FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Valeri a finnes műsort a deko tv-n szoktam nézni laugh nektek is boldog karácsonyt!Ja és Lauri m,egnősültlaughlaughlaughElvette Paulátlaugh Egy másik fórumon írta egy lánylaugh
460.
yöperhonen
16 éve
Boldog Karácsonyt és sok havat kívánok!
Hyvää Joulua!
459.
vircsi
16 éve
Rauhallista joulua ja onnellista uutta vuotta kaikille! smile /ha már finnes fórumon vagyunk...smile/
458.
valeri
16 éve
Sziasztok, időnként olvasom hogy valami finnes műsort nézegettek...bocsi de nincs türelmem visszaolvasni a fórumot, biztos írtatok róla, de valaki légyszi fel tudná vázolni nekem hogy mi is ez és hol lehet nézni?? smile))
457.
valeri
16 éve
Nagyon boldog, békés, szép ünnepet kívánok mindenkinek!
456.
majakka
16 éve
Wááááááááááá nagyon komoly ház!Majd megoldják valahogy.Mondjuk taxiznak laugh Vagy tandem bicikli laugh Már el is képzeltem ahogy Lauri mondja Paulának hogy édesem nem lehetne gyorsabban?laugh hihi na jó nem leszek szemétlaugh De nem rossz kis ház!A múltkor láttam abban a finnes építész műsorban hogy a finnek úgy szokták néha építeni a házukat hogy kiülhessenek a tetőre smile
455.
yöperhonen
16 éve
és nemcsak traileren tolták őket????XDDDDD
Boldog Karácsonyt nektek is!!!
454.
korppi
16 éve
laugh
453.
vircsi
16 éve
Mindenkinek boldog karácsonyt!
452.
Finlandia
16 éve
Láttam a pmmp videóban Paulát vezetni.
451.
Finlandia
16 éve
tyűha! Ez aztán modern és kocka!
Minek nekik garázs, amikor Lauri nem is tud vezetni?(Megkockáztatom,hogy Paula sem. XD)
Ha jól láttam, a mellette lévő ház is pont ilyen.

Megyek én is megkereseni!smile
450.
vircsi
16 éve
Jó mi? Nekem is tetszik. smile
449.
Finlandia
16 éve
azta, nem semmi, nekem tetszik!! bár sok benne az üveg, Helsinkibe járunk megkeressük.XDDD 1,5 mill euro????fussa laugh
448.
korppi
16 éve
Lauri és paula háza. Sajnos finnül van a cikk.

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1467477
447.
Finlandia
16 éve
üdv újra!
tök jó kaptam egy Finnországról szóló könyvet karira, annyira klassz,és elég jól bemutatja az országot.
látom elvoltatok amig nem voltam.
446.
korppi
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.