn hangulat belőle. Korppi nagyon durva ami történtshock
513.
yöperhonen
16 éve
ja Eeroék hogy csinálták? vagy náluk az asszony maradt otthon??? én már nem tudom mi van.várom a lemezt és kész.laugh
nálunk is volt ilyen infohullám, elütöttek egy csajt a suli előtt és már 2 napra rá a halálhire terjengett.aztán beirt egy közösségi oldalra h élek és virulok!
remélem itt is csak az van.Francé kell kimenni amcsiba lemezfelvételért és máris kattog az európai agya, mi van.
512.
korppi
16 éve
Én szerintem nem kell senkinek semmit feladni ,mert hány énekes meg énekesnő tartja még a frontot a zeneiparban mert apák és anyák. Van bébiszitter is a világon. Szerintem jól bekevert valami arról az oldalon amit tegnap linkeltem. Én és más emberek meg jól bekajáltuk. Nem rég láttam egy bandával egy interjút annak a énekesnőjének már nagy a lánya és még mindig turnéznak . Bébiszitter vigyáz a kislányára.
smile
511.
Finlandia
16 éve
Csak köszöntünk egymásnak.smile Inkább örült,mint meglepöödött. nah, szóval Lauri azért nem tudja megcsinálni azt,amit Eero,mert egy balek. Ha paula nem adja fel a PmmP-t,akkorLauri fog szoptatni, vagy mi?
A Rasmusnak szerintem a Legleglegjobb albuma,amiben a szívük benne volt,az a Dead Letters utána következnek az azelööttiek. A Hide már olyan müü...szerintem a Black Roses sem lesz fényesebb...kiakadtam,amikor megtudtam,hogy amerikai segítséggel csinálják meg.Mert szeintem ami amerikai,az szemét...legalább is nagy része. De öök meg finnek...de már náluk nem az a lényegsad facesad facesad facesad face
Nah,mindegy. Nem értem miért adnák fel a bandát...Benne van az életük,eddig szerették,amit csináltak, óriási a rajongótáboruk. Erre öök ...
510.
vircsi
16 éve
nyár vége, ebben csak az a jó h több szám lesz rajta, remélem nem órán belüli anyaggal állnak elő, ha már 'ennyi' munka áll benne.
kösszi a linket.
509.
korppi
16 éve
Na mostmár.. Itt olvastam őket.
http://www.therasmus.gportal.hu

508.
Finlandia
16 éve
Hello!Most olvastam,h feloszlanak,vagy mivan?Ezt ti honnan tudjátok?Ki monda?Úristen én meghalok Rasmus nélkűlsad facesad facesad face
507.
Lintu79
16 éve
meglátszik h amcsiba vannak, nagy lett az arcuk, bár a többiekről nincs hir.
506.
korppi
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.