FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Még nagyon pici, 4,5 hónapos. Bár pociban már volt Lord és Deák Bill koncerteken smile
445.
majakka
16 éve
Igazad van Majakka!Ha valami a szívedben van azt nem fogod kinőni az tuti!smile Mennyi idős a kisfiad,hogy még nem mehet koncertekre?
444.
yöperhonen
16 éve
Bizony... nekem is azt mondták, hogy "majd kinövöd" meg hogy "majd megjön az eszed". Ha valami igazán a szívedben van, az ott marad! Én pl külsőleg 'kinőttem' a rocker korszakot, már csak koncertekre szedem elő a szöges karkötőt smile de nem tudnék az ilyen zene nélkül élni. Azért persze várom, hogy a kisfiam is jöhessen velünk az első koncertjére smile
443.
majakka
16 éve
Az igaz,de anyám mindig azt mondja hogy majd megváltozik az izlésed meg ilyenek. smile De úgy sem fog.
442.
Finlandia
16 éve
jaj Finlandia ne mondj ilyet!Tudod hogy ez nem számít!laugh A rasmus szeretete és Finnország szeretete kortól függetlentounge
441.
yöperhonen
16 éve
Nem lenne rossz. smile Ha jól számolom én akkor túl leszek a 30 éven is. Én 6 év és 30 leszek. Jaj nem akarom...!!! De sajnos öregszünk.
440.
Finlandia
16 éve
Wááááá az olyan jó lenne!!!!!Kíváncsi leszek hogy ők is olyan jó barátok lesznek-e és ha igen és tényleg bandát is alapítanak,akkor olyan stílusú zenét fognak-e játszani laugh Jó lenne megérni laughDD
439.
yöperhonen
16 éve
Ja lehet hogy ők is alapítanak majd egy bandt ha felnőnek. smile
438.
Finlandia
16 éve
akkor full biztos h Lauri gyereke??? milyen jó lesz már nekik, Aki babával együtt felnőni, mint az apukáik!!! megható.
437.
korppi
16 éve
Kösziiiiiiiiiiiii mindenkinek!!!Aranyosak vagytok!!!Tényleg jól időzítettünk, pedig nem is számoltuk ki laughlaughlaugh Én is nagyon várom már az új albumot és a kis Laurit is!!Bár szerintem nem fogunk képet látni róla sad face
436.
yöperhonen
16 éve
várom már az új albumot....meg a kis Laurit meg a koncerteket..smile
435.
vircsi
16 éve
ezt jól időzítettétek, én is gratulálok!!!laugh
434.
korppi
16 éve
Gratulálok nektek. smile
433.
Finlandia
16 éve
BOLDOG MIKULÁST MINDENKINEK!!!!!!!!Nem csak mikulás van és nem csak finnországban a függetlenség napja,hanem ma vagyunk a barátommal két hónaposak!!! laughlaugh
432.
yöperhonen
16 éve
Neked is és mindenkinek jó mikulást. Ma van a függetlenségnapja Finnországban nem csak a mikulás.
431.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.