FinnHun finn-magyar-angol internetes szótár és szókincstár

THE RASMUS RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!

RASMUS rajongók írjatok!!!!!
ha szeretitek a bandát, a szaunát a vodkát a fjordokat meg mindent ami finn vagy Finnországgal kapcsoatos, akkor írjatok erre a címre emailt:RASMUSGIRL##kukac##CITROMAIL.HU
angolul is, finnül Ne, mer a finn tudásom két mondatra terjed, ki és sztem még az is rossz...
na mindegy várom a leveleket, THE RASMUS FOREVER!!!!!!!!!!!!!
pusziiiii!!!
ui:ha a Nightwisht,a HIMet,a 69 eyest vagy a sentencedet szereted, akkor is írj!!!!
VIVA LA SOUMI!!!!!!!
Csak az a baj,hogy nem volt friss. Azt hiszem ez a riport talán a Hide előtt készülhetett 2005 tájánsmile.Bocsi,ha tévedtem!!laugh
535.
vircsi
16 éve
télleg volt, én is hallottam,csak Eero meg Lauri nyilatkozott, és olyan hosszu nem is volt. mindenesetre nekem ha egy klipp erejéig is láthatom őket,már jóó.
bebuktam...laugh
534.
korppi
16 éve
Volt a Rasmus a pop szigetben a mtv2-őn. Nem is láttam elejétől csak a végefelét. Meglepődtem mikor tv kapcsolgatás közben Eerót láttam. Jaj de jó volt őket újra látni.
533.
Finlandia
16 éve
na én arra tuti megyek, több más finn kihagyását meg nem teszem meg.ugy is kiváncsi vagyok rájuk.
532.
korppi
16 éve
de lesz Pagan.tounge Bárcsak el tudnék menni...
531.
vircsi
16 éve
basszus de klassz!!!!!!!!!!!!! de ottlettem volnaaaaaaa!!!! laugh nálnuk is lehetne ilyen. nem haragudnék meg laugh
530.
yöperhonen
16 éve
Hát én se.. smile wink
529.
Finlandia
16 éve
basszus de jól hangzott!! hát tényleg lehetett volna, kimentem volna szivesen.és nem üres kézzel jöttem volna haza.
528.
korppi
16 éve
Sziasztok!!

A Nightwish lett a legjobb a rock/arternativ banda kategóriában az Echo díjkiosztón németországban. smile
A sziget honlapját már régen láttam majd megnézem.
Pénteken és tegnap volt a finn metál expo. Azt mondták nagyon jó volt. Ez hasonló rendezvény mint nálunk a Hungexpo csak metál és rock koncertek és a kiálítási tárgyak is a rockról és a metálról szól. Jó mii! smile Nálunk miért nincs ilyen???? Kár hogy nálunk nincs.


http://www.fme.fi
527.
Finlandia
16 éve
remélem is, a szigetre már van fennt 3 fellépő, de nem finn.:S
526.
korppi
16 éve
adok egy életjeletsmile
Remélem jön valami finn dolog a Szigetre vagy a Voltra!
525.
vircsi
16 éve
Nincs mit . Szivesen tettem. smile
524.
Finlandia
16 éve
mintha nem is ő lenne...de kell egy ilyen ember a bandába!
kösszi
523.
korppi
16 éve
ááááááááááááááá de aranyos!!!!!!!Köszi nagyon Finlandia!Szuper ez a cikk!laugh olyan hihetetlen hogy egy rockbanda tagja hogyan élhet ilyen idilli életet.Valami fantasztikus!Ráadásul öt hónap után összeházasodtak!ez annyira aranyos!laughlaughlaugh Nagyon tisztelem Eerot hoyg így meg tudott változni.pedig elvileg zűrös élete volt Jessica előtt laugh
522.
yöperhonen
16 éve
Óóó rossz helyre tettem azt az izét!! Nem láttam hol vilog.
521.
Finlandia
16 éve
A hozzászóláshoz előbb be kell jelentkezned.