FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Moi!Köszi korppi az infókat!Janeszka először is üdv, mert azt hiszem hogy új vagy még laugh Nem vagy lemaradva mert sajna tényleg nem tudjuk még mikor lesz koncert!Csak nem valami lány lesz a szerencsés? laugh Bár nem sok közöm van hozzá laugh
475.
yöperhonen
16 éve
na erre nem linkeltem be, hülye vagyok már. laugh
http://www.gportal.hu/portal/fekete-roses/
474.
korppi
16 éve
na átmásolok néhány 'friss' cuccot,aki még nem látta:
Az interjú 2007. szeptember 21-én készült Laurival


Az album és a baba

Lauri Ylönen gondolatai mostanában két gyerek körül forognak: az egyik a sajátja, a másik pedig Desmond Child producer.

A Rasmus nyári fellépései júliusban értek véget, és azóta rengeteg dolog történt. Legújabb albumukat, a Black Roses-t a neves producerrel, Desmond Childdal közösen készítik, aki olyan előadóknak szerzett hírnevet, mint Alice Cooper, Bon Jovi és a KISS.
-Gyerekkorunk óta Desmond rajongók vagyunk. Ő igazán ért a dolgához - mondja Lauri.
A Black Roses megjelenési ideje még nem pontos, de valamikor kora tavaszra várható. Ezután pedig megkezdődik a 2008 végéig tartó turné.
-Sok dolga van egy leendő apának, nem igaz?
-Nos, sok más foglalkozás is van, ahol többet kell dolgoznod a "nyitvatartási időnél" - válaszolta Lauri.
Lauri gyermekének édesanyja, Paula Vesala a PMMP-ből szintén zenész.
-Remélem, minden rendben megy majd, mert ez egy nagyszerű dolog! De nem szeretnék túl sokat beszélni róla a gyermekünk világrajötte előtt.
Lauri azt is elárulta, hogy remekül kijön a gyerekekkel:
-Rengeteg őszinteség rejlik egy gyermekben, és ez kitűnő.


Az interjút készítette: Heta Hyyttinen

egy másik oldalon meg láthatjátok Lauri megint szőke, de fullra, vki látta már sapka nélkül is, azért irták egy fórumon. de láccik 1 picit h kilóg a haja.
473.
korppi
16 éve
moi!
nem vagy lemaradva, mert még mi se tudjuk, előbb az uj album jön ki március fele, v tavasszal vmikor, gondolom csak utána lesz turné.
472.
korppi
16 éve
Üdvözlet mindenkinek! Lehet hogy csak én vok lemaradva, de valaki nemtudja, hogy mikor lesz a koncert?smile arra tuti hogy kimegyek, és valakit biztos hogy kiszeretnék vinnismile
471.
Janeszka
16 éve
Hello!Köszi,megnéztem a házukat,tök jó!Irigylem Paulát.....smileMajd ha tudtok vmi új infót róluk,szóljatok.Kiitos smileJa,ha vki gondolja,msn:lintu79##kukac##msn.com
470.
Lintu79
16 éve
én személy szerint is hallottam h elvette Paulával, a házukat meg lentebb láthatod valahol belinkelve. majd keresünk róla cikket, mert én még irásos formában nem láttam.
469.
korppi
16 éve
Sziasztok!Én nemrég kezdtem finnül tanulni,és most találtam meg ezt a fórumot(én is nagy Rasmus fan vagyok).Jól látom,h Lauri megnősült?Ez most komoly?És én erről hogyhogy nem hallottam semmit,ti honnan tudjátok?Légyszi,vki válaszoljon!!!Köszi
468.
Lintu79
16 éve
Igeeeeen! Már alig várom az albumot is és a koncerteket is!!!!!!!
467.
yöperhonen
16 éve
BUÉK nektek is!!!
ebben az évben már album meg konci vár ránk!!!!!!!!éljen!!!!!
466.
korppi
16 éve
BÚÉKlaughlaughlaughlaugh
465.
vircsi
16 éve
Ja Pauli le van maradva. Üzent a myspacen Pauli majd megnézem később de ha akarjátok nézzétek meg. Boldog új évet nektek! Onnellista Uutta Vuotta !
464.
Finlandia
16 éve
Hihi korppi szegény Pauli tényleg nem sieti el a dolgokat,de lehet hogy jobb is.Legalább nem lesz mindenki elfoglalt laugh Nincs mit valeri smile
463.
yöperhonen
16 éve
na jönnek már az infók felőlük!!! megnéztem volna Laurit öltönyben, v tudja a fene mibe volt, de azt tudjuk h jól áll neki!!!XDDDD
Paulinak szólni kéne h le van maradva!!toungePPP
462.
korppi
16 éve
Köszönöm szépen! smile
461.
valeri
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.